Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
29/03/2019
Saç Sırları
360 38

Açık karamel saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!

Ece Y.

Açık karamel saç rengine bir şans vermek isteyenleri buraya alalım!

Açık karamel saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada! Açık karamel saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!

Hem açık tonlarda bir saç rengin olsun, hem karamel tonları olsun, hem de doğal, parlak görünsün istiyorsan tam sana göre bir önerimiz var: Açık karamel saçlar. Bizim de son dönemde radarımıza takılan açık karamel saç rengi için ilham arayışındaysan aradığın ilham burada!

Açık karamel saç rengi nasıl bir renktir?

Havalar güzelleştikçe, yaz mevsimi yakınlaştıkça elimiz sıcak tonlara daha çok gidiyor. Tabii ki karamel saç renkleri de bu listede yer alıyor! Kumral saç rengi üzerine altın ve bakır yansımalara sahip açık karamel saç rengi ise göz alıcı görünümüyle bizi kendine çeken renklerden!

Senin de bildiğin gibi görünümümüze farklılık katmanın en iyi yollarından biri saç rengimizi değiştirmek! Özellikle saç rengin açık kahve tonlarındaysa ve son zamanlarda saçlarında birazcık daha parlak, daha sıcak tonlar görmek istiyorsan açık karamel saç rengi hiç fena olmaz. Açık karamel rengiyle beraber saçlarında tam da istediğin o doğal ışıltıya, aydınlık ve canlı görünüme sahip olabilirsin.

Açık karamel saç rengini nasıl elde edebilirsin?

Gelelim bu havalı mı havalı saç rengine nasıl ulaşabileceğine! Açık karamel saç rengini elde etmek istiyor ama saç rengini değiştirmekten birazcık çekiniyorsan sana önerimiz yarı kalıcı saç renklerini kullanman.

Bizim favorilerimizden olan L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 28 şampuanlamaya kadar kalıcı. Yani her şampuanlamada saçından kademeli olarak akar, böylece hem dip boyası derdi olmaz, hem de saçlarını sen ne zaman istersen o zaman boyarsın. Yani kontrol tamamen sende!

Casting Crème Gloss’un 7304 Bal Karamel rengi ise açık karamel rengine bal rengi dokunuşlar yapıyor ve saç rengi harika görünüyor. Süper parlak, süper havalı bir saç rengi için bizce Bal Karamel rengine kesinlikle bir şans vermeni öneririz. :)

L'Oréal Paris Casting Crème Gloss’un 7304 Bal Karamel rengini aşağıda bulabilirsin.

Casting Crème Gloss 7304 Bal Karamel
Casting Crème Gloss 7304 Bal Karamel
( Saç Boyası )
Hemen Al

Açık karamel saç rengi kimlere yakışır?

Casting Crème Gloss 7304 Bal Karamel rengini denemeye karar verdiysen şimdi de sıra hangi ten rengine yakışacağını öğrenmeye geldi. Aslında sarı saç renklerine dönük açık bir renk olduğu için açık tenlilere çok yakışıyor. Ancak içerisindeki sıcak yansımalar nedeniyle buğday ten renklerine yakıştığını da söylemeliyiz.

Buğday ten renginin yanında gözlerin de renkliyse çok şanslısın! En çok sana yakışacaktır. :)

Açık karamel saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Duydun mu bilmiyoruz ama Casting Crème Gloss’un artık çok özel saç bakım kremleri var. 7304 Bal Karamel renginde de besleyici, bal özlü bakım kremi bulunuyor. Bu bakım kremini saçlarını boyadıktan sonra uyguluyorsun. Böylece saç saçların yumuşacık ve süper parlak oluyor! :)

Saç rengini korumak için ise boyalı saçlara özel saç bakım ürünlerinden yararlanmanı öneririz. En önemlisi de sülfat içermeyen, köpürmeyen şampuanları kullanmak. Köpük saçların kurumasına, saç renginin cansız görünmesine neden olabilir. Bu nedenle köpüksüz şampuanları kullanarak, saçlarının ve saç renginin uzun süre capcanlı görünmesini sağlayabilirsin.

Paylaş

Açık karamel saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 7304 Bal Karamel
Casting Crème Gloss 7304 Bal Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bal Karamel Saç Rengi Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Koyu Karamel Saç Rengi Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Krem karamel saç rengi hakkında bilmen gerekenler!
Altın karamel saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!
Tümünü Gör
Kuru saçlar için en iyi şampuan önerileri!
Erkekler İçin Saç Boyama Rehberi
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Yağlı Ciltler İçin 6 Fondöten Önerisi