29/01/2018
Saç Sırları
360 38

2021 yılının en trend saç renkleri

Ece Y.
2021 yılının en trend saç renkleri 2021 yılının en trend saç renkleri
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

En yeni saç trendlerinden asla geri kalmaman ve haberdar olabilmen için Saç Sırları.com editörleri olarak değişen saç trendlerini çok yakından takip ediyoruz. Yoksa yakın zamanda senin için bir saç rengi değişimi mi söz konusu? O zaman senin için araştırıp, hazırladığımız 2021 saç rengi trendlerine hemen göz atmaya ne dersin?

Saç renklerinde 2021 trendleri:

Küllü ve soğuk kahve saç renkleri

2021 yılının en trend saç renkleri

2021’in en dikkat çeken saç trendlerinden ilki soğuk ve küllü kahve saç renkleri! Hatta bizce senenin en cool trendlerinden! :) Küllü ve soğuk kahve saç renklerinden en trend olanlarsa soğuk kestane, soğuk mocha kahve ve buzlu çikolata kahve saç renkleri.

2021 yılının en trend saç renkleri - 1

Sen de senenin en havalı trendi küllü ve soğuk kahvelere bir şans vermek istiyorsan bizim son dönemde favorimiz olan Casting Créme Gloss Cool Brunette tonlarına mutlaka bir şans vermelisin. Cool Brunette’in soğuk kahve tonları arasında 4102 Cool Kestane, 5102 Cool Mocha ve 515 Buzlu Çikolata kahve bulunuyor. Bu 3 süper cool saç rengiyle daha cool bir görünüme hazır mısın? :)

Bitter çikolata

2021 yılının en trend saç renkleri - 2

Gizemli bir görünüm vadeden bitter çikolata saç rengi 2021'in en trend çikolata kahve tonlarından! Altın rengi yansımalara sahip bu güzel renk açık ten rengine sahip olanlara çok yakışıyor! Bitter çikolatanın en parlak haline ise L'Oréal Paris Casting Crème Gloss 323 Bitter Çikolata rengiyle kolayca ulaşabilirsin.

2021 yılının en trend saç renkleri - 3

ContentPro yazarlarından Elif Sirkecioğlu, Casting Crème Gloss 323 Bitter Çikolata rengini denedi ve bizce sonuç bir harika olmuş! :)

Saçlarda bronz görünümler

2021 yılının en trend saç renkleri - 4

2021 saç trendlerinde bronz saç renklerini sıklıkla görüyoruz. Bu görünümler arasında en çok bronz kahve saç rengi ön planda! Uzun zamandır trend listelerinden düşmeyen bronz kahve saç renginin en parlak haline L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve ile ulaşabileceğini biliyor muydun? Fındık özlü saç bakım kremiyle saçların hem süper parlak, hem de yumuşacık olacak!

L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve rengini aşağıda bulabilirsin.

2021 yılının en trend saç renkleri - 5
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Hemen Al

2021 yılının en trend saç renkleri - 7

Bronz saç renkleri en çok buğday tenlilere yakışıyor. 2021 saç modelleri arasında da bronz tonları sık sık karşımıza çıkacak, şimdiden hazırlan! Yeni yılda saçlarında daha havalı bir renk elde etmek isteyen buğday tenliler bronz kumral, bronz kahve saç renkleri ile daha çekici görünecekler! 

Sıcacık karamel saç renkleri

2021 yılının en trend saç renkleri - 8

Her sene olduğu gibi 2021'de de karamel saç renkleri çok popüler. Krem karamel, bal karamel tonları ise bizim favorilerimiz arasında! Karamel saç rengi her ten rengine yakışan nadir saç renklerinden biri. Bu yüzden 2021 yılında risk almadan karamel saç boyasıyla yeni bir görünüm elde edebilirsin. 

