Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​5 adımda Karlie Kloss'un dalgalarına sahip ol

Doğal dalgaların sırrı çözüldü!

Ünlü model Karlie Kloss'un uzun bobu, son yılların en çok tercih edilen saç stillerinden. Hemen herkese yakışan bu saç modelini farklı farklı şekillendirmek de mümkün. Karlie Kloss'un da favori saç kesimi olan uzun bobu dalgalı olarak kullanmak için aşağıdaki 5 adımı takip etmen yeterli olacaktır.

Isıya karşı koruyucu sprey

Öncelikle saçlarının zarar görmemesi için, ısıya karşı koruyucu spreyini uygulamalısın. Bu sprey, saçlarını adeta bir kalkan gibi, ısının zararlı etkisinden korur ve kuruyup yıpranmalarına engel olur.

Saçlarını kıvır

Saçlarını saç maşası yardımıyla, orta hizadan itibaren dalgalandırmaya başla. Karlie Kloss'un doğal dalgalarının sırrı, saçlarını dalgalandırmaya dipten değil, ortadan başlamasıdır.

Kalın tutamlar

Saçları maşa ile şekillendirirken, ince tutamlar yerine kalın tutamlar almalısın. Böylece, incecik bukleler yerine kalın ve doğal görünümlü dalgalara kavuşabilirsin. Saçlarını kıvırmadan önce tutamlara ayırırsan, maşa işlemi boyunca daha rahat edersin.

Bukleleri boz

Doğal ve yapılı durmayan saçlar püf noktası, saçlarını kıvırdıktan sonra kalın dişli bir tarak yardımıyla onları taramaktır. Bu işlemi her saç tutamı için bir kere yapmalısın. Böylece buklelerin aşağı doğru düşüp, Karlie Kloss'un doğal buklelerinin görünümünü alacaktır.

Sabitle

Sıra geldi, gün boyu kalıcı buklelerin sırrına: saç spreyi. Spreyi, buklelerine sık ve başını aşağı yukarı doğru salla. Hacimli ve doğal görünümlü buklelerinle bütün gözler senin üzerinde olacak!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
( Sprey )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bayramda hangi kıyafetle, hangi saç modelini tercih etmeli?
​Dağınık ve Dalgalı Saçlar Tıpkı Bir Denizkızı gibi…
​Mezuniyetlerin vazgeçilmezi su dalgalı saç modeli nasıl elde edilir?
​En Kolay Su Dalgası Saç Modelleri
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Bahara Uygun En Popüler Maybelline New York Rujlar