Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​2017'nin en gösterişli ve dikkat çekici saç trendleri

Bu senenin en dikkat çeken saçları bu yazımızda!

Bu senenin en trend saçları sende olsun ister misin? Kim istemez ki değil mi? O zaman bu senenin trend saç modellerini öğrenebilmek için seni yazımızın devamına alalım!

Dağınık dalgalar

Dağınık, sanki hiç özenilmemiş gibi görünen dalgalı saçlar bu sene çok popüler! Dağınık dalgaları elde etmek için öncelikle saçlarına L'Oréal Paris Studio Pro Boost It Hacim Veren Saç Spreyi'ni uygulamanı öneririz. Ardından saçlarından tutamları, yuvarlak bir fön fırçasına sararak fön çekmeye başla. Fön işlemi bittikten sonra da spreyi uygula ve dağınık dalgalı görünümün hazır!

Dalgalı atkuyruğu

Uzun saçlar yaşadı! Saçların uzunluğunu daha da belirginleştiren, dalgalı ve hacimli atkuyruğu bu sene çoook trend! Saçlarını maşayla dalgalandır ve tepede toplayıp lastik tokayla sabitle. Hatta yazın, şapkalarla da kullanarak çok havalı bir görünüme kavuşabilirsin!

Yarım atkuyruğu

İşte seni oldukça havalı gösterecek bir saç modeli daha! Saçlarının ön kısmını arkaya doğru ayır ve bu ayırdığın tutama krepe yap. Krepe yaptıktan sonra bu bölgeye L'Oréal Paris Studio Pro Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi uygula. Böylece atkuyruğun daha dolgun görünecektir. Son olarak da lastik tokayla sabitle. İşte bu kadar!

Çift yarım topuz

Hazır festival mevsimi de geliyorken bu farklı saç modelini mutlaka öğrenmelisin! Saçlarını tam ortadan ayırıp her iki tarafı da balıksırtı şeklinde örmeye başla ama orta kısma geldiğinde saçlarının uç kısımlarını topuz yapıp tel tokalarla sabitle. Çeşitli saç dövmeleri ile de bu saç modelini farklılaştırabilirsin. Son olarak L'Oréal Paris Studio Pro Lock It Ultra Güçlü Sabitleyici Saç Spreyi uygulamayı sakın unutma!

Çift balıksırtı örgü

Geçtiğimiz sene başlayan ve çok popüler olan çift balıksırtı örgü saç modeli trendi bu sene de devam ediyor. Saçlarını iki tutama ayırıp, her iki tarafı da balıksırtı şeklinde ör ve işte, trend saçların hazır!

Minik örgüler

Minik örgüleri bu sene her saç modeliyle kullanıyoruz. Atkuyruğu, topuz ve hatta açık saç modellerinde bir veya birden fazla minik örgüyle görünümünü farklılaştırabilirsin.


Photo credit: stock.adobe.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bu test ile yılbaşında hangi saç modelini tercih etmen gerektiğini söylüyoruz!
Saçı ağırlaştırıp sertleştirmeyen saç spreyini açıklıyoruz!
Minimalist bir tarzı olanların favorisi olacak saç modelleri!
Yeni trendi keşfet: Metal saç aksesuarları!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Nude Makyaj Nasıl Yapılır?