2021 yılının en trend saç renkleri - 9

Karamel saç renginin göz alıcı olması için parlak, ışıl ışıl olması önemli. Süper parlak karamel saç rengi için L’Oréal Paris Casting Crème Gloss’un 732 Krem Karamel ve 7304 Bal Karamel renkleri bizce tam sana göre! Bal özlü saç bakım kremiyle saçların harika görünecek!

Badem kahve saç rengi

2021 yılının en trend saç renkleri - 10

Koyu kumral saç rengi üzerine dore yansımalara sahip badem kahvesi saç rengi, 2022'in en havalı saç renklerinden. Her ten rengine yakışan saç renklerinden olan badem kahvesi, özellikle renkli gözlülere bir başka yakışıyor! 2021 yılında ışıl ışıl görünmek için dore yansımalardan destek almak serbest!

2021 yılının en trend saç renkleri - 11

Editörden öneri: Zengin ve yoğun bir badem kahvesi saç rengi için tercihini L’Oréal Paris Excellence Creme 6.30 Badem Kahvesi renginden yana yapmanı öneririz. Hatta biz bu rengi denedik! Nasıl uyguladığımızı öğrenmek istiyorsan hemen buraya tıklayabilirsin!

Bakır saç rengi

2021 yılının en trend saç renkleri - 12

Seni herkesten bir adım öne çıkaracak saç rengi olan bakır, 2021'in en trend saç renklerinden! Bakır saç renkleri arasından Sultan Bakırı denilen,bakır yansımalara sahip kızıl tonu ise çok popüler. Bakır saç renkleri kadınların bu sene en çok tercih ettiği kızıl tonları arasında yer alacak!

2021 yılının en trend saç renkleri - 13

Saçlarında iddialı renkler görmeyi seven kadınlar buraya! Klasik saç renkleri yerine canlı, havalı bakır rengini tercih etmek istersen bakır kahve veya açık kahve renklerini deneyebilirsin. Bakır tonları en çok açık tenlilere yakışıyor ama koyu bakır saç rengini her ten rengi korkusuzca deneyebilir!

Pastel renkler

2021 yılının en trend saç renkleri - 14

Pastel tonların bir arada kullanıldığı saç rengi trendi de 2021'de tüm hızıyla devam ediyor. Pembe, mavi, mor, dilediğin pastel tonlarını bir arada kullanarak harika görünümler elde edebilirsin. 

2021 yılının en trend saç renkleri - 15

Tabii saç rengin koyu tonlardaysa pastel tonların saçlarında görünebilir olması için öncesinde saç rengini açman gerekir. Saç rengini açtıktan sonra saç bakımını ihmal etmemelisin. Saç renginin uzun süre parlak kalması için saç bakımı çok önemli!

Sütlü kahve

2021 yılının en trend saç renkleri - 16

Soğuk yansımalara sahip sütlü kahve saç rengi bizim de favorilerimiz arasında! Doğal görünen, parlak bir ton olan sütlü kahve her ten rengine de yakışıyor. 2021 saç trendlerinden sütlü kahve tonu eminiz senin de çok hoşuna gidecek!

2021 yılının en trend saç renkleri - 17

Sütlü kahve en çok da doğal ve yalın görünmeyi seven kadınlara yakışıyor. Sanki kendi saç rengin gibi görünen bu saç rengi 2021 yılında sık sık karşımıza çıkacak. Hem 2021 saç modasını takip edip hem de saçların doğal görünsün istiyorsan bu doğal kahve tonlarını tercih edebilirsin. 

Bal rengi saçlar

2021 yılının en trend saç renkleri - 18

Her ten rengine farklı bir hava veren bal rengi saçlar, sıcak yansımalarıyla en göz alıcı saç renklerinden. Bizce 2021'de de en çok tercih edilecek açık saç renklerinden olacak! Bal rengi saçları dilersen balyaj tekniği ile de saçlarına taşıyabilirsin. Bal rengi balyaj en çok esmer ve buğday tenlilere yakışıyor!

Fındık kahve

2021 yılının en trend saç renkleri - 19

Bademden sonra şimdi de fındık kahvesi saç rengi trend listelerinde! :) Fındık kahve saç rengi, bakır ve küllü yansımalarıyla göz alıcı bir görünüme sahip.

