Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Bahar bakımı: Yeni mevsimi yumuşacık saçlarla karşıla!

Saçlarını bahar mevsimine bu bakımla hazırla!

Kışa yavaş yavaş veda etmeye hazırlanıyoruz ama saçlarımız ne yazık ki hala kışın etkisinde! Kış boyunca saçlarımız kurudu, sert bir hal aldı ve yumuşaklığından eser kalmadı… Ancak tabii ki önümüzdeki bu yepyeni mevsime kupkuru, sert saçlarla girecek değiliz! Peki, ne yapmalıyız? İşte saçlarını kışın etkisinden kurtarıp, yeni mevsime hazırlamanın yolu!

Besleyici bakım

Saçlarını kışın olumsuz etkilerinden kurtarmak ve yeniden yumuşacık olmasını sağlamak için beslemek şart! Bu konuda bizce en etkili yöntemlerden biri kesinlikle besleyici yağlardan yararlanmak. Yağlar sayesinde kuruyan, sertleşen saçların parlak ve yumuşacık olur.

Saç Sırları.com olarak bizim favorimiz, L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ serisi! Kışın zarar gören saçlarımıza bu seri gerçekten de “mucize" gibi geliyor! Çiçek özü yağları içerdiği için saçları besliyor ve saçlar beslenince yumuşacık ve ışıl ışıl oluyor!

Eğer besleyici yağlar içerdiği için saçını ağırlaştıracağını düşünüyorsan da yanılıyorsun çünkü hafif bir formüle sahip olduğu için saçlar ağırlaşmadan besleniyor!

Temizlerken besle

Saçlarını şampuanladıktan sonra kuru bir his yerine yumuşak bir dokunuş sağlamak istiyorsan Elseve 6 Mucizevi Yağ serisinin şampuanını mutlaka denemelisin. Bu şampuanın saçların üzerindeki harika etkisine bayılacaksın!

Yumuşat

Şampuan sonrasında saç kremi kullanmayı alışkanlık haline getirmelisin. Özellikle saçların kuruysa saç bakım rutininin bir parçası olmalı. Elseve 6 Mucizevi Yağ serisinin bakım kremini saçlarının uç ve boy kısımlarına yoğunlaşarak uygula ve yumuşaklığın tadını çıkar!

Yoğun bakım

Saç bakım maskesi kullanıyor musun? Eğer cevabın “hayır" ise bir an önce kullanmaya başlamanı öneririz. Saçlarının kış boyunca kaybettiği nemini, daha hızlı kazandırmak için yoğun bir bakım uygulamalısın. Bu yoğun bakımı da Elseve 6 Mucizevi Yağ serisinin bakım maskesinde bulabilirsin!


Photo credit: stock.adobe.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Maske
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Maske
( Maske )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç Sırları.com Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Maskesi'ni denedi!
Yıpranmış ve işlem görmüş saçları hızla iyileştiren bakımı keşfet!
Kuru, yıpranmış saçların saç bakımında yaptığı 5 hata
Kuru, yıpranmış ya da boyalı saçların varsa bu önerimiz senin için!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör