Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Saçlarını kontrol altına almanı sağlayacak tek ürün!

Bu ürünün ne olduğunu merak ediyorsan seni yazımızın devamına alalım.

Kabarma, elektriklenme gibi görünümümüzü bozan saç sorunları nem gibi sebepler dışında aslında saçtaki nem eksikliğinden de oluşabiliyor. Saçlarımız gün boyunca nemini kaybeder; günün ortalarına doğru da saç tellerindeki kütiküller açılır ve dışarıdaki havayı hapseder. Bu da saçlarının kabarmasına neden olur. Ama bu duruma artık engel olabilmeni sağlayacak süper bir ürünümüz var! Bu ürünün ne olduğunu merak ediyorsan seni yazımızın devamına alalım.

Saçlarını kontrol altına al

Saçlarını kontrol altına alabilmek için yapman gereken gerçekten de çok basit. L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem ile kabaran, elektriklenen ve bir türlü şekil almayan saçlarına artık patronun kim olduğunu kanıtlayabilirsin!

Banyo öncesinde:

Banyo öncesinde Saç Güzelleştirici Krem'i maske olarak kullanarak saçlarına harika bir bakım yapabilirsin. Banyodan önce nemli veya kuru saçlarına uygula ve birkaç dakika bu şekilde bekledikten sonra durula. İşte bu kadar!

Banyo sonrasında:

Banyodan çıktıktan sonra en zorlandığımız konu saçlarımızdaki düğümleri açmak, ıslak saçlarımızı taramaya çalışmak… İşte bu konuda da Saç Güzelleştirici Krem'e güvenebilirsin! Islak saçlarının özellikle uç ve boylarına yoğunlaşarak kremi uygula ve bir de şimdi taramaya çalış. Saçların o kadar kolay taranacak ki sen bile şaşıracaksın!

Şekillendirdikten sonra:

Banyodan çıktın, saçlarını kurutup şekillendirdin. Ama o da ne? Saçların aslan yelesi gibi kabardı! İşte bu duruma engel olmak için yine Saç Güzelleştirici Krem'in yanında! Saçlarını şekillendirdikten sonra avucuna bir miktar krem alıp, saçlarını nazikçe parmaklarınla tara. Sonuç: pürüzsüz ve kusursuz saçlar!

Gün içinde:

Saçların gün sonuna doğru kabardıysa ya da aniden yağan yağmur altında ıslanıp elektriklendiyse sorun yok! Saç Güzelleştirici Kremi'ni saçlarına uygula ve mükemmel saçlarının tadını çıkart!


Photo credit: istockphoto.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Isı olmadan saçlarının pürüzsüz düz görünmesini sağlayacak 5 ipucu
Saç düzleştirme sonrası herkesin bilmesi gereken 7 ipucu
4 adımda nemden kabarmayan pürüzsüz düzlükte saçlar
Saç Sırları inceledi: Kiehl’s Saç Düzleştirici Krem
Tümünü Gör
Ekstra bakıma ihtiyaç duyan saçlar için en ideal bakımı öğren!
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Şule Karaok ile tarihteki en güçlü dört kadının saçları
Kışın saçının zarar görmesini önlemek için atman gereken 7 adım!
Tümünü Gör