27/12/2017
Saç Sırları
360 38

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli

Ece Y.
2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli 2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Söz konusu uzun saçlar olunca sonsuz saç modeli seçeneği var! Biz seçenekleri daralttık ve bu yılbaşında yarı toplu saç modellerini tercih etmeye karar verdik. 

2020 yılının en dikkat çeken trendlerinden de olan yarı toplu saçlar her ortama da ayak uydurabiliyor. Sen de bu yılbaşı gecesi yarı toplu saç modeli denemeye ne dersin? İşte ilham alabilmen için yarı toplu saç modelleri önerilerimiz ve bu saç modelini nasıl yapabileceğine dair adımlar! 

Burgulu yarım saç modeli2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli

Yılbaşı ağacının önünde güzel bir fotoğraf istiyorsan, saçlarının arkada toplayarak yarım burgulu saç modeli yapabilirsin. Bu saç modeli için önden aldığın saç tutamlarını arkada burarak toplaman yeterli olacaktır. Saçlarının gün boyu sabit kalması için L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş Saç Spreyi sıkmayı unutma. Saçlarını sertleştirmeden sabitleyecek bu saç spreyi yılbaşı gecesinin kurtarıcısı olacak. 

L'Oréal Paris Elseve Elnett Güçlü Tutuş saç spreyini buradan inceleyebilirsin.

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 1
L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Hemen Al

Doğal örgülü saçlar

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 3

Kırmızı bir elbise ve bu elbisenin ön plana çıkmasını sağlayacak sade, yarı toplu bir saç modeli… Doğal örgülü yarı toplu saç modeli hiç fena olmaz! Saçının önden iki tutamını burgu şeklinde getirip saçının arkasında birleştir ve altta kalan saç tutamını ör.

Editör önerisi: Saçlarının kolayca şekil alması, örülebilmesi için Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i uygulamayı sakın unutma!

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i aşağıda bulabilirsin.

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 4
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Kar kraliçesi dalgaları2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 6

Yeni yıla beyazlar içinde girmeyi mi planlıyorsun? O zaman karlar kraliçesine benzemeye ne dersin? Saçının ön kısmından 3’er tutamı burgu şeklinde saçını arkasında lastik tokayla sabitledikten sonra bu tutamların birleşiminden oluşan büyük bir örgü elde et. Son olarak da bu örgüyü yanlara doğru çekerek genişletip hacimli bir görünüm elde edebilirsin.

Ürün önerisi: Altta kalan saçlarının daha dalgalı görünmesi için L'Oréal Paris Elnett Dalgalı Saçlar için Köpük kullanabilirsin. Köpük ile saçlarını dalgalandırmak çok daha doğal bir bitiş sağlayacak. 

Salaş örgüler

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 7

Yılbaşını evde, sakin şekilde kutlamayı planlıyorsan salaş örgülü saç modeli tam senlik! Saçının üst kısmını arkada klasik örgü şeklinde örüp lastik tokayla sabitlemen bu saç modeli için yeterli.

Editörün önerisi: Yılbaşını evde geçirmek saçlarının canlı ve parlak görünmesine engel değil. En sevdiğimiz saç bakım kremlerinden olan Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i saç boylarına ve saç uçlarına sürerek yeni yıla ışıldayan saçlarla girebilirsin. 

Retro yarı toplu saçlar

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 8

Bu saç modeliyle biraz retro bir tarz yaratıp, 50’lerin saç modellerinden ilham alıyoruz. Sen de vinatge tarzları seviyorsan bu saç modeline bayılacaksın! Saçını ince saç maşası ile dalgalandır ve yarım atkuyruğu yap. Ve hazırsın!

Editörden öneri: Saçlarının gece boyunca sabit kalması için burgu şekli verdiğin kısımlara L’Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi uygulamanı öneririz.

Yarım atkuyruğu

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 9

Bu yılbaşında biraz daha fazla dikkat çekmek istiyorsan yarım atkuyruğu saç modelini kullanabilirsin. Oldukça iddialı ve havalı görünen uzun saç modeliyle gözleri üzerinde toplamaman imkânsız! Saçlarını düzleştirdikten sonra saçının ön kısmını tepede toplayıp atkuyruğu elde et. Saç modelin hazır!

Editörden öneri: Saç modelinin çok daha hacimli görünebilmesi için L’Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Esktra Hacim spreyini saç diplerine doğru uygulayabilirsin.