2021 yılının en trend saç renkleri - 20

Editör önerisi: Dip beyazların mı var? Saçlarını boyadıktan sonra beyaz saç diplerini kapatmak için L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey’den yardım alabilirsin. 3 saniyede dip beyazlarını kapatıp, çabucak kusursuz görünebilirsin.

L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey'i aşağıda bulabilirsin.

2021 yılının en trend saç renkleri - 21
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Kızıl Kahverengi
( Sprey )
Hemen Al

Kızıl kahve

2021 yılının en trend saç renkleri - 23

İrize denilen soğuk yansımalara sahip gece kızılı 2021 saç renkleri arasındaki yerini alıyor! Oldukça çarpıcı ve iddialı bir saç rengi olan gece kızılı en çok açık ten renklerine yakışıyor.

2021 yılının en trend saç renkleri - 24

Kızıl kahve saç rengi buğday tenlilerde çok havalı duruyor. Açık tenliysen ve cilt renginle kontrast oluşturacak bir renk arıyorsan kızıl kahve saç boyası ile tanışmalısın!

Altın sarı saç rengi 

2021 yılının en trend saç renkleri - 25

Saçlarında altın rengi yansımalara ne dersin? Altın rengi saç rengi birkaç sene aradan sonra 2021 yılında saç trendleri arasına geri dönüyor. 

2021 yılının en trend saç renkleri - 26

Saç modasını yakından takip ediyorsan altın sarısı saçları denemek için sabırsızlandığını biliyoruz. Altın sarı saçlar en çok açık tenlilere yakışıyor. Eğer açık tenliysen sende de doğal, havalı ve masum bir görünüm yaratacak. 

Soğuk sarı saç rengi

2021 yılının en trend saç renkleri - 27

Saçlarında küllü ve soğuk yansımaları seviyorsan senin saç rengin soğuk sarı! Soğuk sarı saç rengi, içerisindeki soğuk yansımalarla oldukça cool bir görünüm yaratıyor. 

2021 yılının en trend saç renkleri - 28

Soğuk sarı saç rengini balyaj olarak da deneyebilirsin. Kendi saç renginin üzerine soğuk sarı balyaj yaparak 2021 yılının en havalısı sen olabilirsin!


Photo by Annie Spratt on Unsplash, Pexels

Paylaş

2021 yılının en trend saç renkleri
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Creme Saç Boyası 6.30 Badem Kahvesi
Excellence Creme Saç Boyası 6.30 Badem Kahvesi
( Saç Boyası )
Satın Al
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Altın Kahverengi
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Altın Kahverengi
( Sprey )
Satın Al
Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata
Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 323 Bitter Çikolata
Casting Crème Gloss 323 Bitter Çikolata
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Garnier Çarpıcı Renkler serisini inceliyoruz!
Garnier Çarpıcı Renkler serisini inceliyoruz!
Krem saç boyası nedir, nasıl kullanılır?
Krem saç boyası nedir, nasıl kullanılır?
Evde kıvırcık saç boyama rehberi: Adım adım kıvırcık saç nasıl boyanır?
Evde kıvırcık saç boyama rehberi: Adım adım kıvırcık saç nasıl boyanır?
Beyaz saç kapatıcı nedir, nasıl kullanılır?
Beyaz saç kapatıcı nedir, nasıl kullanılır?
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Erkek Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Arkası Kısa Önü Uzun Saç Modellerini Derledik!
Arkası Kısa Önü Uzun Saç Modellerini Derledik!
9 Numara Saç Kesimi ve Modelleri Hakkında Her Şey!
9 Numara Saç Kesimi ve Modelleri Hakkında Her Şey!
Mullet saçlar: Aslan yelesi saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
Mullet saçlar: Aslan yelesi saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Yeni Bir Sene Yeni Bir Sen: Makyajında Neleri Değiştirmelisin?