Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Aradığın mükemmel beyaz kapama: Inoa!

Beyazlarını tamamen kapatabilecek bir saç boyası ile tanıştırıyoruz seni!

Saçlarımız yaşımız ilerledikçe beyazlamaya başlıyor. Bu beyazlar kusursuz görünümümüze engel olmaya başlayınca saçlarımızı boyatıyoruz. Ancak tam saçlarını boyattın, güzel bir saç rengin oldu derken bir bakıyorsun şakaklarındaki beyazlar tam kapanmamış! İşte böyle bir sorunla karşılaşmamak için mükemmel beyaz saç kapatma özelliğine sahip saç boyalarıyla yapılan uygulamaları tercih etmelisin.

Bizim ise bu konuda bir favorimiz var: L’Oréal Professionnel Inoa!

Inoa saç boyası nedir?

Inoa saç boyası

 Inoa, yalnızca uzman L’Oréal Professionnel kuaför salonlarında, renk uzmanları tarafından uygulanabilen bir saç boyasıdır. Amonyaksız ve yağ bazlı Inoa, beyazları %100 kapama özelliğine sahip. Yani en inatçı beyazları bile kolayca kapatabiliyor. Ayrıca renk saçta uzun süre kalıcılığını koruyor.

Genelde beyaz saç kapatıcı özellikteki saç boyalarının saç derisinde rahatsızlık hissi verdiğine, yoğun kokusu olduğuna inanılır. Ancak Inoa, kokusuz, amonyaksız olduğu için saç boyanırken amonyağın o keskin kokusunu almazsın. Ayrıca saç derisine optimum konfor sağlayarak, saç tellerine optimum özen gösterir.

L'Oréal Professionnel Inoa saç boyasını aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
( Saç Boyası )
Hemen Al

Tabii bir de saç renginin uzun süre dayanıklı olması özelliği var! Inoa hem 6 hafta boyunca nemlendirici, besleyici etkiye, hem de uzun süre kalıcı tonlara sahip. Yani saçlarını boyattıktan sonra beyazlarından uzunca bir süre kurtulmuş olacaksın :)

Boya işlemi sonrasında Inoa Şampuan’ın kullanımının önemi:

Inoa Şampuan

Boya işleminden sonra saç renginin ve parlaklığının bu kadar kalıcı olabilmesine destek olmak için Inoa Şampuan kullanılmalıdır. Boya sonrasında saç yüzeyinde birikebilecek kalıntıları da temizleyen bu şampuan, Inoa saç boyasının yapısı ile de uyum içerisinde olduğu için saça çok faydalıdır.

Inoa uygulamasının hemen sonrasında uygulanan Inoa Şampuan, rengi saç tellerine sabitlemek için kullanıldığı için boya haricinde kullanmaya gerek yoktur.

Nerede bulabilirsin?

Beyazlarından kurtulmanı sağlayacak Inoa ile hemen tanışmak istersen uzman L’Oréal Professionnel kuaför salonlarında bulabilirsin. Artık beyazlarına veda edip, mükemmel saç rengine “merhaba” diyebileceksin :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
( Saç Boyası )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Ünlü “it girl” Alexa Chung gibi ekstra parlak bir saç rengi ister misin?
Sombre hakkında bilmen gereken her şey!
Renk değişimi zamanı: En modern, uzun süre kalıcı saç renklerine ulaşmanın yolu!
Tümünü Gör
Ekstra bakıma ihtiyaç duyan saçlar için en ideal bakımı öğren!
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Şule Karaok ile tarihteki en güçlü dört kadının saçları
Kışın saçının zarar görmesini önlemek için atman gereken 7 adım!
Tümünü Gör