Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​2017'nin en trend kızıl saç tonları

Bu yılın trend kızıl saç renklerini merak ediyor musun?

Bu yılnı en trend saç renkleri arasındaki yerini sağlamlaştıran kızıl saç tonları, daha canlı, daha enerjik bir görünüm vadediyor. Bize de yalnızca bu harika saç renkleri arasından seçim yapmak kalıyor!

O zaman seçim yapmanı kolaylaştırmak için hazırladığımız, kızıl saç renklerini ve bu renkleri evde kendin de elde edebilmek için hangi boyaları kullanman gerektiğini bu yazımızda paylaşıyoruz!

Kızıl kestane

Özellikle renkli gözlüysen, kızıl kestane saç rengi göz rengini daha da belirginleştirerek bakışlarını vurgular. Bu renk yoğunluğu sayesinde renkli gözlerle muhteşem bir kontrast oluşturur. Besleyici yağlar içeren Garnier Color Naturals Koleksiyonu'ndan 4.6 Kestane Kızıl saç rengini eminiz ki sen de çok seveceksin!

Bu trend sana uygun mu: Koyu tonda saçların varsa kestane kızılı saç rengini deneyebilirsin. Kahverengi alt tonlu koyu kızıllar, esmer tenliler için de mükemmel sonucu verecektir.

Bakır

Her sene olduğu gibi bu sene de bakır tonları trend! Özellikle bir süredir Garnier Color Naturals 7.4 Sultan Bakırı tonu popülerliğini arttıran renklerden.
Bu trend sana uygun mu: Sarışınlar, açık renk saçlara sahip olanlar sultan bakırı rengini, yani turuncumsu tonları ya da çilek sarısı dediğimiz pembemsi sarıyı tercih etmeliler. Özellikle ten rengin de açık tondaysa bu renk, ten renginle çok hoş bir uyum oluşturur.

Bakır kahve

Kahve saçlara ışıltı katmak, daha farklı ve hoş bir görünüm elde etmek için bakır kahve saç trendi süper bir tercih olur. Garnier Çarpıcı Renkler 6.46 Yoğun Bakır Kahve saç boyası ile bu görünüme kolayca ulaşabilirsin.

Bu trend sana uygun mu: Kumral ya da açık kahverengi tonlarda saçların varsa bakır kahve senin için ideal. Buğday ve açık ten renkleriyle de uyumlu olan bu ton, saçlarının doğal ışıltısını iyice ortaya çıkaracaktır.

Koyu kızıl

Yoğun ve koyu kızıl saçlar bu senenin en beğendiğimiz saç renklerinden! Kestane saç rengi ve kızıl yansımalar birleşince ortaya çıkan bu renk denemeye değer! Kalıcı bir saç rengi için Garnier Çarpıcı Renkler 4.60 Yoğun Koyu Kızıl saç boyasına mutlaka bir şans vermeni öneririz.

Bu trend sana uygun mu: Bizce koyu kızıl saç rengini açık tenliler denemeli. Kızıl yansımalar beyaz ten üzerinde çok daha belirgin oluyor ve gizemli bir görünüm veriyor.

Bu trendlerden sana uygun olanı seçtin mi? O zaman kızıl saç rengi ile ilgi odağı olmaya hazır mısın?


Photo credit: istockphoto.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Garnier Color Naturals Saç Boyası 4.6 Kestane Kızıl
Garnier Color Naturals Saç Boyası 4.6 Kestane Kızıl
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.4 Sultan Bakırı
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.4 Sultan Bakırı
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 6.46 Yoğun Bakır Kahve
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 6.46 Yoğun Bakır Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 4.60 Yoğun Koyu Kızıl
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 4.60 Yoğun Koyu Kızıl
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bakır Kızıl Saç Rengi ve Saç Modelleri
Cadılar Bayramı partisi için çekici saç rengi kızıla ne dersin?
Kızıl saçlılar buraya! Artık dip beyazlarını kolayca kapatabileceksin!
​Cildine en uygun tonda kızıl saç hangisi?
Tümünü Gör
Açık kestane saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saç Sırları.com İnceledi: Sarı Saç Bakımının Son Gözdesi Blond Absolu!
Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Soğan kabuğu saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
TEST: Sana En Uygun Kırmızı Ruj Rengini Öneriyoruz!