Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Renk değişimi zamanı: En modern, uzun süre kalıcı saç renklerine ulaşmanın yolu!

Saç rengini değiştirmeden önce sana harika bir önerimiz var!

Saç rengini değiştirmeye mi karar verdin? O zaman kuaförüne göstermek için eminiz ki çoktan internette, Instagram’da, Pinterest’te bir sürü saç rengi seçmişsindir. Kuaförüne “İşte bu rengi istiyorum!” demeden önce sana güzel bir önerimiz olacak. Hemen bu önerimizi öğrenmeye ne dersin?

Parlayan kalıcı saç renkleri

Modern ama doğal görünümlü, bir de uzun süre kalıcı, parlak bir saç rengi mi istiyorsun? Bu özelliklerin hepsi senin için Matrix ColorInsider’da bulunuyor :) ColorInsider, amonyaksız, kokusuz, yağ bazlı bir saç boyası. Özellikle saçların boyanırken o amonyak kokusu seni rahatsız ediyorsa artık gönül rahatlığıyla saçlarını boyatabilirsin :)

Boya işlemi sonrasında saçlarında yıpranma olabileceğinden korkuyorsan sana ColorInsider’ın yağ bazlı olduğunu hatırlatalım. Saç tellerin üzerinde minimum yıpranma ile saçlarını koruyabiliyor. Ayrıca saç boyasından beklentin uzun süre kalıcı olup, beyazlarını tamamen kapatması ise %100 beyaz kapama sağlıyor ve uzun süreli bir renk sonucu ortaya çıkıyor.

ColorInsider, yüksek çözünürlüklü renklere ulaşmamızı sağlıyor. 43 farklı ColorInsider tonu bulunuyor ve eminiz ki uzman kuaförün senin isteklerine en uygun tonu elde etmende yardımcı olacaktır.

Nasıl uygulanıyor?

Öncelikle Matrix renklendirme uzmanı sana uygun olan saç rengini elde etmek için ColorInsider Oksidan ve saç boyası karışımını hazırlıyor.

Ardından bu karışımı saçlarına uygulamaya başlıyor.

Uygulama işlemi bittikten sonra ortaya doğal yansımalara sahip, mükemmel parlaklıkta, modern bir saç rengi çıkıyor!

Nerede bulabilirsin?

ColorInsider ile saçlarını boyatmak için sabırsızlanıyor musun? O zaman bu uygulamayı nerede ve nasıl yaptıracağını da öğrenmek istiyorsundur. ColorInsider ile saçlarını uzman Matrix kuaför salonlarında boyatabilirsin. Böylece en etkili saç rengi sonucunu elde edebilirsin :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix Colorinsider
Matrix Colorinsider
( Saç Boyası )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Ünlü “it girl” Alexa Chung gibi ekstra parlak bir saç rengi ister misin?
Sombre hakkında bilmen gereken her şey!
Aradığın mükemmel beyaz kapama: Inoa!
Tümünü Gör
Ekstra bakıma ihtiyaç duyan saçlar için en ideal bakımı öğren!
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Şule Karaok ile tarihteki en güçlü dört kadının saçları
Kışın saçının zarar görmesini önlemek için atman gereken 7 adım!
Tümünü Gör