Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Sarı saç tonları nelerdir?

Şimdi seni sarı saç tonlarıyla tanıştırıyoruz, bakalım hangisini beğeneceksin?

Parlak ve sağlıklı sarı saçlar bütün kadınların hayalidir. Çekici ve havalı görünümün anahtarı olan sarı saçlar, bu sene de popülerliğini koruyor. Yeni bir değişiklik arayanlar için sarı saçtan daha çekici bir tercih düşünemiyoruz. 'Peki, hangi sarı tonuna saçımı boyamalıyım?' diye sorduğunu duyar gibiyiz. Şimdi seni sarı saç tonlarıyla tanıştırıyoruz, bakalım hangisini beğeneceksin?

Altın sarısı

İçinde altın ışıltıları bulunan bu saç tonu, açık tenlilere çok yakışıyor. Sen de sıcak bir sarı tonu arıyorsan, altın sarısı saçlara bir şans verebilirsin. Renkli gözlerin varsa, bu saç renginin gözlerini ön plana çıkaracağına da emin olabilirsin. Saçlarını altın sarısına boyattıktan sonra saçlarına haftada bir saç maskesi yaparak bu harika rengin ömrünü uzatabilirsin.

Açık sarı

Sarı saçlarınla oldukça çekici görünmek istiyorsan açık sarı rengini deneyebilirsin. Bütün gözleri senin üzerine çevirecek olan bu saç rengi, olduğundan daha canlı ve enerjik görünmeni sağlayacaktır. Açık sarı tonunun parlak görünmesi için saç bakım yağlarından yardım alabilirsin.

Platin sarısı

2017 saç trendleri arasında gösterilen bu saç rengini sokaklarda sık sık görüyoruz. Bob veya orta uzunluktaki saç kesimlerine çok yakışan bu saç rengi, oldukça taze bir görünüm veriyor. Sen de ısınan havalarla birlikte daha genç ve taze görünmek istiyorsan platin sarısına bir şans ver.

Küllü sarı

Saç renginde doğallık seviyorsan küllü sarı saç rengini denemelisin. Kendi saç rengin gibi görünen bu renk, özellikle açık tenlilere çok yakışıyor. Uzun veya orta boydaki saçlarını küllü sarı saç rengine boyayarak doğal bir görünüme kavuşabilirsin.

Strobing tekniği

Sarı saçlarını strobing tekniği ile ön plana çıkarabilirsin. Güneşte ışıldayan, özellikle saçın üst kısmının daha ön plana çıktığı; altta kalan saçların ise daha koyu göründüğü bu teknik sayesinde sarı saçlarında kontrast yakalayabilirsin. Yeni sezonda saçlarında modern bir dokunuş arıyorsan strobing tekniğini mutlaka denemelisin.


Photo Credit: iStock

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Casting Crème Gloss 810 Parlak Küllü Sarı
Casting Crème Gloss 810 Parlak Küllü Sarı
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Intense Saç Boyası 121 Çok Açık Buzul Sarı
Excellence Intense Saç Boyası 121 Çok Açık Buzul Sarı
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 9.1 Sarı Küllü
Excellence Creme Saç Boyası 9.1 Sarı Küllü
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Sarışınlara özel stil rehberi: Giyimde hangi renkleri tercih etmeliler?
Büyüleyici bir sarışın olmanın sağladığı 7 avantaj!
Sarı saçlardaki istenmeyen turunculuklara son!
Mor şampuan hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Ekstra bakıma ihtiyaç duyan saçlar için en ideal bakımı öğren!
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Şule Karaok ile tarihteki en güçlü dört kadının saçları
Kışın saçının zarar görmesini önlemek için atman gereken 7 adım!
Tümünü Gör