Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
10/04/2017
Saç Sırları
360 38

​2017 baharda saçlarda çiçekler

Selen C.

Bahar mevsimini karşılarken saçlarında da çiçekler açsın ister misin?

​2017 baharda saçlarda çiçekler ​2017 baharda saçlarda çiçekler
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Artık yazın habercisi bahar mevsimi bize kendini göstermeye başladığına göre, çiçekli saç aksesuarlarımızla çeşit çeşit saç modelleri yapabiliriz! Hazır festival dönemi de yaklaşıyorken, ilham alabilmen için çiçekli saç aksesuarlarıyla kullanabileceğin harika saç modeli önerilerimiz var. Bahara da çiçekli saçlar yakışır değil mi?

Bohem görünüm

​2017 baharda saçlarda çiçekler

Su dalgalı saçlar, örgüler ve çiçeklerle birleşince ortaya tabii ki bohem ve çok güzel bir görünüm çıkıyor. Saçlarını geniş uçlu bir maşayla dalgalandırdıktan sonra saçlarının ön kısımlarından iki tutamı klasik örgü şeklinde ör ve arkada birleştir. Örgünün tam üzerine de çiçekli bir aksesuar yerleştir. İşte bu kadar kolay!

Taç örgü

​2017 baharda saçlarda çiçekler - 1

Taç örgü tam da bahar havasına uygun bir saç modeli değil mi? Özellikle biraz salaş olduğunda ve çiçeklerle süslendiğinde gerçekten de hoş bir görünüm ortaya çıkıyor. Saçının her iki yanından da klasik örgü oluşturup iki örgüyü tepede tel tokalarla birleştir. Sonrasında örgüleri biraz yana doğru çekerek genişletip çiçekleri yerleştir. Hatta saçının ön kısmından birkaç tutamı serbest bırakabilirsin.

Yan örgü

​2017 baharda saçlarda çiçekler - 2

Büyük çiçekli saç aksesuarları Moda Haftaları'ndan da gördüğümüz kadarıyla oldukça popüler! İri çiçekleri saçlarının arka-yan kısmına yerleştirerek sen de bu görünümü elde edebilirsin.

Minik çiçekler

​2017 baharda saçlarda çiçekler - 3

Minik çiçekleri, aslında istediğin saç modeline serpiştirebilirsin. Ama özellikle örgü saç modeliyle uyumu süper! Örgünün üzerine çiçekleri tel tokalarla sabitleyebilir, sonrasında da sabitleyici sprey uygulayarak görünümünü gün boyunca koruyabilirsin.

Dağınık dalgalar

​2017 baharda saçlarda çiçekler - 4

“Açık saçlarımdan, dalgalı görünümden vazgeçemem" diyorsan da saçlarını olabildiğince yandan ayırıp, saçlarını biraz nemlendir. Ardından şekillendirici köpük uygulayıp dalgalarının daha belirgin olmasını sağla. Son olarak da kulağının üzerine denk gelecek şekilde çiçekli aksesuarını yerleştir ve hazırsın!

Kılçık örgü

​2017 baharda saçlarda çiçekler - 5

Kılçık örgü yapmayı biliyor musun? Bilmiyorsan da sorun değil, buraya tıklayarak öğrenebilirsin. Kılçık örgüyü elde ettikten sonra da örgünü çiçeklerle süsleyebilir, sevimli bir görünüm elde edebilirsin.

Dağınık topuz

​2017 baharda saçlarda çiçekler - 6

Saçlarını topuz olarak kullanarak da çiçekli aksesuarları kullanabilirsin. Hatta papatyalar çok güzel olmaz mı? Dağınık şekilde saçlarını ensende topla ve minik kır çiçekleriyle papatyalar yerleştir. Bu saç modeline herkes ba-yı-la-cak!


Photo credit: istockphoto.com

Paylaş

​2017 baharda saçlarda çiçekler
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
( Köpük )
Satın Al
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Matrix Oil Wonders Hint Yağı
Matrix Oil Wonders Hint Yağı
( Bakım Yağı )
Keşfet
Matrix Style Fixer
Matrix Style Fixer
( Saç Spreyi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
​Öneriyoruz: En İyi 5 Saç Spreyi
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Armani'nin Yeni Kadın Parfümü My Way ile Tanışıyoruz!