Işıltılı saç aksesuarı

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 10

Yarı toplu saçlarının daha gösterişli olabilmesi için saçlarını topladığın kısmı aksesuarlarla renklendirebilirsin. Saç aksesuarın yoksa ışıltılı bir kolyeni burguların etrafına sarıp tel tokalarla sabitleyebilirsin. Saçlarının en az saç aksesuarın kadar parlak görünmesi için L'Oréal Paris Elseve  Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i saçlarına sürmeyi unutmamalısın. Dilersen dışarı çıkarken bu saç kremini yanına alabilirsin. 

Yarım örgülü saçlar

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 11

Kırmızı ruj, kuyruklu eyeliner… Makyajın hazır! Bu yılbaşı makyajına yarım örgülü saçların da eşlik etmeli. Saç çizginden başlayarak saçlarını balıksırtı şekline örmeye başlayıp tepe noktasına geldiğinde minik saç lastiği ile sabitleyebilirsin. Eminiz ki harika görüneceksin!

Yarım topuz

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 12

Artık 2019’a damga vuran yarım topuzu bilmeyen yok! 2020’de de devam eden bu saç trendi yeni yıl gecesinde de deneyebilirsin. Biraz bohem ve salaş bir hava veren bu saç modelini elde etmekse çok kolay! Saçını alt ve üst olarak ayırdıktan sonra üst kısmı tepede toplayıp topuz şekli verebilirsin. İşte bu kadar pratik! 

Editörün önerisi: Saç modelinin gün boyu sabit görünmesi için saç spreyi sıkmayı unutma. L'Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi saçlarının salaş görünümünü koruyarak sabit kalmasını sağlayacaktır. 

Minik yarım topuz

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 13

Sanki yılbaşı ağacı süsüne benzeyen bu saç modeli tam da yılbaşı ruhuna uygun! Saçının ön kısmından iki tutamı saçlarının üst kısmında burarak minik topuz görünümü ver. Bu saç modeli özellikle uzun ve ince telli saçlar için ideal! Altta kalan saçlarının doğal dalgasını ön plana çıkarmak için L'Oréal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Köpük kullanabilirsin.

Kıvırcık saçlar için yarım saç modeli2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 14

Kıvırcık saçlılar yılbaşı gecesi saçlarını burarak dalgalarını kontrol altına alabilirler. Sen de saçlarını ortadan ayırdıktan sonra sağ ve soldan saç tutamları alarak saçlarını arkaya doğru burmalısın. Burduğun saçlarını arkada tel toka ile tutturman yeterli olacak. Kıvırcık saç yılbaşı saç modeli belli oldu!

Örgülü yarım topuz

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 15

Yukarıda da bahsettiğimiz yarım topuzu farklılaştırmak için saçının serbest kısımlarından iki tutamı klasik örgü şeklinde örebilirsin. Böylece ortaya bohem-şık bir görünüm çıkacak!

Editörden öneri: Saçlarını fotoğraftaki model gibi ışıl ışıl parlak olmasını istiyorsan saç modelin oluştuktan sonra Elseve Mucizevi Yağ Saç Bakım Yağı uygulayabilirsin. Saçlarının ışıltısından kimse gözlerini alamayacak!

Elegan saç modeli

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 16

Yılbaşı gecesinde elegan ve zarif saç stilinden vazgeçmek istemeyenler bu saç modelini değerlendirebilirler. Zarif saç modeli için saçlarına retro fön çektikten sonra saçlarının ön kısmından kalın bir tutam al ve geriye doğru yapıştırarak sabitle. Saçlarının daha dolgun görünmesi için ön kısmına hafif bombe verebilirsin. 

Örgülerini gizle 

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 17

Saçlarını yarım toplarken örgülerini saçlarının üzerinden değil de saçlarının altından yapmayı denemelisin. Böylece saçların çok daha dolgun görünecek. Bu saç modeli özellikle kaküllerini uzatan kişiler için çok uygun olacak!

Yarım su dalgası

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli - 18

Saçlarını dalgalı ve hacimli görünmesi için su dalgası saç modelini değerlendirmelisin. Su dalgası saçlar yılbaşı gecesi çok şık görünecektir. Bu saç modelini renklendirmek için farklı saç aksesuarları kullanmak serbest!


Paylaş

2020 Yılbaşı gecesi özel: Uzun saçlara çok yakışacak 15 yarı toplu saç modeli
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Köpük
L'Oréal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Köpük
( Şekillendirici Köpük )
Satın Al
L'Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi
L'Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi
( Şaç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi
L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
En beğenilen 25 salık saç modeli
En beğenilen 25 salık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
En beğenilen bebek saç modelleri
En beğenilen bebek saç modelleri
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Maske Takarken Kalıcı Ten Makyajı Yapmanın Sırları