Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
21/12/2017
Saç Sırları
360 38

2018'de herkesin denemesi gereken 12 saç modeli!

Cansu G.

Bu saç modellerini 2018 yılında bol bol yapmalısın!

2018'de herkesin denemesi gereken 12 saç modeli! 2018'de herkesin denemesi gereken 12 saç modeli!

2018 yılı yepyeni saç modelleriyle geliyor! Sen de 2018 yılında klasik saç modellerinden uzaklaşarak yeni saç stillerinin keyfini çıkarabilirsin. 2018 yılında karşımıza daha maskülen aynı zamanda da çekici saç modelleri çıkıyor. Saçlarında uzun süredir aynı saç modelini kullanıyorsan artık değişim zamanı gelmiş demektir. 2018 yılı kurallarına mutlaka saç stilinle ilgili yeniliklerde eklemelisin. Senin için özel hazırladığımız saç modellerinden ilham alarak yeni saç modellerini denemeye hemen başlayabilirsin. 

Yarım atkuyruğu

yarım atkuyruğu

2017 yılının sonlarına doğru popüler olan yarım atkuyruğu saç modası 2018 yılında da yükselişine devam edecek. Yarım atkuyruğu saç modelini ne kadar hacimli gösterirsen o kadar havalı görüneceksin. Dilersen saçlarının önlerine balıksırtı saç örgüsü yaparak saç modelini daha şık bir hale getirebilirsin. Atkuyruğunu yaptıktan sonra L'Oréal Paris Studio Pro Boost It Hacim Sprey ile biraz daha hacimlendirmelisin. 

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
L'Oréal Paris STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Hemen Al

Örgülü topuz

örgülü topuz

2018 yılında özel davetlere giderken örgülü topuz saç modeliyle göz kamaştırabilirsin. Saçlarını öncelikle ör daha sonra ensede burarak topuz görünümü ver. Bu saç modelinin daha havalı görünmesi için saçlarının kenarlarından ince saç tutamları çıkarmalısın. Örgünün kenarlarından da çekerek örgünü daha geniş gösterebilirsin. Son olarak saçlarına L'Oréal Paris Studio Pro Lock It Sprey sıkarak gece boyu bozulmadan sabit kalmalarını sağlayabilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Lock It Sabitleyici Sprey
L'Oréal Paris Studio Pro Lock It Sabitleyici Sprey
( Saç Spreyi )
Hemen Al

Salaş atkuyruğu

salaş atkuyruğu

2018 yılı salaş saç modellerinin senesi olacak gibi görünüyor. Salaş atkuyruğu modeli için öncelikle saçlarını hafif dalgalandırmalısın. Böylece saçların salaş aynı zamanda da şık görünecek. Daha sonra ensede saçlarını topla, son olarak saç lastiğinin üzerine ince bir saç tutamı sararak saç stilini bitirebilirsin.

Kısa saçlar

2018 saç modasında kısacık saçlar ön plana çıkıyor. Eğer senin de kısa saçların varsa saçlarını sadece yandan ayırarak şekillendirebilirsin. Saçlarında sadece L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi sürerek hem saçlarının parlamasını hem de kolay şekil almasını sağlayabilirsin. Eğer uzun saçların varsa 2018 saç trendlerinden ilham alarak saçlarını kısacık kestirebilirsin. Bu saç modelini denedikten sonra bir daha saçlarını uzatmak istemeyeceksin.

Lüle lüle saçlar

2018 yılının şimdiden konuşulan saç trendi kıvırcık saçlar oldu. Dergi kapaklarında şimdiden görmeye başladığımız lüle lüle saçlar her saç boyuna çok yakışıyor! Saçlarını ince saç maşasıyla tamamını kıvırdıktan sonra L'Oréal Professional Infinium Pure Saç Sprey'i ile sabitlemeni öneriyoruz. Hızla kuruyan ve güçlü bir tutuş sağlayan bu saç spreyi sayesinde saçların gün boyu kıvırcık görünecek.

 Uzun kaküller

2018 yılının en sevdiğimiz trendi kaküller oluyor. Genellikle bob saç kesimiyle birlikte kullanılan kaküller yeni yılda daha uzun olarak karşımıza çıkıyor. Mikro kakül saç trendi yerine kaküllerini uzatarak daha havalı görüneceksin. Kaküllü saçlarını uzun bob kesimiyle kullanabilirsin.

Mohawk saçlar

mohawk saç

Kısa saç trendine 2018 yılında Mohawk modeli de eklendi. Pixie saç kesminin kenarlarını kazıtarak daha karizmatik bir görünüm yakalayabilirsin. Maskülen bir havası olan bu saç kesimi 2018 yılında daha da yaygınlaşacak. Kısa saçlarının bir tarafını kazıtarak oldukça çılgın bir saç modeli yaratabilirsin.

Salaş bob saçlar

bob kesim

Yeni yılda saçlarımızı şekillendirmek için çok fazla çaba göstermemize gerek yok. Özellikle bob kesim saçlarda daha salaş ve doğal saç modelleri ön plana çıkıyor. Dışarı çıkarken saçlarını tara, ihtiyacın olursa kaküllerini düzleştir, işte bu kadar!

Klasik atkuyruğu

klasik atkuyruğu

Yeni yılda klasik saç modellerinden de vazgeçmiyoruz. Yüksek atkuyruğu modelleri 2018 yılında da bol bol kullanacak. Sen de özel gecelerde yüksek ve sıkı atkuyruğu saç modelinle göz kamaştırabilirsin. Atkuyruğu saç modelinin yüz hatlarını daha belirgin gösterdiğini de unutmamalısın.

XXL örgüler

Hacimli ve gür saçlarını ön plana çıkarmak istiyorsan XXL örgüleri mutlaka denemelisin. Biz bu saç modelini o kadar çok seviyoruz ki, ünlü vlogger Beliz Şen'i yılbaşı gecesine XXL örgülü saç modeliyle hazırladık! Saçlarını olduğundan daha dolgun gösteren bu saç modeli, eminiz ki bütün gözleri bir anda senin üzerine çevirecek. Hacimli saç örgüsüne kavuşmak için saçlarını ördükten sonra örgünü parmaklarınla çekerek genişlet. İşte bu kadar!

Yarım örgü

yarım örgü

Sporda veya günlük buluşmalarında tercih edilebileceğin yarım örgüleri yapmak çok pratik! Saçlarının yarısını balıksırtı örgüsüyle ördükten sonra saç lastiğiyle saçlarını bağla. Altta kalan saçlarını da maşayla dalgalandırabilirsin.

Plaj dalgası

plaj dalgası

Modası hiç geçmeyecek saç modellerinin başında plaj dalgası geliyor. Saçlarını plaj dalgasıyla şekillendirmek için saç köpüğünden yardım alabilirsin. Saç köpüğünü önce eline sık daha sonra buklelerine aşağıdan yukarı doğru masaj yaparak uygula. Saçlarını açık bırakmak istemiyorsan yarım bir şekilde toplayabilirsin. 

Paylaş

2018'de herkesin denemesi gereken 12 saç modeli!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Infinium Pure Saç Spreyi
L'Oréal Professionnel Infinium Pure Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Keşfet
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
​Öneriyoruz: En İyi 5 Saç Spreyi
En güzel sade saç modelleri!
Tümünü Gör
Kuru saçlar için en iyi şampuan önerileri!
Erkekler İçin Saç Boyama Rehberi
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Maskesi