Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
31/07/2019
Saç Sırları
360 38

2019 saç rengi trendlerinin en çarpıcısı: “Hairbronzing” trendi nedir?

Ece Y.

En yeni saç rengi trendleri arasından senin için en çarpıcı olanı “Hairbronzing” mercek altında!

Galeri Görünümü Slayt Görünümü
2019 saç rengi trendlerinin en çarpıcısı: “Hairbronzing” trendi nedir? 2019 saç rengi trendlerinin en çarpıcısı: “Hairbronzing” trendi nedir?

En son saç trendlerini senin için yakından takip ediyoruz! Bu kez de yeni çıkan saç trendlerinden “hairbronzing” trendini mercek altına alıyoruz! Saçlara çok çarpıcı bir dokunuş yapan, saç renginin mükemmel görünmesini sağlayan hairbronzing tekniği ile hayalindeki görünüme ulaşabilirsin.

Şimdi, hairbronzing tekniği hakkındaki her şeyi öğrenmeye ne dersin?

Hairbronzing trendi nedir?

Bu yıl saçlar bronzlaşıyor! Hairbronzing trendi ile tüm yıl boyunca yaz ruhunu saçlarınla yaşayabilirsin! :) Bu trendde, içerisinde bronz yansımalar olan saç renkleri kullanılıyor. Nasıl makyajda ten renginin daha bronz görünmesi için bronzlaştırıcılar uygulanıyorsa, saç için de hairbronzing trendiyle saçlar daha bronz bir görünüme kavuşuyor!

Hairbronzing tekniğinde, yüzüne en yakın kısımdaki saç tutamları seçiliyor ve bu tutamların boylarına, doğal saç renginden daha açık tonda bir ton uygulanıyor. Bu tonun ne kadar açık renkte olacağına ise tabii ki sen ve uzman kuaförün beraber belirliyorsunuz! :)

L’Oréal Professionnel INOA saç rengi kataloğunda bronz saç renklerinin farklı tonları yer alıyor. Hatta araştırma yaparken bu yepyeni renklendirme tekniğinin de uzman L’Oréal Professionnel kuaförlerinin keşfettiği bir teknik olduğunu öğrendik!

L’Oréal Professionnel INOA saç boyasını aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
( Saç Boyası )
Keşfet

Amonyaksız, yağ bazlı INOA saç boyası ile hairbronzing tekniği uygulandığında saçlar ışıl ışıl parıldıyor, beyazların tamamen kapanıyor ve hayallerindeki görünüme kavuşabiliyorsun. Harika değil mi? :)

Neden Hairbronzing’i tercih etmelisin?

Hairbronzing tekniği yüze daha aydınlık bir görünüm veriyor. Özellikle ten renginin ışıldamasını, yüzünün daha fazla ön plana çıkmasını isteyenler için de bizce ideal bir tercih!

Hairbronzing trendi kimler için uygun?

Bu yeni saç rengi trendi, rengi, tipi, uzunluğu ne olursa olsun her saç tipine uygulanabiliyor. Önemli olan ise seçeceğin hairbronzing stili.

Doğal hairbronzing

Her zamanki görünümünden vazgeçmek istemeyenler için uygun saç rengi, yalnızca saç diplerine ve saç boyunun bazı tutamlarına uygulanıyor. Böylece ortaya çok doğal görünümler çıkıyor.

Daha aydınlık görünüm isteyenlere özel

Görünümünde biraz değişiklik isteyenler için, uygun saç rengi saçın bazı tutamlarına, kalan tutamlara ise bir diğer saç rengi uygulanıyor ve her iki yansımanın kontrast görünümü sayesinde saçlarda bambaşka bir hava yaratıyor!

Hairbronzing ile yepyeni bir görünüm

Yepyeni bir görünüm isteyenler için ise uygun renk, saçın bazı tutamlarına uygulanırken, diğer tutamlara daha açık bir ton uygulanıyor ve daha aydınlık bir görünüm elde ediliyor.

Paylaş

2019 saç rengi trendlerinin en çarpıcısı: “Hairbronzing” trendi nedir?
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
( Saç Boyası )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç cilası nedir, nasıl yapılır?
Beyaz saçı %100 kapatan saç boyası hangisi?
Göz rengine göre saç rengi seçimi nasıl olmalı?
Daha açık saç rengi olsun ama doğal dursun isteyenlere özel öneriler!
Tümünü Gör
Kendimize vakit ayırıyoruz: Evde saç bakımıyla kendini şımart!
Saçlarımızı şımartıyoruz: Evde saç bakımında favorimiz olan 5 saç bakım ürününü inceledik!
Moralimizi yükseltiyoruz: Evde daha keyifli vakit geçirmek için öneriler!
İnceliyoruz: Şarap Kızılı Saç Rengi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyaj Koleksiyonumuzu Düzenliyoruz: Asla Vazgeçemeyeceklerimizi Listeledik!