Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

1-2 haftalığına renkli saçlara ne dersin?: L'Oréal Paris #Colorista Washout

Tek bir renge bağlanmadan, renklerle oynamaya var mısın?

İstediğin saç renklerini ve modellerini, istediğin zaman denemek ve bu saç renklerinin yalnızca 1-2 hafta kalıcı olması süper olurdu değil mi? O zaman sana bu güzel haberi ilk veren biz olalım; L'Oréal Paris Colorista Washout ile artık bu mümkün!

Colorista serisinin yalnızca 1-2 hafta kalıcı olan ürünü Washout'un saç renklerine ise tek kelimeyle ba-yı-la-cak-sın! Haydi, şimdi Colorista Washout'u beraber keşfedelim!

Colorista Washout ile istediğin gibi #renklerleoyna!

Arkadaşların arasında en son trendlerden ilk senin haberin oluyor ve ilk deneyen sen mi oluyorsun? O zaman renkli saç trendini de çevrende deneyen ilk sen olabilirsin. Hem de Colorista Washout ile tek bir renge bağlanmadan!

E tabii bahar ve yaz ayları da geliyor. Festivallerde, konserlerde, tatilde fark yaratmak; dikkatleri üzerinde toplamak için renkli saç trendini denemek harika olur!

Seçtiğin saç renklerine göre 1-2 hafta, yani 2-15 şampuanlamaya kadar kalıcılığı olan Colorista Washout'un pastel ve canlı tonları var. Kalıcılık, bu renklere ve tabii ki saçlarının yapısına göre değişebiliyor.

- Colorista Washout'un pastel tonlarındaki Pink ve Peach saç renkleri 2-3 şampuanlamaya kadar, Indigo ve Blue saç renkleri ise 5-10 şampuanlamaya kadar rengini koruyor.


- Canlı tonlarda ise Turqoise, Burgundy, Red ve Orange saç renkleri 7-15 şampuanlamaya kadar kalıcı etki sağlıyor.

Colorista Washout'un mavi ve yeşil tonları, diğer renklere göre saçta daha fazla kalıcılığa sahip olabiliyor. Bu renklerin saçındaki etkisini azaltmak ve diğer Colorista Washout renklerine geçiş yapabilmek için Colorista Remover'dan yararlanabilirsin. Uygulaması da çok pratik olduğu için artık yeşil ve mavi tonlarından sonra diğer renkleri denemek Colorista Remover ile çok daha kolay olacak!

Senin Colorista Washout'un hangisi?

Saçların kahve tonlarındaysa ve Turqoise, Burgundy, Red, Orange tonlarından birini denemek istiyorsan saçlarına direkt olarak uygulayıp canlı tonlarda saçlarınla hava atabilirsin. Indigo, Blue, Pink ve Peach pastel tonları denemek istiyorsan da önce Colorista Effects ile saçlarını açmalısın. Ardından da bu saç renklerini uygulayıp dilediğin görünüme kavuşabilirsin.

Colorista Effects'in Ombré uygulamasıyla saçlarının uç kısımlarını açıp, dilediğin Washout pastel tonunu bu kısımlara; Balayage uygulamasıyla saçlarının belirli tutamlarını açıp seçtiğin rengi bu tutamlara; Bleach uygulaması ile de saçının tamamını açıp, favori pastel tonunu tüm saçına uygulayabilirsin. Tabii ki canlı tonları denemek istiyorsan kahve saç rengini açmak zorunda değilsin, direkt uygulayabilirsin!

L'Oréal Paris Colorista Effects Balayage tonunu aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Colorista Effects Balayage
L'Oréal Paris Colorista Effects Balayage
( Saç Boyası )
Hemen Al

Eğer sarı tonlarda saçların varsa, Washout pastel tonlarını saçlarına direkt uygulayabilirsin. Saçın çok açık sarı renkteyse ya da Washout Bleach ile açtıysan renk sonucu daha uzun süre kalıcı olabilir. Şimdiden seni uyaralım.

Bu harika deneyim eminiz ki sana çok havalı bir görünüm verecek! Peki, Colorista ailesine yeni katılan Colorista Hair Makeup'ı duydun mu? Renkli saçları denemeyi seviyorsan, Colorista Makeup'ı da çok seveceksin. :) Colorista Hair Makeup, tek yıkamada saçlarından çıkan, jel formda olduğu için bulaşma, akma yapmayan son dönemde herkesin konuştuğu geçici saç boyası! Bizce renkli saçları seviyorsan mutlaka denemeni öneririz. Colorista Hair Makeup ile makyaj saçlarında! :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Washout Turquoise
L'Oréal Paris Colorista Washout Turquoise
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Washout Indigo Blue
L'Oréal Paris Colorista Washout Indigo Blue
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Makyaj şimdi saçlarında: İstediğin gibi renklerle oyna!
Saçındaki mavi, yeşil renkten mi sıkıldın? Colorista Remover ile "bye bye" de!
Sebile Ölmez ile yepyeni Rose Gold trendini deniyoruz!
Saç Sırları.com inceledi: L’Oréal Paris Colorista Spray
Tümünü Gör
Kışın yıprattığı saçların için ne yapman gerektiğini açıklıyoruz!
Profesyonel Saç Serisi: Özhan Han ile Gelin Saçı Modelleri
Cannes Film Festivali sona erdi: Film festivalinin en göz alıcı saçları!
​Festival saçları: Kıyafete göre festival saçı seçimi nasıl olmalı?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
2018 Cannes Kırmızı Halının En Beğenilen Makyaj Görünümleri