Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Açık kumral saç için örgü modelleri

Açık kumral saçlarına farklı örgü modelleri denemek ister misin?

Açık kumral saç rengi bizce harika bir renk! Hem doğal bir ışıltı ve aydınlık bir görünüm sunuyor, hem de çok hoş görünüyor. Açık kumral saç rengine sahipsen, özellikle de doğal saç renginse çok şanslı olduğunu söylemeliyiz çünkü açık kumral saç herkesin gıptayla baktığı bir saç rengi!

Tabii ki bu harika saç rengini ön plana çıkartmak için değişik ve farklı saç modelleri denemek gerek. Eğer açık kumral saçların için saç modeli ilhamı arıyorsan bizce örgülü saç modelleri harika bir fikir! Aşağıda senin için derlediğimiz örgülerden hemen ilham almaya ne dersin?

1.Mohawk örgüler


Mohawk denilen, bir tarafı uzun, bir tarafı kısa saçlardan esinlenen bu örgülü saç modelini yapman için gereken adımları anlatıyoruz iyi dinle! Saçını yandan ayırıp, ayırdığın kısmı değil de, diğer tarafı saçının ön kısımlarından başlayıp kulak hizan boyunca örerek bu saç modelini elde edebilirsin.

2.Taç örgüler

Açık kumral saçlarının uzun veya kısa olması fark etmez, örgülerle saç rengini ön plana çıkartabilirsin! Kısa saçların varsa taç örgü modellerini deneyebilirsin. Saçını yine yandan ayırıp, bu kez ayırdığın kısmın sadece ön kısmını yana doğru ör ve tel tokalarla sabitle. İşte bu kadar!

3.Burgulu örgüler

Eğer çok vaktin yoksa tüm saçını tek omzunun üstünde toplayıp, klasik, üçlü örgü şeklinde de örebilirsin. Ancak vaktin varsa, saçını yandan ayırıp ayırmadığın kısmın öndeki tutamını burgu halinde diğer tarafa getirip, tüm saçınla beraber örmeye başla. Örgün bittiğinde ellerinle yana doğru çekerek genişlet ve hazırsın!

4.Kılçık örgü

Açık kumral saçlarına kılçık örgüler de çok yakışacaktır. Saçlarını ördükten sonra ise saçının önlerinden birkaç tutamı serbest bırakarak salaş bir görünüm elde edebilirsin.

5.Şelale örgüler

Tüm saçının arka kısmını çepeçevre saran örgüler, iri dalgalı saç modeliyle beraber kullanıldığında harika bir görünüm oluşuyor. Şelale örgülerin nasıl yapıldığını öğrenmek istersen buraya tıklayabilirsin.

6.Örgülü atkuyruğu

Her zamanki, klasik atkuyruğunu biraz farklılaştırmak ister misin? Saç çizginden başlayıp, geriye doğru oluşturacağın örgüyle, her zamankinden farklı bir atkuyruğu stili deneyebilirsin.

Photo credit: Getty Images, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
( Saç Spreyi )
Keşfet
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Ten rengine uygun kumral saç rengi hangisi?
Açık kumral saç rengini sevmek için 5 neden!
​Saç boyasında bir ilk: Garnier'nin Doğal Tonlar Koleksiyonu geliyor!
​En güzel kumral tonlarını sana özel seçtik!
Tümünü Gör
Ümit Karalar’ın Gelin Saçı Provası!
Hasarlı saç rehberi: Güçten düşen, yıpranmış saçları kurtarmak için etkili bakım önerisi!
Mevsimler geçerken saçların sana kalsın: Saçlarını doğal saç bakımına bırak!
Zarar görmüş, zayıf saçlarını nasıl canlandırıp onarabileceğini açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Bir Profesyonel Gibi Ten Makyajı Yapmanın Sırlarını Açıklıyoruz!