Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
18/12/2015
Saç Sırları
360 38

​2015 yılında öne çıkan saç trendleri

Selen C.

2015 yılına damgasını vuran saç stilleri

​2015 yılında öne çıkan saç trendleri ​2015 yılında öne çıkan saç trendleri

Yeni yıl coşkusu içimizi sarmışken, geçtiğimiz yıl hangi saç trendlerine kapıldığımıza yakından bakmak ister misin? 2015 yılı tamamen doğallığın ve taze görünümün oldukça moda olduğu yılların başında geliyordu. Doğallık ve sadelik trendi sadece saçlarda değil, makyaj ve kıyafet seçimlerinde bile oldukça minimal stillere elimiz gitti. Bakalım 2015 yılında hangi saç stilleri ön plana çıkmış?

\r\n\r\n

Pixie saçlar

\r\n\r\n

2015 yılında saçlarımızı şekillendirmek için doğal hacmini en verimli kullandığımız yıllardandı. Saçlarımızı en kolay şekillendirebileceğimiz saç stillerin başında da pixie saç kesimi geliyor. Pixie saçları sadece bir saç yağı ile şekillendirebilirsin. Saçlarının yepyeni bir görünüme sahip olması için bu kesime göz atmanda fayda var.

\r\n\r\n

Kâkül

\r\n\r\n

\r\n\r\n

Kadınların en sevdiği saç stillerinin başında kâküller geliyor. Nedeni ise çok basit! Kâküller kadınları olduğundan daha genç ve enerjik gösteriyor. 2015 yılında kırmızı halıda ve moda haftalarında gördüğümüz üzere kâküller ünlüler tarafından da kısa zamanda benimsendi. Özellikle vintage görünümü sevenler, kâküllerden 2016 yılında da vazgeçemeyecekler.

\r\n\r\n

Rengârenk saçlar

\r\n\r\n


Son yılların en popüler saç trendlerin biri de: renkli saçlar. Gökkuşağını andıran bu saç modası özellikle gençler tarafından çok sevildi. Pembeler, maviler ve yeşillerin sık sık göründüğü bu trend, bizleri yeni terimlerle tanıştırdı. Saç tebeşiri, geçici saç boyalarıyla denemeler yaptığımız bu trendi biz çok sevdik!

\r\n\r\n

Uzun bob

\r\n\r\n

\r\n\r\n

Bob modeli saç kesimi, sokak stilinden kırmızı halıya kadar hemen hemen herkesi favorisi. Hal böyle olunca, bob modeli saçar biranda oldukça popüler oldu. 2015 yılında ise en çok gördüğümüz saç kesimi, uzun bob modeliydi. Sen de sana yakışan bob modeli için kuaförüne danışabilirsin.

\r\n\r\n

Güneşten açılmış saçlar

\r\n\r\n

\r\n\r\n

2014 yılına damgasını buran ombre akımı, 2015 yılında yerini 'güneş öpücüğüne' bıraktı. Güneşin ışıltılarının yansıdığı saçlar, hem yazın hem de kışın çok kullanıldı. Saçlarını boyatmadan daha canlı ve aydınlık görünmesi için sen de bu stili deneyebilirsin.

Paylaş

​2015 yılında öne çıkan saç trendleri
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
( Köpük )
Satın Al
Matrix Exquisite Oil Yumuşatıcı Bakım Yağı
Matrix Exquisite Oil Yumuşatıcı Bakım Yağı
( Bakım Yağı )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
​Öneriyoruz: En İyi 5 Saç Spreyi
En güzel sade saç modelleri!
Mini test: Podyumlardaki 2019 saç trendlerinden hangisi tam sana göre?
Tümünü Gör
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Doğum sonrası saç dökülmesi neden olur?
Saç mezoterapisi hakkında bilmen gereken her şey!
Facelight nedir? Nasıl yapılır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Maskesi