Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Güzel model Barbara Palvin'in en güzel saç stilleri

Güzel modelin en güzel saç modellerinden ilham almaya var mısın?

Kariyerinin zirvesinde ve herkes onun peşinde ama o henüz 21 yaşında! Tabii ki güzel yüzü, çılgın tavırları ve çekici gülümsemesiyle ünlü model Barbara Palvin'den bahsediyoruz. L'Oréal Paris'in de güzellik elçilerinden olan Macar güzeli, yeni moda ikonlarından biri olarak sayılıyor ve çeşitli moda markalarının defilelerinde de onu çok sık görüyoruz. Stiliyle olduğu kadar saçlarıyla da oldukça ön planda. Kırmızı halı davetlerinde, katıldığı partilerde ve günlük yaşamında kullandığı saç modellerinin biz de çok sıkı takipçisiyiz!

Senin de onu stiini çok beğendiğini düşünerek, özel günlerde ya da gündüz de kullanabileceğin Barbara Palvin'in en şık saç modellerini senin için derledik.

1. Doğal Dalgalar


Barbaranın daha cool güzel bir görselini kullanabilir miyiz? Aslında hem gece hem de gündüz uygulayabileceğin bu modeli yapmak çok kolay. Eğer bir sonraki gün için hazırlık yapıyorsan, banyodan sonra saçlarına şekillendirici köpük uyguladıktan sonra, saçlarının dolgunluğuna göre iki ya da üç örgü oluştur ve kurutma makinesiyle bu şekilde kurut. Sabah uyandıktan sonra örgülerini aç ve tekrar köpük uygulayarak buklelerini düzeltebilirsin. Eğer aynı gün için hazırlık yapıyorsan da saçlarının elektriklenmemesi için bir miktar bakım yağı uyguladıktan sonra maşa ile saçlarında bukleler oluşturduktan sonra geniş dişli bir tarakla bukleleri açıp, şekillendirici sprey uygulayabilirsin.

2. Atkuyruğu


Barbara'nın bir davette kullandığı atkuyruğu modeli de çok pratik saç stillerinden biri. Saçlarını nazikçe taradıktan sonra, ayrım kalmayacak şekilde tepede lastik tokayla sabitleyip, kulağının üstündeki minik bir tutam saçı serbest bırakabilirsin. Görünümü bozan, yeni uzamaya başlayan saçlar varsa, sabitleyici saç spreyi uygulayarak önleyebilirsin.

3. Düz Saçlar


Barbara gibi düz saçlara sahip olabilmenin en önemli kuralı saçlarının bakımlı ve parlak görünmesidir. Bu nedenle de düzenli bakım gerekir. Ama bu işlemi biraz hızlandırmak ve saçlarına düz şekil verdikten sonra kusursuz bir görünüm sağlamak için pürüzsüzleştirici spreyleri uygulayabilirsin. Sonrasında da saçlarını kuruttuktan sonra düz şekilde fön çekerek ya da düzleştirici ile düz bir şekil almasını sağlayarak bu görünümü elde edebilirsin.

4. Kıvırcık ve Kısa Saçlarıyla Barbara


Bu model kısa uzunlukta saçları olanlar için ideal. Barbara'nın da bir dönem tercih ettiği bu stil için ısı kullanmana da hiç gerek yok. Nasıl mı? Bigudilerle! Evet, belki biraz eskiye dönüş gibi olabilir ama tam da bu saçı oluşturmak için kullanabileceğin, saçların için en zararsız şekillendirici bigudilerdir. Tüm saçını tutamlara ayırıp bigudilerle sar ve bolca sabitleyici sprey uygula. Yaklaşık olarak üç ya da dört saat kadar bekledikten sonra bigudileri açıp, buklelerini düzelt. İşte bu kadar basit!

Photo Credit: Getty Images

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Kırılma Karşıtı Sıvı Saç Kremi
L'Oréal Paris Elseve Kırılma Karşıtı Sıvı Saç Kremi
( Sıvı Saç Kremi )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
( Köpük )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Hacim Saç Spreyi
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Hacim Saç Spreyi
( Sprey )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Ünlülerin Instagram hesapları mercek altında: Hangi ünlü, hangi saç modelini kullanmış?
Trend alarmı: Geriye taranmış saç trendi
Bu testle tarzına en uygun saçları açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Ekstra bakıma ihtiyaç duyan saçlar için en ideal bakımı öğren!
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Şule Karaok ile tarihteki en güçlü dört kadının saçları
Kışın saçının zarar görmesini önlemek için atman gereken 7 adım!
Tümünü Gör