Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
11/01/2016
Saç Sırları
360 38

​Altın Küre Ödül Gecesine damgasını vuran kızıl: Julianne Moore

Selen C.

Julianne Moore'ın kızıl saçlarından ilham almaya ne dersin?

​Altın Küre Ödül Gecesine damgasını vuran kızıl: Julianne Moore ​Altın Küre Ödül Gecesine damgasını vuran kızıl: Julianne Moore
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

73. Altın Küre Ödülleri, 10 Ocak 2016 günü sahiplerini buldu. Kırmızı halıdan birçok ünlü yıldızın geçtiği özel gecede, elegan ve asil duruşu ile dikkatimizi Julianne Moore çekti. Yıllardır değişmeyen stili, kızıl saçları ve kendine has duruşu ile bizi kendne hayran bırakan Julianne'nın stiline gelin yakından bakalım.

Romantik dalgalar

Özel davetlerde abartılı saç stillerinden sıklıdaysan Julianne Moore'un romantik dalgalarından ilham alabilirsin. Bu yumuşacık ve parlak saçlara kavuşmak için, L'Oréal Paris Elseve Color Vive serisini denemelisin. Saçlarını yıkadıktan sonra saç bakım yağı ile saçlarını döndürerek şekillendirebilirsin. Bütün saçlarını burduktan sonra, saçlarını öne-arkaya doğru sallayarak doğal bir görünüm elde edebilirsin.

Kızıl saç bakımı

2016 yılının en büyük saç trendlerinden olan kızıl saçlar, popülerliğini git gide arttırıyor. Sen de saçların için taze bir yenilik arıyorsan, kızıl tonlarına göz atmanı tavsiye ediyoruz. Kızıl saçların canlılığını ve parlaklığını korumak için, saçlarına düzenli bakım yapmalısın. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmen yeterli olacaktır.

Boyalı saçlara özel şampuan

Kızıl saçların için, boyalı saçlar için üretilen şampuanları kullanmalısın. Avucuna aldığın ceviz büyüklüğündeki şampuanı, saç diplerine masaj yaparak uygulamalısın.
Editörün önerisi: Saçlarını durularken, mutlaka ılık/soğuk su kullanmanı tavsiye ediyoruz. Sıcak su, saçlarının parlaklığını söndürüp, kurumasına neden olabilir.

Saç kremi

Saçlarını duruladıktan sonra, saç uçlarına ve boylarına boyalı saçlara özel üretilen saç kremlerinden kullanmalısın. Saç kremini 3-4 dakika boyunca saçında tutup, ılık su ile iyice durulamalısın.

​Altın Küre Ödül Gecesine damgasını vuran kızıl: Julianne Moore

Saç maskesi

Kızıl saça sahip olan kadınlar, haftada bir mutlaka saç maskesi yapmalılardır. Saç maskesi, saçlara güç ve parlaklık kazandırır. Saçlarını yıkadıktan sonra saç maskesini bütün saçlarına sür ve havluya sar. 5-6 dakika saçlarını yıkadığında daha güçlü ve canlı saçlara kavuşacaksın.

Paylaş

​Altın Küre Ödül Gecesine damgasını vuran kızıl: Julianne Moore
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 5.60 Büyülü Kızıl
L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 5.60 Büyülü Kızıl
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 5.62 Nefis Kızıl Kahve
Excellence Creme Saç Boyası 5.62 Nefis Kızıl Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Maske
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Maske
( Maske )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnceliyoruz: Şarap Kızılı Saç Rengi!
Patlıcan moru saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Bakır Kızıl Saç Rengi ve Saç Modelleri
Cadılar Bayramı partisi için çekici saç rengi kızıla ne dersin?
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Parlak Bir Cilt İçin Kullanabileceğin En İyi 6 Krem Ürün