Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!

Açık kumral saç rengine bir şans vermek isteyenleri buraya alalım!

Kabul edelim, çoğumuz hep daha açık tonlarda, daha aydınlık, daha canlı saç renkleri istiyoruz. Özellikle de saç rengi koyu tonlarda olanların eli hep daha açık tonlara gidiyor! Ama tabii doğallık sevdamızdan da vazgeçmiyoruz.

Biz de senin için doğal görünümlü, süper parlak bir saç rengi olan açık kumral saç rengini incelemeye karar verdik. Beraber keşfedelim mi?

Açık kumral saç rengi nasıl bir renk?

Sarı saç rengine yakın, hatta neredeyse koyu sarı da denilebilecek kadar açık tonda olan açık kumral saç rengi, son dönemin dikkat çeken saç renklerinden!

Açık saç renklerini denemek isteyip de saç rengi koyu tonlarda olanlar için de oldukça uygun bir renk. Açık tonlarda olduğu için daha aydınlık, enerjik bir hava veriyor ve canlı bir görünüm sağlıyor. Bu nedenle son zamanlarda saç renginin yüzünü solgun gösterdiğini düşünüyorsan bizce kesinlikle denemelisin.

Açık kumral saç rengi kimlere yakışır?

Daha çok buğday ten rengine yakıştırdığımız açık kumral saç rengi, açık tenlilere de oldukça yakışıyor. Doğal bir renk olduğu için çok natürel bir hava veriyor. Ancak burada dikkat etmen gereken bir nokta var; saç rengin çok fazla koyu, siyaha yakın ya da siyah rengindeyse açık kumral saç rengi yerine koyu kumral saç rengini denemeni öneririz. Yoksa hayal ettiğin gibi doğal sonuçlar ortaya çıkmayabilir.

L’Oréal Paris Casting Crème Gloss’un 700 Parlak Kumral rengini aşağıda bulabilirsin.

Casting Crème Gloss 700 Parlak Kumral
Casting Crème Gloss 700 Parlak Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

Açık kumraldan bahsederken, bir başka tonu olan küllü kumral saç renginden bahsetmemek ise olmaz! Küllü açık kumral saç rengi özellikle buğday tenlilere bambaşka bir hava veriyor!

L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 713 Buzlu Sütlü Kahve rengini aşağıda bulabilirsin.

Casting Crème Gloss 713 Buzlu Sütlü Kahve
Casting Crème Gloss 713 Buzlu Sütlü Kahve
( Saç Boyası )
Hemen Al

Açık kumralın bu küllü tonunun süper doğal ve süper parlak haline ulaşmak istersen sana önerimiz L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 713 Buzlu Sütlü Kahve! Adı üstünde, buzlu, soğuk yansımalarıyla çok havalı görünen bu saç rengi buğday tenlilerin saçlarıyla dikkat çekebilmelerini sağlıyor. Bal özleri içeren bakım kremiyle, saçların yumuşacık oluyor, ışıl ışıl parıldıyor!

Açık kumral saç rengi nasıl elde edilir?

Gelelim açık kumral saç rengini nasıl elde edebileceğine! Eğer doğal görünümlü bir saç rengi istiyorsan ve şu an saç rengin kahve, koyu kahve, kumral ya da sarı tonlarındaysa L’Oréal Paris Casting Crème Gloss’un 700 Parlak Kumral rengiyle beraber doğal bir saç rengi elde edebilirsin.

Casting Crème Gloss, doğal yansımalarıyla bizim de favorimiz! 700 Parlak Kumral rengi ise elde edebileceğin en doğal açık kumral renklerinden biri! En sevdiğimiz yanları ise 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olması ve saça süper bir parlaklık vermesi! Saçtan kademeli olarak aktığı için dip boyası sorunu ortadan kalkıyor ve bu renkte bulunan, bal özlü bakım kremiyle saçların boyandıktan sonra yumuşacık oluyor. Tabii bir de amonyaksız hoş kokulu olmasını da unutmayalım! :)

Açık kumral saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Casting Crème Gloss’un 700 Parlak Kumral renginde bulunan bal özlü saç bakım kremini, saçlarını boyadıktan sonra mutlaka kullanmalısın. Genelde saçlarımızı boyadıktan sonra saç dokusunda sert bir doku olur ama bu bakım kremi saçları yumuşacık yapıyor. Bu nedenle bu bakım kremini kullanmayı unutmamalısın.

Saçların boyandıktan sonra ise şampuan olarak köpüksüz şampuanları kullanmanı öneririz. Bu şampuanlar saçlarını nazikçe temizliyor. Saç kremi ve yoğun bakım da içerdiği için saçların temizlenirken yoğun bakım sağlanıyor. Böylece saç renginin parlaklığı uzun süre kalıcı oluyor!

Photo credit: Pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 713 Buzlu Sütlü Kahve
Casting Crème Gloss 713 Buzlu Sütlü Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 700 Parlak Kumral
Casting Crème Gloss 700 Parlak Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Ten rengine uygun kumral saç rengi hangisi?
Açık kumral saç rengini sevmek için 5 neden!
​Saç boyasında bir ilk: Garnier'nin Doğal Tonlar Koleksiyonu geliyor!
​En güzel kumral tonlarını sana özel seçtik!
Tümünü Gör
Açık kestane saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saç Sırları.com İnceledi: Sarı Saç Bakımının Son Gözdesi Blond Absolu!
Soğan kabuğu saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Hangi Kérastase Şampuan Tam Sana Göre?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Paletler