Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​2017 yazında güneş ışığı etkisi saçlarda!

Bu yaz güneş ışığını saçlarında hisset!

Yoksa sen de tam bir yaz kızı olduğunu mu düşünüyorsun? Bronzlaşmış ten rengini, güneşten açılmış saçları çok seviyorsun değil mi? O zaman sana harika bir haberimiz var: güneşten açılmış saç rengi trendi 2017 yazında da devam edecek! L'Oréal Paris Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey ve L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel yardımıyla güneş ışığı etkisini saçlarında hissedebilirsin.

Bayram tatili tüm hızıyla yaklaşıyor! Ve tabii ki bayram tatilinde de Sunkiss yanımızda! Tatilde içindeki “yaz kızını" dışarı çıkartmaya ne dersin? Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey ya da Sunkiss Renk Açıcı Jel'i güneşlenirken saçlarına uygula ve güneşle beraber saç renginin açıldığına şahit ol! Ortaya çıkan ışıltılı görünüme bayılacaksın!

Yalnızca saç rengini açmak için değil, saçlarında çok hoş dalgalar görmek için de L'Oréal Paris Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey ideal. Tatilde plaj partilerine katılırken spreyi saçlarına uygulayıp dalgalı görünümünle çok havalı görünebilirsin.

Sunkiss Renk Açıcı Jel'i saçlarında “facelight" dediğimiz yüzünü çevreleyen kısımlara ya da ombre gibi saçlarının uç ve boylarına uygulayarak da farklı efektler elde edebilirsin.

Tatile gidemeyenlerden misin? Hiç merak etme, güneşten açılmış saç rengi için illa ki tatilde olmana gerek yok! Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey ve Sunkiss Renk Açıcı Jel'i ıslak saçlarına uygulayıp, fön makinesi ile kurutarak da aynı görünümü elde edebilirsin.


Photo credit: istockphoto.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Beyaz saçlarla ilgili doğru bilinen yanlışlar
Gökkuşağı ışıltısı saçlarda: "Baby rainbow" saç trendi
Fındık kabuğu saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saçındaki mavi, yeşil renkten mi sıkıldın? Colorista Remover ile "bye bye" de!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Festival Makyajlarında Yaratıcı Ürün Kullanımları