Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
12/05/2017
Saç Sırları
360 38

Anneler Günü'nde annenle yapabileceğiniz 5 keyifli aktivite!

Cansu G.

Şimdiden söyleyelim annen bu planlara ba-yı-la-cak!

Anneler Günü'nde annenle yapabileceğiniz 5 keyifli aktivite! Anneler Günü'nde annenle yapabileceğiniz 5 keyifli aktivite!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Anneler Günü geliyor! Annelerimizle yılın sadece bir günü değil, her günü özel ve güzel geçiyor. Fakat Anneler Günü için annemizi biraz şımartıp, onunla keyifli bir plan yapmak kulağa hoş geliyor. Eğer sen de Anneler Günü'nde annene özel bir gün yaşatmak istiyorsan aşağıdaki aktivitelerden ilham alabilirsin. Şimdiden söyleyelim annen bu planlara ba-yı-la-cak. Bizim bütün kaprislerimizi çeken, bir dediğimizi iki etmeyen annelerimiz için bunlar az bile!

Alışverişe gitmek

Anneler Günü'nde annenle yapabileceğiniz 5 keyifli aktivite!

Bahar alışverişine henüz çıkmadıysan Anneler Günü bunun için ideal bir gün olacaktır. Annenle birlikte hem bahar kombinlerinize karar verip, hem de birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Eminiz, annenin senin alışveriş önerilerine ihtiyacı vardır. Onunla ilgilenip, ona en çok yakışan bahar kıyafetlerini bulduğunda annenden mutlusu olmayacaktır.

Film izlemek

Anneler Günü'nde annenle yapabileceğiniz 5 keyifli aktivite! - 1

Annenle en son ne zaman film izledin? İtiraf edelim, filmleri genellikle arkadaşlarımızla izliyoruz, ailemizi es geçiyoruz. Annenin seveceği bir film seçerek Anneler Günü'nde film izleyebilirsiniz. Patlamış mısır eşliğinde izlediğiniz film, annen için en özel anlardan biri olacaktır. Filmden sonra da annenle birlikte keyif kahvesi içmeye ne dersin?

Kuaförde güzelleşmek

Anneler Günü'nde annenle yapabileceğiniz 5 keyifli aktivite! - 2

Kadınların en sevdiği şeylerden birisi de bakımdır. Anneler Günü'nde annenle kuaföre giderek yeni mevsimi yeni görünümlerle karşılayabilirsiniz. Bütün günü kuaförde geçirerek yeni saç rengi, yeni kesim ve saç bakımıyla baştan aşağı yepyeni ve kusursuz görünebilirsiniz. Kuaförde mutlaka annen için saç rengi ve kesimi için öneriler vermelisin, çünkü annenin senin fikirlerine ihtiyacı olacaktır.

Yemek yapmak

Anneler Günü'nde annenle yapabileceğiniz 5 keyifli aktivite! - 3

Annenin en çok şikayet ettiği şeylerden birisi de, yemek yapmamandır. Doğru tahmin ettik mi? Anneler Günü'nde anneni şaşırtmak istiyorsan birlikte yemek yapmayı teklif edebilirsin. Ona yemek yapmayı öğrenmek istediğini söylediğinde annen çok sevinecektir. İlk denemede sonuç çok başarılı olmasa da ilerleyen günlerde harika yemekler yapacağına eminiz.

Seyahat etmek

Anneler Günü'nde annenle yapabileceğiniz 5 keyifli aktivite! - 4

Anneler Günü'nde küçük bir kaçamak yapmaya ne dersin? Annenle birlikte günü birlik veya hafta sonu için ikinizin de daha önce gitmediği bir yere gidebilirsiniz. Birlikte yeni yerler keşfetmek, baş başa zaman geçirmek anneni çok mutlu edecektir. Gittiğiniz yerde annene ufak bir hediye vererek ona hayatının en özel anlarından birini yaşatabilirsin. Sırt çantalarınızı alın ve herkesten uzakta birlikte zaman geçirin, bu ikinize de çok iyi gelecektir.
Photo Credit: iStock

Paylaş

Anneler Günü'nde annenle yapabileceğiniz 5 keyifli aktivite!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Série Expert Powermix Temel Bakım
L'Oréal Professionnel Série Expert Powermix Temel Bakım
( Bakım )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Série Expert Powermix Onarıcı Özel Bakım
L'Oréal Professionnel Série Expert Powermix Onarıcı Özel Bakım
( Bakım )
Keşfet
Kérastase Aura Botanica Saç Banyosu
Kérastase Aura Botanica Saç Banyosu
( Şampuan )
Keşfet
Kérastase Aura Botanica Saç Bakım Kremi
Kérastase Aura Botanica Saç Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnceliyoruz: Vichy Dercos Neogenic Şampuan
Vitamin B5 nedir? Saça faydaları nelerdir?
Öneriyoruz: Yıpranmış Saçlar İçin 6 Bakım Ürünü
Durulanmayan saç kremi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Rossmann'dan Alabileceğin En İyi 8 Makyaj Malzemesi