Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
10/06/2016
Saç Sırları
360 38

Anında daha parlak saçlar: 4 hızlı ipucu

Ece Y.
Anında daha parlak saçlar: 4 hızlı ipucu Anında daha parlak saçlar: 4 hızlı ipucu

Hava kirliliği, güneş ışınları, ısıyla şekillendirme… Neredeyse tüm şartlar saçlarımızın parlaklığına düşman! Solgun ve mat saç görünümü ise en son istediğimiz şey! Peki bu durumu düzeltmek için ne yapmalı?

Hızlı önerilerimizle daha parlak saçlara kavuşmak son derece kolay! :)

Profesyonel bakımla süper parlak saçlar!

Sadece kuaför giderek, birkaç dakika içerisinde 5 kat daha parlak saçlara ulaşmak kulağa nasıl geliyor? Hazır camdan saç trendi de yükselişteyken saçlarının cam gibi parlak olmasını sağlamak hiç fena olmaz! Kérastase’ın kuaförde uygulanan yepyeni saç bakımı “Cam Parlaklığı Servisi” bizce tam aradığın bakım! Yeni K Water ile uygulanan bu bakım sayesinde ayna gibi parlak saçlara çabucak ulaşabiliyorsun.

K Water ile uygulanan Cam Parlaklığı Servisi’nin sonunda saçlar, uygulama öncesindeki haline kıyasla 4 kat daha yumuşak, 5 kat daha parlak ve 8 kat daha nemli oluyor. Özellikle düğün, davet gibi özel günler, ilk buluşmalar öncesinde ya da saçlarının ışıl ışıl parlak görünmesini istediğin zamanlarda kuaföre gidip hemen bu işlemi yaptırabilirsin. Saçlarınla yıldız gibi parıldamak eminiz ki senin için harika bir his olacak! :)

Doğru ürünler!

Evde de saçlarının daha parlak olmasını sağlayacak, parlaklık veren saç bakım ürünleri kullanmaya başlamak, senin için küçük ama saçların için büyük bir adım olacak. :) Özellikle matlaşan saçlarındaki parlaklığı arttırmak için besleyici yağlar içeren saç bakım ürünleri kullanabilirsin.

Saçlardaki matlaşmanın nedeni saçın kuruması ve neme ihtiyacı olmasıdır. Bu nedenle de saçın nem ihtiyacını sağlayacak, yağ içeren saç bakım ürünleri kullanmak en doğru adımlardan biri olacaktır. Bakım yağları saçları yoğun şekilde beslediği için saçın neme doyar ve daha parlak, daha sağlıklı görünür.

Maske kullanımı!

Artık tembelliği bir kenara bırakalım! Senin de saç maskesi adımını hep atladığını biliyoruz! Ancak saçı yoğun şekilde besleyen saç maskeleri ile saç sağlığını koruyabilir, saçının sağlıkla parlamasına destek olabilirsin.

Haftalık saç maskesi uygulaması yalnızca birkaç dakikanı alır. Saçlarında yaratacağı fark ise denemeye değer! Saç bakım maskeni haftalık olarak uygulayarak saçlarına nem desteği sağlamayı unutmamalısın.

Gece bakımı!

Kim demiş gece bakımı yalnızca cildimiz için diye! Saçlarımızın da biz uyurken kendini onarmak hakkı. Saç bakım serumunu geceden uygula, saçlarını sar ve sabah uyandığında saçlarını durulayarak yumuşacık saçlarının keyfini çıkar! :)

Paylaş

Anında daha parlak saçlar: 4 hızlı ipucu
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase K Water
Kérastase K Water
( Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Saç mezoterapisi hakkında bilmen gereken her şey!
Kuaförlerin önerdiği saç bakım ürünleriyle evde saç bakımı nasıl yapılır?
Dışarı ilk çıktığında yapacaklarına göre sana özel önerilerimiz var!
Tümünü Gör
Kuru saçlar için en iyi şampuan önerileri!
Erkekler İçin Saç Boyama Rehberi
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Cilt Tonuna Göre Doğru Aydınlatıcı Nasıl Seçilir?