Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Rengarenk saç dipleri trendi: Dip boyan geldiğinde renkli bir kaçış yolu!

Renkli saç dipleri trendinde klasik dip boyası renklerini unutuyoruz!

Rengarenk saç diplerine kim hayır diyebilir? Saçlarının dip boyası geldiğinde her zamanki saç rengine boyamak yerine bambaşka bir renkle arkadaşlarının karşısına çıkabilirsin. Sosyal medyada sık sık karşımıza çıkan renkli saç dipleri  saç trendine biz daha fazla karşı koyamadık ve araştırmaya başladık bile. Renkli saç dipleri trendine dair bilmek istediğin her şeyi anlatıyoruz.

Pembe saç dibi

Renkli saç dipleri trendinde klasik dip boyası renklerini unutuyoruz. Her zaman kullandığımız renkler yerine pembe, mavi veya yeşil gibi canlı renklerle saç diplerini renklendiriyoruz! Bu trendi ilk duyduğumuzda açıkçası şaşırmıştık ve kafamızda soru işaretleri oluşmuştu. Fakat renkli saç diplerini tercih edenlerin fotoğrafları bizi bu trende alıştırdı ve şimdi kafamızda tek bir soru işareti kaldı: Biz ne zaman saç diplerimizi pembeye boyuyoruz?

Editörden öneri: Renkli saç diplerine L’Oréal Paris Colorista saç boyaları ile kavuşabilirsin!

Mavi saç dibi

Renkli saç dipleri trendi en çok açık saç renklerine yakışıyor. Platin, açık sarı gibi renklerde harika görünen bu trend, bütün ilgiyi saç diplerine çekiyor. Sen de yaz aylarında farklı görünmek istiyorsan bu trendi mutlaka denemelisin. Saçlarının diplerini maviye boyayarak arkadaşlarının ilgisini toplayabilirsin. 

Renkli saç diplerine nasıl bakım yapılır?

Saçlarının diplerini mavi, pembe gibi canlı saç renklerine boyattıktan sonra saç bakımına dikkat etmelisin. Saçlarının ilk günkü gibi parlak ve canlı görünmesi için boyalı saçlara özel şampuan ve saç kremi kullanmalısın. L’Oréal Paris Elseve Color-Vive saç bakım serisi ile saç rengini dış etkenlere karşı koruyabilirsin.

Editörden öneri: Saç bakım yağını banyodan önce tüm saçına uygulayarak saçlarının yumuşacık olmasını ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsin. 

Renkli saç diplerine hangi saç modeli yakışır?

Saçlarının diplerini renkli tonlara boyattıktan sonra bu stilini ön plana çıkaracak saç modelleri tercih etmelisin. Saçlarını toplamak yerine açık bırakarak renkli saç diplerini herkesin görmesini sağlayabilirsin. Saçlarını toplamak istediğinde yarım atkuyruğu veya yarım topuz modellerini düşünebilirsin.


Photo Credit: Pinterest


Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Spray Hot Pink
L'Oréal Paris Colorista Spray Hot Pink
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 2li Bakım İksiri
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 2li Bakım İksiri
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Ünlü “it girl” Alexa Chung gibi ekstra parlak bir saç rengi ister misin?
Sombre hakkında bilmen gereken her şey!
Aradığın mükemmel beyaz kapama: Inoa!
Tümünü Gör
Ekstra bakıma ihtiyaç duyan saçlar için en ideal bakımı öğren!
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Şule Karaok ile tarihteki en güçlü dört kadının saçları
Kışın saçının zarar görmesini önlemek için atman gereken 7 adım!
Tümünü Gör