Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​2017 yaz trendi : Saçlarda küçük örgüler

Bu örgüler çok trend!

Sosyal medyada bu trendi gördüğüne eminiz: 2017 yazına damga vuracak saç trendi küçük örgüler! Saçların aralarında görünen ince örgüler, bu senenin en hızlı popülerleşen trendlerinden biri haline geldi. Yapımı oldukça pratik, görünümüyse harika olan küçük örgüleri biz çok sevdik. Yaz aylarında tatilde veya şehirde kolayca yapabileceğin yeni bir saç modeli arıyorsan okumaya devam et.

Saçlarda küçük örgü trendi

2017 yılında örgünün her boyu çok popüler ama bu mini örgüler pratikliğiyle bizim gönlümüzü çelmeyi başardı. Saçlarının arasından ince tutamlar seçip ör ve uçlarını lastik tokayla sabitle, işte bu kadar basit! Sen de tatilde saçlarını şekillendirmek için uzun zaman harcamak istemiyorsan bu saç modelini mutlaka denemelisin.


Küçük örgüleri hem açık hem de toplu saç modellerinde görüyoruz. Saçlarını toplamak istediğin günlerde saçlarını önce minik minik ör daha sonra bütün saçını atkuyruğu yap. Sıradan atkuyruğuna alternatif olabilecek bu saç modeli, seni bir anda daha genç gösterecektir.

Eğer renkli saçlara sahipsen, küçük örgü trendi tam senin tarzına hitap edecektir. Bu saç modeli için öncelikle farklı kalınlıklarda saç tutamlarını ör ve daha sonra örgülerin bazılarını gevşet. Böylece farklı boylardaki örgülerinle bütün dikkatler senin üzerinde olacaktır.

Saçlarındaki küçük örgüleri daha farklı hale getirmek istediğinde saç piercinglerinden yardım alabilirsin. Bu saç modelini festivallerde veya kostüm partilerinde rahatlıkla tercih edebilirsin. Balıksırtı ördüğün saçlarının aralarına piercingleri yerleştir ve geri kalan saçlarını topuz yap. Piercingli örgüler sayesinde dakikalar içinde hazır olabilirsin.

İster açık, ister toplu kullan küçük örgülü saç modelinle genç ve enerjik bir stil yakalayabilirsin. Kötü saç günlerinde veya hızlı hazırlanmak istediğin günlerde bu saç modeli senin kurtarıcın olacaktır.


Photo Credit: iStock, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Professionnel Infinium Pure Saç Spreyi
L'Oréal Professionnel Infinium Pure Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Örgü okulu: Halat örgü nasıl yapılır?
Korse Örgüler: En Havalı Örgü Modeli İle Tanışın
Örgü okulu: Sepet örgü nasıl yapılır?
DNA Örgüler ile Yeni Saç Trendine Ayak Uydur!
Tümünü Gör
L’Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan'ı Denedik!
Jr.Metin Bahçecik'ten: Saç rengi silme (Dekolorasyon) işlemi nedir?
Saç renginden beklentine göre sana en uygun saç boyasını açıklıyoruz!
Kışın ekstra yağlanan saçlara çözüm: Kil
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Kirpiklerin Seyrek Mi? Bu İpuçları Tam Sana Göre