Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
19/02/2019
Saç Sırları
360 38

Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!

Ece Y.
Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey! Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Kabul edelim, çoğumuz hep daha açık tonlarda, daha aydınlık, daha canlı saç renkleri istiyoruz. Özellikle de saç rengi koyu tonlarda olanların eli hep daha açık tonlara gidiyor! Ama tabii doğallık sevdamızdan da vazgeçmiyoruz.

Biz de senin için doğal görünümlü, süper parlak bir saç rengi olan açık kumral saç rengini incelemeye karar verdik. Beraber keşfedelim mi?

Açık kumral saç rengi nasıl bir renk?

Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!

Sarı saç rengine yakın, hatta neredeyse koyu sarı da denilebilecek kadar açık tonda olan açık kumral saç rengi, son dönemin dikkat çeken saç renklerinden!

Açık saç renklerini denemek isteyip de saç rengi koyu tonlarda olanlar için de oldukça uygun bir renk. Açık tonlarda olduğu için daha aydınlık, enerjik bir hava veriyor ve canlı bir görünüm sağlıyor. Bu nedenle son zamanlarda saç renginin yüzünü solgun gösterdiğini düşünüyorsan bizce kesinlikle denemelisin.

Açık kumral saç rengi kimlere yakışır?

Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey! - 1

Daha çok buğday ten rengine yakıştırdığımız açık kumral saç rengi, açık tenlilere de oldukça yakışıyor. Doğal bir renk olduğu için çok natürel bir hava veriyor. Ancak burada dikkat etmen gereken bir nokta var; saç rengin çok fazla koyu, siyaha yakın ya da siyah rengindeyse açık kumral saç rengi yerine koyu kumral saç rengini denemeni öneririz. Yoksa hayal ettiğin gibi doğal sonuçlar ortaya çıkmayabilir.

Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey! - 2

Açık kumraldan bahsederken, bir başka tonu olan küllü kumral saç renginden bahsetmemek ise olmaz! Küllü açık kumral saç rengi özellikle buğday tenlilere bambaşka bir hava veriyor!

Açık kumralın bu küllü tonunun en doğal haline ulaşmak istersen sana önerimiz Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral! Soğuk yansımalarıyla çok havalı görünen bu saç rengi buğday tenlilerin saçlarıyla dikkat çekebilmelerini sağlıyor. Besleyici yağlar içeren bu saç boyasıyla, saçların yumuşacık oluyor, ışıl ışıl parıldıyor!

Açık kumral saç rengi nasıl elde edilir?

Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey! - 3

Gelelim açık kumral saç rengini nasıl elde edebileceğine! Eğer doğal görünümlü bir saç rengi istiyorsan ve şu an saç rengin kahve, koyu kahve, kumral ya da sarı tonlarındaysa Garnier Color Naturals 8N Doğal Açık Kumral rengiyle beraber doğal bir saç rengi elde edebilirsin.

Garnier Doğal Tonlar Koleksiyonu, doğal yansımalarıyla bizim de favorimiz! 8N Doğal Açık Kumral rengi ise elde edebileceğin en doğal açık kumral renklerinden biri! 

Açık kumral saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey! - 4

Genelde saçlarımızı boyadıktan sonra ışıltısını kaybedeceğinden korkarız ama Garnier Color Naturals besleyici yağ içeriği ile saçlara ışıl ışıl parlaklık veriyor.

Saçlarını boyadıktan sonra ise şampuan olarak köpüksüz şampuanları kullanmanı öneririz. Bu şampuanlar saçlarını nazikçe temizliyor. Saç kremi ve yoğun bakım da içerdiği için saçların temizlenirken yoğun bakım sağlanıyor. Böylece saç renginin parlaklığı uzun süre kalıcı oluyor!

Photo credit: Pinterest.com

Paylaş

Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 8N Doğal Açık Kumral
Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 8N Doğal Açık Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Açık kumral saç rengini sevmek için 5 neden!
​Saç boyasında bir ilk: Garnier Doğal Tonlar Koleksiyonu!
​Şimdi trend "nude" saç renkleri!
​Açık kumral saç için örgü modelleri
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
En İyi 7 Nemlendirici Ruj Önerileri