Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

2019 yılının en trend saç renkleri

2019 saç rengi trendlerine hemen göz atmaya ne dersin?

Saç trendlerinden asla geri kalmaman ve haberdar olabilmen için Saç Sırları.com editörleri olarak değişen saç trendlerini çok yakından takip ediyoruz. Yoksa yakın zamanda senin için bir saç rengi değişimi mi söz konusu? O zaman senin için araştırıp, hazırladığımız 2019 saç rengi trendlerine hemen göz atmaya ne dersin?

Saç renklerinde 2019 trendleri:

Bitter çikolata

Gizemli bir görünüm vadeden bitter çikolata saç rengi 2019'un en trend çikolata tonlarından! Altın rengi yansımalara sahip bu güzel renk açık ten rengine sahip olanlara çok yakışıyor! Bitter çikolatanın en parlak haline L'Oréal Paris Casting Crème Gloss 323 Bitter Çikolata rengiyle kolayca ulaşabilirsin.

ContentPro yazarlarından Elif Sirkecioğlu, Casting Crème Gloss 323 Bitter Çikolata rengini denedi ve bizce sonuç bir harika! :)

Saçlarda bronz görünümler

2019 saç trendlerinde bronz saç renklerini sıklıkla görüyoruz. Bu görünümler arasında en çok bronz kahve saç rengi ön planda! Uzun zamandır trend listelerinden düşmeyen bronz kahve saç renginin en parlak haline L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve ile ulaşabileceğini biliyor muydun?

Fındık özlü saç bakım kremiyle saçların hem süper parlak, hem de yumuşacık olacak!

L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve rengini aşağıda bulabilirsin.

Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Hemen Al

Sıcacık karamel saç renkleri

Sıcacık karamel saç renkleri

Her sene olduğu gibi 2019'da da karamel saç renkleri çok popüler. Krem karamel, bal karamel tonları ise bizim favorilerimiz arasında!

Karamel saç renginin göz alıcı olması için parlak, ışıl ışıl olması önemli. Süper parlak karamel saç rengi için L’Oréal Paris Casting Crème Gloss’un 732 Krem Karamel ve 7304 Bal Karamel renkleri bizce tam sana göre! Bal özlü saç bakım kremiyle saçların harika görünecek!

Badem kahve saç rengi

Badem kahve saç rengi

Koyu kumral saç rengi üzerine dore yansımalara sahip badem kahvesi saç rengi, 2019'un en havalı saç renklerinden. Her ten rengine yakışan saç renklerinden olan badem kahvesi, özellikle renkli gözlülere bir başka yakışıyor!

Editörden öneri: Zengin ve yoğun bir badem kahvesi saç rengi için tercihini L’Oréal Paris Excellence Creme 6.30 Badem Kahvesi renginden yana yapmanı öneririz. Hatta biz bu rengi denedik! Nasıl uyguladığımızı öğrenmek istiyorsan hemen buraya tıklayabilirsin!

Bakır saç rengi

Bakır saç rengi

Seni herkesin içinden bir adım öne çıkaracak bir saç rengi olan bakır, 2019'un da en trend saç renklerinden! Bakır saç renkleri arasından Sultan Bakırı denilen bakır yansımalara sahip kızıl tonu ise çok popüler. Bakır saç renkleri kadınların bizce bu sene en çok tercih ettiği kızıl tonları arasında yer alacak!

Pastel renkler

Pastel renkler

Pastel tonların bir arada kullanıldığı saç rengi trendi de 2019'da tüm hızıyla devam ediyor. Pembeler, maviler, morlar, dilediğin pastel tonlarını bir arada kullanarak harika görünümler elde edebilirsin. L'Oréal Paris Colorista Washout'un pastel tonlarıyla bu görünümlere kolayca ulaşabilirsin.

Pastel renkler

Tabii saç rengin koyu tonlardaysa pastel tonların saçlarında görünebilir olması için öncesinde saç rengini açman gerekir. Bu konuda da Colorista Effects Bleach'den yardım alabilirsin. Bleach ile saç rengini kolayca açabilir, Colorista Washout'un pastel tonlarını deneyebilirsin. Hatta Colorista Washout'un yeşil ve mavi tonlarını saçlarından temizlemek ve diğer saç renklerine kolayca geçiş yapabilmek için Colorista Remover'dan da yararlanabilirsin!

L'Oréal Paris Colorista Remover'ı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Colorista Remover
L'Oréal Paris Colorista Remover
( Saç Boyası )
Hemen Al

Sütlü kahve

Sütlü kahve

Soğuk yansımalara sahip sütlü kahve saç rengi bizim de favorilerimiz arasında! Doğal görünen, parlak bir ton olan sütlü kahve her ten rengine de yakışıyor. 2019 saç trendlerinden sütlü kahve tonu eminiz senin de çok hoşuna gidecek!

Balköpüğü

Balköpüğü

Her ten rengine farklı bir hava veren balköpüğü saç rengi, sıcak yansımalarıyla en göz alıcı saç renklerinden. Bizce 2019'da da en çok tercih edilecek açık saç renklerinden olacak!

Fındık kahve

Fındık kahve

Bademden sonra şimdi de fındık kahvesi saç rengi trend listelerinde! :) Fındık kahve saç rengi, bakır ve küllü yansımalarıyla göz alıcı bir görünüme sahip.

Editör önerisi: Dip beyazların mı var? Saçlarını boyadıktan sonra beyaz saç diplerini kapatmak için L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey’den yardım alabilirsin. 3 saniyede dip beyazlarını kapatıp, çabucak kusursuz görünebilirsin.

L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey'i aşağıda bulabilirsin.

Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Kızıl Kahverengi
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Kızıl Kahverengi
( Sprey )
Hemen Al

Kızıl kahve

Kızıl kahve

İrize denilen soğuk yansımalara sahip gece kızılı 2019 saç renkleri arasında yerini alıyor! Oldukça çarpıcı ve iddialı bir saç rengi olan gece kızılı en çok açık ten renklerine yakışıyor.

Photo by Annie Spratt on Unsplash


Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 6.30 Badem Kahvesi
Excellence Creme Saç Boyası 6.30 Badem Kahvesi
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Altın Kahverengi
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Altın Kahverengi
( Sprey )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri!
Saç rengini mi değiştireceksin? Kuaförde saç boyatman için 10 sebep!
İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası
İlham aldığımız blogger'ların süper parlak saçlarının sırrını açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Balyaj Yaptırmadan Önce Bilmen Gerekenler!
Tarzına Uygun Kirli Sakal Modelleri
Bu testle saçlarının ne kadar sürede uzayacağını açıklıyoruz!
İlayda Akdoğan'dan uzun saç ve saç uzatma hakkında öneriler!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Trend Alarmı: Vücut Aydınlatıcılarını Deniyoruz!