Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Tüm yıl boyunca yıpranan saçlara tek hamlede S.O.S. bakımı!

Tek hamlede, ilk kullanımda yıpranmış saçların iyileşiyor!

Yıpranmış saçların S.O.S veriyor! Üst üste, yüksek ısıda uygulanan düzleştiriciler, maşalar, sert tarak darbeleri, boya, renk açma işlemleri… Tüm bu işlemler saçlarımıza o kadar zarar veriyor ki bunların sonucunda saçımız neredeyse yanmış gibi kurumuş, yıpranmış görünüyor!

Saçlarımızı kurtarmanın bir yolu yok mu? Tabii ki var, hem de sadece 1 kullanımda saçını onarmanın bir yolu var :) Hemen bu yolu keşfetmeye ne dersin?

Yıpranmış saçlar tek hamlede nasıl onarılır?

Yıl boyunca yaptığımız uygulamalardan dolayı zarar gören, yıpranan saçlarımızı çabucak iyileştirebilecek bir kurtarıcımız var artık! Yıpranmış saçlar için bakım yapan, 15 bin tarak darbesi, 100 kez saç düzleştirme ve 1 saç açma işlemine karşı savaş  açan bu kurtarıcımız: Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem. Hem de tüm bunları tek bir hamlede, ilk kullanımda yapabiliyor.

Düzleştiricinin, tarak darbelerinin, saç boyalarının saçının üzerinde bıraktığı zararları Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem iyileştiriyor. Saçın onarılmasına destek olan, saç tellerinin içine işleyip saçı içten onaran Kalendula özleri ve seramid içeren bu krem, yıpranmış saçlarına eminiz ki çok iyi gelecek :) Durulamaya gerek olmadığı için dilediğin zaman kuru ya da ıslak saçlarına uyguluyorsun ve saçına yeniden hayat geliyor.

Nasıl kullanılır?

Peki, nasıl kullanılıyor? Aslında bu bakım kremi için “çok amaçlı” diyebiliriz! Az önce de bahsettiğimiz gibi durulamaya gerek yok. Bu nedenle de hem kuru, hem de ıslak saçlarına çabucak uygulayıp, çabucak sonuç alabiliyorsun. Hatta ilk kullanımdan itibaren hemen sonuç alabiliyorsun!

Banyodan sonra:

Banyodan çıktıktan sonra ıslak saçlarının boy ve uçlarına uygulayıp, saçlarını tarıyorsun. Ardından saçlarını kurutuyorsun.

Günlük olarak:

Düzenli şekilde günlük olarak kullanarak da saçlarını onarmaya devam edebilirsin. Kuru saçlarının uç ve boylarına uygulayıp saçlarının yumuşacık olmasını sağlayabilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem
L'Oréal Paris Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yıpranmış ve işlem görmüş saçları hızla iyileştiren bakımı keşfet!
Kuru, yıpranmış saçların saç bakımında yaptığı 5 hata
Kuru, yıpranmış ya da boyalı saçların varsa bu önerimiz senin için!
Bu önerimizle yıpranmış, kuru saçları hayallerindeki görünüme kavuşturuyoruz!
Tümünü Gör
Ekstra bakıma ihtiyaç duyan saçlar için en ideal bakımı öğren!
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Şule Karaok ile tarihteki en güçlü dört kadının saçları
Kışın saçının zarar görmesini önlemek için atman gereken 7 adım!
Tümünü Gör