Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Bakım yağları özel: Nasıl kullanmalı?

Saçlarının canlı, yumuşacık ve parlak görünmesi için bakım yağlarından yardım alabilirsin!

Saç bakım yağları, çok yönlü kullanımları ve sağladığı mucizevi sonuçları ile uzun zamandır elimizden düşmüyor. En doğru kullanımla, mükemmel sonuçları garantilemek için rehberimizden yardım alabilirsin.

Saçlarımızı kurutmadan önce ısıdan korumak için, gün içinde kaybettiği nemi geri kazandırmak için ya da elektriklenen saçlarımızı yatıştırmak için elimiz hep bu küçük sarı şişelere gidiyor. Çoğumuz yalnızca banyosunda değil, çantasında ve ofis masasında onlar için yerlerini ayırdı. Peki bu sihirli şişelerin bir kullanım kılavuzu var mı? Ne zaman ve ne kadar uygulamalıyız? İşte sorularının cevapları…

Günlük kullanım:

Saçlarının parlaklık ve yumuşaklık kazanması için her an saç bakım yağından yardım alabilirsin. Gün içinde en sık kullandığımız bu ürünün kullanım alanlarını senin için derledik.

Duş sonrası:

Saç bakım yağları ile duş sonrası birbirine dolaşan saçlarını rahatlıkla fırçalayabilirsin. Kolay tarama etkisi için birkaç damla saç bakım yağını avcunu al, avuçlarını ovuştur ve saçlarının ortalarından saç uçlarına doğru uygula. Ardından saçlarını kurula.

Saç şekillendirme öncesi:

Saçlarını ısı öncesi korumak için bir ya da iki damla saç bakım yağını saç uçlarına uygula, ürünü dağıtmak için saçlarını fırçala. Bu şekilde saçların ısının yıpratıcı etkilerine karşı koruma altında olacak.

Kalıcı saç şekillendirme:

Fönünün çok daha uzun süre kalıcı olması için fön öncesi kuru saçına saç bakım yağını sür. Böylece sadece kalıcı bir saç stili değil, parlak ve sağlıklı bir saç görünümü elde edeceksin!

Gündüz stilinden geceye adapte ederken:

Gün içinde elektriklenen saçlarını kontrol altına almak, dağılan stiline parlak bir dokunuş katmak için de birkaç damla saç bakım yağından yardım alabilirsin.

Son dokunuş:

Kusursuz bir görünüm yakalamak için, saçlarını şekillendirdiğin her sefer avcunun içine saç bakım yağını bir damla al ve saçlarının üzerinden geç. Böylece saçlarına parlaklık kazandırırken, daha profesyonel bir görünüm elde edeceksin.

Fotoğraf kaynağı: L'Oréal Paris

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı
L’Oréal Paris Elseve Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Kıvırcık saçlara özel: Buklelerini en doğru şekilde nasıl şekillendirebilirsin?
Kusursuz şekillenen saçlar mümkün mü?
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının yıldız saç bakım ürünü hangisi?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör