Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​2018 için trend olacak uzun erkek saç modelleri

İşte 2018'de çok popüler olacak, erkeklere özel uzun saç modelleri!

Yeni bir yıl geliyor! Tabii ki yenilenip, görünümümüzü tazelememiz gerekir. Mesela işe saçlarından başlayabilirsin. 2018'in erkek saç modelleri konusunda en çok öne çıkan stil, uzun saç modelleri. Ancak bu uzun saç modellerini deneyebilmek için saçlarını birazcık uzatman gerekiyor. Eğer saçlarını uzatmaya çalışıyorsan saçların uzadıktan sonra da sana birazdan önereceğim uzun saç modellerinden ilham alabilirsin.

İşte 2018'de çok popüler olacak uzun saç modelleri!

1.Man bun

Geçtiğimiz seneden beri devam eden man bun, yani erkek topuzu bu sene de oldukça trendy! Özellikle kirli sakalla beraber kullanıldığında ortaya çok cool bir görünüm çıkıyor. Sen de uzun saçların için bu stili denemek istersen başının arka kısmında tüm saçını toplayıp lastik tokayla sabitlemen yeterli olur.

2.Doğal dalgalar

Doğal görünümler 2018'in en dikkat çeken trendlerinden! Sen de uzun saçlarını kendi haline bırakarak ya da saçların düzse şekillendirici köpük uygulayıp kurutarak doğal, dağınık bir görünüm elde edebilirsin.

3.Uzun mohawk

Sadece bir tarafı uzun olan mohawk saçların uzun olan kısmı bu sene daha da uzuyor! Hatta uzun olan taraf örgü gibi stillerde de kullanılarak orijinal bir görünüm elde ediliyor.

4.Dağınık atkuyruğu

Özellikle hafta sonu stillerinde tercih edebileceğin dağınık atkuyruğu stilini güneş gözlüklerinle tamamlayarak hoş bir görünüme imza atabilirsin.

5.Yarım atkuyruğu

Anladığımız kadarıyla atkuyruğunun her hali bu sene çok trend! Saçının sadece üst kısmını toplayıp lastik tokayla sabitleyerek elde edebileceğin bu saç modeli tam da hipster'lara göre!

6.Undercut

Undercut saçları sadece kısa saçlar değil, uzun saçlar da kullanabilirler. Mesela saçlarının ense ve yan kısımlarını çok kısa, üst kısımlarını uzun şekilde kullanıp, yukarıdaki fotoğraftaki gibi topladığında ortaya çok orijinal bir görünüm çıkacaktır.

Photo credit: Abaca, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Studio Line Pure Wet Tüp Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Pure Wet Tüp Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
​Bu sezon çok sık göreceğimiz 5 uzun erkek saç modeli
Erkekler için stil önerisi: Kısa saç mı, uzun saç mı?
​Uzun saçlı erkeklere özel stil önerisi
​Uzun saçlı erkeklere özel: 5 adımda yarı toplu saçlar
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör