27/10/2017
Saç Sırları
360 38

Akrep kızlarına özel saç stilleri

Cansu G.

Akrep burcunun saç stilini mercek altına alıyoruz!

Akrep kızlarına özel saç stilleri Akrep kızlarına özel saç stilleri
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Akrep burcu kadınına, çekici görünümün sözlük karşılığındaki ismi diyebiliriz! Kalabalık bir ortama girdiğinde mutlaka akrep kadının sıradışı stilini, enerjisini ve çekiciliğini hissedersin. İşin ilginç tarafı akrep kadını çekici görünmek için çok da fazla çaba sarf etmez. 

Abartılı görünümlerden uzakta doğal hatta salaş sayılabilecek stiliyle etrafındakileri mıknatıs gibi kendi çevresine çeker. Kasım ayı itibariyle akrep burcu dönemine girdik! Bakalım akrep burçları hangi saç stillerini seviyor, hangi renkleri tercih ediyor?

Akrep burcunun özellikleri nelerdir?

Akrep kızlarına özel saç stilleri

Akrep burcu genellikle birazcık kıskanç olmasıyla bilinir :) Sadece sevgilisini değil, arkadaşlarını ve ailesini de kıskanan akrep burcu sevdiklerinden ayrılmayı göze alamadığı için böyle bir yol seçmiştir. Akrep burcu kadını denildiğinde genel olarak sinsi karakterler gözümüzde canlanıyor, kabul edelim! Halbuki akrep burcu kadınlarının tek zararı kendilerine, tıpkı akrepler gibi. 

Her daim göz önünde olmayı, ilgi çekmeyi seven akrep kadınları saç bakımına da çok düşkündür. Kendilerine yakışan saç stillerini ve renkleri çok iyi bilirler. Etrafında akrep burcu arkadaşın varsa saçlarını boyatmadan mutlaka fikrini almanı öneririz. 

Akrep burcuna yakışan saç stilleri 

Akrep kızlarına özel saç stilleri - 1

Akrep burcu kadınını asla havalı bir topuz, iddialı atkuyruğuyla göremezsin. Genellikle sade, salaş fakat etkileyici modelleri tercih ederler. Klasik atkuyruğu ve plaj dalgaları onlar için vazgeçilmezdir. Saçlarını çok farklı saç stilleriyle şekillendirmek yerine az ve öz modelleri tercih ederler. Sürekli kullandıkları saç modellerine ihanet ettiklerini biz daha hiç görmedik. 

Akrep kızlarına özel saç stilleri - 2

Akrep burcu kadınlarına klasik örgü, su dalgası ve yarım topuz saç modelleri de çok yakışıyor. Genç ve enerjik görünümleri destekleyen bu saç modelleri akrep burcunun enerjisini dışarı çıkarmasına yardımcı oluyor. Akrep burcunu asi saç modelleriyle de görürsen şaşırma! Çünkü akrep burçları ruh durumuna göre saç modellerinde değişiklik yapabiliyor. 

Akrep kızlarına özel saç stilleri - 3

Saçlarını ısıyla şekillendirmek yerine L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i saç uçlarına ve boylarına uygula, daha sonra istediğin şekli ver! Çok daha doğal ve sağlıklı bir sonuç alabilirsin. 

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Akrep kızlarına özel saç stilleri - 4
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin

Hemen Al

Akrep burcuna yakışacak saç kesimleri

Akrep kızlarına özel saç stilleri - 6

Akrep burcu küt saçları çok seviyor! Çekici saç kesimlerinin başında gelen küt saç modelleri akrep kadınlarına çok yakışıyor. Saçlarını küt kestirdikten sonra düzleştirmek veya maşayla kıvırmak yerine akrep kadınları salaş bırakmayı seviyor. Saç köpüğüyle saç uçlarını dolgunlaştırarak çekici bir görünüm yakalıyorlar. Kérastase Mousse Bouffante şekillendirici köpük yardımıyla dalgalarını belirginleştirip esneklik sağlayabilirsin. 

Kérastase Mousse Bouffante şekillendirici köpüğü aşağıda bulabilirsin.

Akrep kızlarına özel saç stilleri - 7
Kérastase Mousse Bouffante Köpük

Keşfet


Akrep kızlarına özel saç stilleri - 9

Uzun saçlar akrep kadının olmazsa olmazlarından biridir. Akrep kadını ya çok kısa, ya da uzun saçları kullamayı sever. Katlı saç kesimiyle saçlarını olduğundan daha dolgun göstermeyi seven akrep kadınları, saçlarıyla dikkatleri nasıl çekeceğini çok iyi bilir.

Akrep kızlarına özel saç stilleri - 10

Akrep kadını kakülden de vazgeçemez. Kakülün çekiciliğini fark eden akrep kadını bunu çok iyi kullanır. Her boy saç kesiminde kakül kestiren akrepler, böylece saç şekillendirmede vakit kaybetmeden doğal saçlarla çok havalı görünebilirler. Duştan çıktıktan sonra saç uçlarına ve boylarına L'Oréal Paris Elseve Bakım Yağı sür ve hazırsın!

Akrep burcuna yakışan saç renkleri

Akrep kızlarına özel saç stilleri - 11

Akrep burcu kadınlarının en çok tercih ettiği saç rengi siyahtır. Siyah saçların çekicilğine inanan akrepleri bu fikirden kimse kolay kolay vazgeçiremez. Siyah göz makyajı ve siyah saç ikilisi gördüğünde o kadının akrep burcu olduğunu kolaylıkla anlayabilirsin.

Akrep kızlarına özel saç stilleri - 12

Akrep kadınlarının en çok sevdiği bir başka renk ise sarı tonlarıdır. Dağınık şekillendirdiği sarı saçlarıyla ne kadar çok dikkat çektiğini çok iyi bilir. Garnier Color Naturals serisinden 9 Sarı rengiyle sen de akrep burcunun çekiciliğini elde edebilirsin.

Akrep kızlarına özel saç stilleri - 13

Asi akrep kadını saç rengiyle karakterini belli eder. Mavi-siyah veya siyah-yeşil gibi çılgın saç renkleri tam onlara göredir! Kış aylarına çok yakışan bu tonları sen de deneyerek asi ve çekici bir görünüm yakalayabilirsin. 

Paylaş

Akrep kızlarına özel saç stilleri
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 9 Sarı
Garnier Color Naturals Saç Boyası 9 Sarı
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
En beğenilen 25 salık saç modeli
En beğenilen 25 salık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
En beğenilen bebek saç modelleri
En beğenilen bebek saç modelleri
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyaj çantanı kışa nasıl hazırlarsın?