Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​90'lardan ilham al: Hailey Baldwin

Vintage saç stillerini seviyorsan seni buraya alalım!

Retro görünümlere herkes bayılır fakat uygulaması oldukça zordur. Hem giyimin ile hem de saç-makyaj ile dengelemen gereken 90'lar stili, bizim de en sevdiğimiz stillerin başında geliyor. Son günlerin popüler kızı Hailey Baldwin de belli ki retro görünümleri çok seviyor. İri su dalgası saçları ve kalın saç bandı ile bizleri zaman tüneline götüren Hailey'in bu saç modeli için aşağıdaki adımları takip etmen yeterli!

1. Adım: Saçlarını yumuşat

Saçlarının Hailey Baldwin gibi yumuşacık ve parlak görünmesi için saç uçlarını şekillendirmeden önce mutlaka saç bakım yağı uygulamalısın. Böylece hem saçlarını şekillendirirken saçların elektriklenmeyecek, hem de saçların yumuşacık görünecektir.

2. Adım: Dalgalandır

Saçlarını maşa ile kıvırarak retro dalgalara kavuşabilirsin. Saçlarını kıvırmaya diplerinden başlayarak uçlarına doğru devam etmelisin. Bütün saçlarını kıvırdıktan sonra kalın telli saç tarağı ile dalgalarını bozarak daha doğal görünmelerini sağlayabilirsin.

3. Adım: Saç bandı

Retro görünümün için saç bandı şart! Sen de Hailey gibi, saç rengine ve tarzına uygun bandananı tam alın çizginin başladığı yere takarak vintage görünümünü tamamlayabilirsin.

4. Adım: Saçlarını sabitle

Saç bandını sabitlemek için ense kısmından tel tokalar ile bandını tutturabilirsin. Dalgalarını ise saç spreyi ile sabitlemeni tavsiye ediyoruz.

Photo Credit: Getty Images

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Rich Oil - Zengin Yağ
Rich Oil - Zengin Yağ
( Durulanmayan Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Uzun süre kalıcı dalgalı saç modeli için 5 ipucu
Dalgalı saçlar için hızlı ve kolay saç modelleri
Alp Kavasoğlu ve Şule Karaok ile 1920’ler saçı nasıl yapılır?
Bu 8 özellikten sende varsa, tam bir yaz kızısın!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör