Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​2015 saç trendi: Uzun, dağınık saçlar

Sanki hiç taranmamış gibi bir görünüm veren bu stili oluşturmak aslında oldukça pratik.

Uzun ve karmakarışık dalgalı saçlar 2015'in en önemli saç modeli trendlerinden biri olma yolunda! Ne çok fazla dağınık ne de çok fazla bukleli bu modeller aslında ikisinin ortasında bir yerde. Sanki hiç taranmamış gibi bir görünüm veren bu stili oluşturmak aslında oldukça pratik. Yani yorgun olduğun zamanlarda ya da saçlarına şekil vermeye üşendiğinde bu model senin favorilerinden olacak! Denemeye ne dersin?

Çok yönlü saç trendi:

Uzun saçlar tam da çok yönlülüğün tanımını yansıtıyor, istediğimiz şekli verebiliyoruz. Örgüler, topuzlar, atkuyruğu modelleri; hepsini uzun saçlarımız sayesinde rahatça kullanabiliyoruz. Bu uzun ve dağınık model de bohem ve ''cool'' bir hava kattığı için, İlkbahar'da, saç stili repertuarımıza mutlaka ekleyeceğimiz bir model olacak! Özellikle kâkülleri olanlarda bu model harika görünecek, emin olabilirsin.

Şekillendirme ipuçları

-Ufak bukleler için: İster kuru istersen de nemli saçlarına (ama ıslak değil!) hacim veren saç spreyini bolca uygula. Sonrasında, parmaklarınla saç tutamlarını kıvırarak fön makinesi yardımıyla kurutmaya başlayabilirsin. İstersen de gene kuru veya nemli saçlarına saç spreyi uyguladıktan sonra, saçlarının yaklaşık %95'i kuruyunca hafif gevşek bir topuz yapıp tamamının kurumasını bekle ve açtığında dağınık dalgaların hazır olacak!

-Biraz daha belirgin bir görünüm için: Saçlarının tamamı kuruduktan sonra saç uçlarına bir miktar saç şekillendirici köpüğü, ellerinle saç tutamlarına hafif bastırarak uygulayabilirsin.

-Sağlam bir tutuş için: Dalgalarının düzleşmesini, elektriklenmesini ve uçuşmaya başlayan saç tellerini önlemek için görünümünü güçlü tutuşu olan bir spreyle sabitlemelisin.

Bu yaz aylarında özgürce saçlarımı açıp dolaşsam diyorsan, sezonun trendlerinden de haberdar olman gerekir. Merak etme biz seninle bütün popüler trendleri paylaşacağız, sadece bizi takipte kal!

Fotoğraf kaynağı: Pixel Formula

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Fix Fabulous Sprey
Kérastase Fix Fabulous Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Next Day Hair
Next Day Hair
( Şaç Spreyi )
Keşfet
Matrix Volume Builder - Hacim Veren Saç Köpüğü
Matrix Volume Builder - Hacim Veren Saç Köpüğü
( Saç Köpüğü )
Keşfet
Matrix Volume Fixer - Hacim Veren Saç Spreyi
Matrix Volume Fixer - Hacim Veren Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Uzun saçların bakım rutini nasıl olmalı: Nasıl yıkamalı, şekillendirmeli?
Uzun saçlar için 5 gelin saç modeli
Uzun saçlarıyla bilinen 8 ünlü
​Klasik ve havalı: Uzun, düz saçlar
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Tatil yerine göre makyaj çantası hazırlama rehberi