Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Akrep kızlarına özel saç stilleri

Akrep burcunun saç stilini mercek altına alıyoruz!

Akrep burcu kadınına, çekici görünümün sözlük karşılığındaki ismi diyebiliriz! Kalabalık bir ortama girdiğinde mutlaka akrep kadının sıradışı stilini, enerjisini ve çekiciliğini hissedersin. İşin ilginç tarafı akrep kadını çekici görünmek için çok da fazla çaba sarf etmez. 

Abartılı görünümlerden uzakta doğal hatta salaş sayılabilecek stiliyle etrafındakileri mıknatıs gibi kendi çevresine çeker. Kasım ayı itibariyle akrep burcu dönemine girdik! Bakalım akrep burçları hangi saç stillerini seviyor, hangi renkleri tercih ediyor?

Akrep burcunun özellikleri nelerdir?

Akrep burcu genellikle birazcık kıskanç olmasıyla bilinir :) Sadece sevgilisini değil, arkadaşlarını ve ailesini de kıskanan akrep burcu sevdiklerinden ayrılmayı göze alamadığı için böyle bir yol seçmiştir. Akrep burcu kadını denildiğinde genel olarak sinsi karakterler gözümüzde canlanıyor, kabul edelim! Halbuki akrep burcu kadınlarının tek zararı kendilerine, tıpkı akrepler gibi. 

Her daim göz önünde olmayı, ilgi çekmeyi seven akrep kadınları saç bakımına da çok düşkündür. Kendilerine yakışan saç stillerini ve renkleri çok iyi bilirler. Etrafında akrep burcu arkadaşın varsa saçlarını boyatmadan mutlaka fikrini almanı öneririz. 

Akrep burcuna yakışan saç stilleri 

Akrep burcu kadınını asla havalı bir topuz, iddialı atkuyruğuyla göremezsin. Genellikle sade, salaş fakat etkileyici modelleri tercih ederler. Klasik atkuyruğu ve plaj dalgaları onlar için vazgeçilmezdir. Saçlarını çok farklı saç stilleriyle şekillendirmek yerine az ve öz modelleri tercih ederler. Sürekli kullandıkları saç modellerine ihanet ettiklerini biz daha hiç görmedik. 

Akrep burcu kadınlarına klasik örgü, su dalgası ve yarım topuz saç modelleri de çok yakışıyor. Genç ve enerjik görünümleri destekleyen bu saç modelleri akrep burcunun enerjisini dışarı çıkarmasına yardımcı oluyor. Akrep burcunu asi saç modelleriyle de görürsen şaşırma! Çünkü akrep burçları ruh durumuna göre saç modellerinde değişiklik yapabiliyor. 

Saçlarını ısıyla şekillendirmek yerine L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i saç uçlarına ve boylarına uygula, daha sonra istediğin şekli ver! Çok daha doğal ve sağlıklı bir sonuç alabilirsin. 

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin

Hemen Al

Akrep burcuna yakışacak saç kesimleri

bob saç kesimi

Akrep burcu küt saçları çok seviyor! Çekici saç kesimlerinin başında gelen küt saç modelleri akrep kadınlarına çok yakışıyor. Saçlarını küt kestirdikten sonra düzleştirmek veya maşayla kıvırmak yerine akrep kadınları salaş bırakmayı seviyor. Saç köpüğüyle saç uçlarını dolgunlaştırarak çekici bir görünüm yakalıyorlar. Kérastase Mousse Bouffante şekillendirici köpük yardımıyla dalgalarını belirginleştirip esneklik sağlayabilirsin. 

Kérastase Mousse Bouffante şekillendirici köpüğü aşağıda bulabilirsin.

Kérastase Mousse Bouffante Köpük
Kérastase Mousse Bouffante Köpük

Keşfet


Uzun saçlar akrep kadının olmazsa olmazlarından biridir. Akrep kadını ya çok kısa, ya da uzun saçları kullamayı sever. Katlı saç kesimiyle saçlarını olduğundan daha dolgun göstermeyi seven akrep kadınları, saçlarıyla dikkatleri nasıl çekeceğini çok iyi bilir.

Akrep kadını kakülden de vazgeçemez. Kakülün çekiciliğini fark eden akrep kadını bunu çok iyi kullanır. Her boy saç kesiminde kakül kestiren akrepler, böylece saç şekillendirmede vakit kaybetmeden doğal saçlarla çok havalı görünebilirler. Duştan çıktıktan sonra saç uçlarına ve boylarına L'Oréal Paris Elseve Bakım Yağı sür ve hazırsın!

Akrep burcuna yakışan saç renkleri

akrep burcuna hangi renk saç yakışır

Akrep burcu kadınlarının en çok tercih ettiği saç rengi siyahtır. Siyah saçların çekicilğine inanan akrepleri bu fikirden kimse kolay kolay vazgeçiremez. Siyah göz makyajı ve siyah saç ikilisi gördüğünde o kadının akrep burcu olduğunu kolaylıkla anlayabilirsin.

akrep burcuna hangi saç yakışır

Akrep kadınlarının en çok sevdiği bir başka renk ise sarı tonlarıdır. Dağınık şekillendirdiği sarı saçlarıyla ne kadar çok dikkat çektiğini çok iyi bilir. Garnier Color Naturals serisinden 9 Sarı rengiyle sen de akrep burcunun çekiciliğini elde edebilirsin.

mavi siyah

Asi akrep kadını saç rengiyle karakterini belli eder. Mavi-siyah veya siyah-yeşil gibi çılgın saç renkleri tam onlara göredir! Kış aylarına çok yakışan bu tonları sen de deneyerek asi ve çekici bir görünüm yakalayabilirsin. 

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 9 Sarı
Garnier Color Naturals Saç Boyası 9 Sarı
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
​İkizler burcuna özel saç modelleri
​Festival saçları: Kıyafete göre festival saçı seçimi nasıl olmalı?
​Yağlanan, ağırlaşan saçları gizleyebilen saç modelleri!
Instagram'da gördüğümüz en güzel saç modelleri!
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Görünmez Makyaj Trendi: Armani Beauty'den Neo Nude Koleksiyonu