Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
14/08/2015
Saç Sırları
360 38

Açık hava düğünlerinde sıcak sana engel olmasın

Deniz Ö.

Sıcaktan bozulan saçlara son.

Açık hava düğünlerinde sıcak sana engel olmasın Açık hava düğünlerinde sıcak sana engel olmasın
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Açık havada yapılan düğünler kesinlikle çok etkileyici! Bir deniz veya havuz kenarında, kırda veya güzel bir bahçede evlenmek çok romantik olmalı! Ancak ne yazık ki bu güzel ortamı bozan, bazı istenmeyen misafirler de yok değil. Tabii ki ''sıcak'' ve yanında getirdiği ''nem''. Gelin, nedime veya düğün davetlisi de olsan, sadece güzel vakit geçirmeyi düşünüp, görünümünü dert etmemeni sağlayacak ipuçlarını hazırladık. Artık tüm düğün boyunca rahat edebilirsin!

\r\n\r\n

1.Güneş koruması:

\r\n\r\n

Eğer tüm düğün boyunca, güneşin altında kalacaksan, cildinin bir anda kızarmaması için güneşten korunman şart. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı cildini koruyan kremlerden veya faktörlü makyaj ürünlerinden yararlanabilirsin.

\r\n\r\n

2.Yağ içermeyen baz:

\r\n\r\n

Isıdan makyajının erimemesi için, yağ içermeyen bir makyaj bazı kullanabilirsin. Ter geçirmeyen ve sıcaklığa dayanıklı bir bazı fondöten sürmeden önce uygularsan, fondöteninin gün boyu akmasını engeller.

\r\n\r\n

3.Yapışmayan parlatıcı:

\r\n\r\n

Yaz esintisi, uzun saçlar ve yapışkan bir dudak parlatıcısı birleşince tam bir felaket ortaya çıkıyor! Bunun yerine, sürekli tazelemek zorunda kalmayacağın, kalıcı bir ruj tercih edebilirsin.

\r\n\r\n

4.Göz makyajın:

\r\n\r\n

Kalın ve kremsi yapıdaki göz farları, sıcaklık altında bir süre sonra erimeye ve topaklanıp silinmeye başlar. Böyle bir görüntüyle karşılaşmamak için, far uygulamadan önce göz kapaklarına baz sürebilir, ardından da son dokunuşu pudrayla yapabilirsin.

\r\n\r\n

5.Nem tutmayan saçlar:

\r\n\r\n

Malum düğün saçları kabarık topuzlar, bukleli saçlar demek. Peki, bütün düğün boyunca saçlarının düşmesini engellemek için ne yapmalı? Saçlarına şekil verdikten sonra güçlü tutuşlu bir sabitleyici spreyi, biraz cömert davranarak uygula. Eğer dalgalı bir görünüm tercih ettiysen, her buklenin üzerine doğru uygulayabilirsin.

Paylaş

Açık hava düğünlerinde sıcak sana engel olmasın
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix KeratinDose Bakım Kremi
Matrix KeratinDose Bakım Kremi
( Bakım Kremi )
Keşfet
Matrix Turbo Dryer - Fön Spreyi
Matrix Turbo Dryer - Fön Spreyi
( Fön Spreyi )
Keşfet
Volumetry bakım sprey
Volumetry bakım sprey
( Durulanmayan Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
​Öneriyoruz: En İyi 5 Saç Spreyi
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Armani'nin Yeni Kadın Parfümü My Way ile Tanışıyoruz!