Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
13/04/2017
Saç Sırları
360 38

​Bahar 2017'nin en gözde 6 ilk buluşma saç modeli

Selen C.

İlk buluşman için sen hazırsın; peki ya saçların?

​Bahar 2017'nin en gözde 6 ilk buluşma saç modeli ​Bahar 2017'nin en gözde 6 ilk buluşma saç modeli

Senin için o özel kişi, sonunda buluşma teklifini yaptı ve birkaç gün sonra buluşuyorsunuz! Peki; ne giyeceksin, makyajın nasıl olacak ve daha da önemlisi saçların nasıl olmalı? İşte bu telaşın içerisinde saçların konusunda endişelenmene hiç ama hiç gerek yok, çünkü Saç Sırları.com sana yardımcı olacak! Bahar 2017 saç modelleri trendlerinden en beğendiklerimizi senin için listeledik ve sana kalan yalnızca ilk buluşman için bu stillerden birini seçerek harika görünmek.

Bakalım sen en çok hangi saç modelini beğeneceksin?

İlk buluşma saç modelleri

İlk buluşmada çok fazla özenmiş gibi görünmek istemiyor ama gene de şıklığından ödün vermemek istiyorsan yarı toplu bir saç modeli tercih edebilirsin. Saçlarını ortadan ayırıp, ön kısımları burgu şeklinde ensen de birleştir ve ister tel tokalarla sabitle, istersen de ör. Son olarak da bütün gün boyunca saç modelinin bozulmaması için L'Oréal Paris Studio Pro Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey'i kullanmayı sakın unutma!


Taç örgüler de ilk buluşma için ideal saç modellerinden biri! Yukarıdaki adımları takip et ve pratik bir şekilde bu görünümü elde et!

Kurdele ve dalgalı atkuyruğu birleşiyor, ortaya bu tatlı mı tatlı görünüm çıkıyor! Saçlarını maşayla dalgalandırdıktan sonra; tüm saçını tepede toplayıp, lastik tokayla sabitle. Ardından kıyafetine uygun tonda bir kurdeleyi lastik tokanın etrafına bağla. İşte bu kadar!

Dağınık atkuyruğu, tam da bohem bir görünüm elde etmek isteyenler için! Yalnız topuzunun hacimli görünmesi için topuz süngerinden yararlanmayı unutmamalısın. Ardından da yukarıdaki adımları takip et ve dağınık topuzunun tadını çıkart!

L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Blake Lively'e biz bayılıyoruz! Onun su dalgalı saç modelleri ise bir harika! Sen de ilk buluşmada su dalgalı saç modelini denemek istersen, saçlarının hacimli görünmesi için önce saçlarına L'Oréal Paris Studio Pro Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi uygula. Ardından geniş uçlu bir maşayla tüm saçını şekillendir. Tüm saçını dalgalandırdıktan sonra da geniş dişli bir tarakla saçlarını tara ve hazırsın!

Islak saç görünümü trendi devam ediyor! Bu model için, önce saçlarını düzleştirici yardımıyla düz bir görünüme kavuşturmalısın. Saçlarının düzlüğünü kaybetmemesi için L'Oréal Paris Studio Pro Heat It Hot&Straight Spreyi uygula ve 72 saat boyunca saçların düz halini kaybetmesin! Ardından şekillendirici jöleyi saçlarının ön kısmına uygulayıp ıslak görünüm elde et. Son olarak da kulağının üst kısmından minik bir tutamı ör ve saç modelinle göz kamaştırmaya hazır ol!

Karar vermek zor değil mi?


Photo credit: stock.adobe.com, pinterest.com

Paylaş

​Bahar 2017'nin en gözde 6 ilk buluşma saç modeli
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Heat It Hot&Straight 72 Saat Düzleştirici Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Straight 72 Saat Düzleştirici Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
​Öneriyoruz: En İyi 5 Saç Spreyi
En güzel sade saç modelleri!
Tümünü Gör
Kuru saçlar için en iyi şampuan önerileri!
Erkekler İçin Saç Boyama Rehberi
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Kavisli Kaş Modelleri Hakkında Her Şey!