Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Artık istediğin saç rengine kolayca ulaşabilirsin!

Saçlarının yıpranmasından korkmadan istediğin saç rengini elde edebilirsin.

Saç rengimizi değiştirirken ya da teknik işlemler yaptırırken en çekindiğimiz konu tabii ki boyanın saçlarımıza zarar vermesi ve saçımızı yıpratması. “Keşke saçlarıma zarar vermeden renk katmanın bir yolu olsaydı…" dediğini duyar gibiyiz! Peki, sana artık bu duruma bir çözüm bulundu desek ne derdin? Yanlış duymadın; artık hem saçına bakım yapan, hem de saçlarının yıpranmasını önleyen Bağ Güçlendirme Servisi var! Şimdi, hemen bu servis hakkında detaylı bilgi almaya ne dersin?

Matrix Bond Ultim8 Bağ Güçlendirme Servisi

Bond Ultim8 Bağ Güçlendirme Servisi; teknik boya uygulamaları esnasında açıcı veya boyanın içine karıştırılarak saçın yıpranmasını önler. Saçı güçlendirirken derinlemesine bakım yapar. İstediğin saç rengine kusursuz ve kolay bir şekilde ulaşırken saçların artık yıpranmayacak!

Bond Ultim8 ile 8 eşsiz fayda:

Bond Ultim8, açıcı ve balyaj uygulamalarında saçın yapısındaki bağları koruyarak açıcının beklenen etkiyi göstermesini sağlıyor. Yeniden formül değişikliğine ihtiyaç duyulmuyor ve boyayı bekleme süresi ise değişmiyor.

Saçlarına sağladığı en önemli etkilerden biri tabii ki, en başta, saçlarının yıpranmasını önlemesi. Ardından da saç tellerini koruması, derinlemesine beslemesi ve saçlarına daha sağlıklı bir görünüm kazandırması.

Bond Ultim8 adımları

İlk adım: Güçlendirici

İlk adıma saçı güçlendirerek başlanır. Teknik servisler sırasında açıcının veya boyanın içine karıştırılarak kullanılır. Saçın yıpranmasını önler ve bakım yapar.

İkinci adım: Koruyucu

İlk adım sırasında alınan teknik servis sonrasında durulanan saça şampuandan önce koruyucu uygulanır. Saçlarını koruma görevini üstlenir.

Üçüncü adım: Onarıcı bakım

Salon uygulaması sonrasında bu süper bakımın evde de devam etmesini sağlamak, saç tellerini korumak ve beslemek için Güçlendirici Maske'yi kullanmayı unutmamalısın!

Bundan sonra saç boyamaktan, renklendirme ve açma işlemlerinden çekinmene gerek kalmadı! Tüm bu uygulamaları, Matrix Bond Ultim8 sayesinde gönül rahatlığıyla yaptırabilirsin. Hemen şimdi denemek istersen, sana en yakın kuaför salonuna ulaşmak için buraya tıklaman yeterli!


Photo credit: stock.adobe.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix Bond Ultim8 Koruyucu ve Güçlendirici
Matrix Bond Ultim8 Koruyucu ve Güçlendirici
( Saç Boyası )
Keşfet
Matrix Bond Ultim8 Güçlendirici Maske
Matrix Bond Ultim8 Güçlendirici Maske
( Maske )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
Dip beyazların mı var? Hayatını kolaylaştıracak ürünü açıklıyoruz!
​Bundan böyle dip boyanın geldiğini kimse anlamayacak!
Dip boyamız gelmişken hazırlıksız yakalandığımız 5 beklenmedik an!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyajcom Nisan Favorileri