Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Bal köpüğü & Bal kahve saç renklerinin farkı nedir?

Sezonu sallayacak saç trendlerinden bal kahve ve bal köpüğü saç renklerinin farklarını keşfetmeye ne dersin?

Yeni sezonda trend olacak saç renkleri şimdiden şekillenmeye başladı. Bal köpüğü ve bal kahve saç renkleri de bu trendler arasındaki yerlerini aldılar. Bu iki saç rengi de birbirleriyle çok fazla karıştırılıyorlar ama aslında aralarında fark var. Şimdi, bal kahve ve bal köpüğü saç renklerinin farkını öğrenmeye var mısın?

Aralarında fark nedir?

Görünüm açısından birbirlerine çok benzeseler de aslında bal köpüğü saç rengi kumral, bakır ve sarı renkleri arasında kalıyor. Bal kahve ise açık kahve saç rengi üzerine altın yansımalara sahip bir renk. Yani bal kahve, bal köpüğünden biraz daha koyu bir renk.

Bal kahve saç rengi

Demin de bahsettiğimiz gibi açık kahve saç rengi ve altın yansımalar birleşince ortaya bal kahve saç rengi çıkıyor. Ancak tabii ki diğer saç renklerinde olduğu gibi koyu ve açık birçok versiyonu da bulunuyor. Bal kahve saç rengi istiyorsan tercihin bu renge en yakın tonlardan biri olan Garnier Olia 6.3 Altın Kahve olabilir. Besleyici yağlar içerdiği için Olia saç boyası saçlarını hem harika bir renge kavuşturur, hem de besler. Süper değil mi?

Garnier Olia 6.3 Altın Kahve'yi aşağıda bulabilirsin.

Garnier Olia Saç Boyası 6.3 Açık Altın Kahve
Garnier Olia Saç Boyası 6.3 Açık Altın Kahve
( Saç Boyası )
Hemen Al

Açık bal kahve

Bal kahve saç renginin açık tonu, aslında altın yansımaların daha baskın olduğu bir ton. Açık bal kahve saç rengi açık tenlilere çok yakışıyor. Ayrıca kahve saç renginden daha açık ve ışıl ışıl görünmesini isteyenler için ideal!

Koyu bal kahve

Koyu bal kahve de buğday ve esmer tenlilere çok yakışıyor. Her saç rengi üzerine de rahatlıkla uygulanabileceği için ombre, balyaj, röfle gibi tekniklerle de kullanılabilir.

Bal köpüğü saç rengi

Son zamanlarda en dikkat çeken saç renklerinden bal köpüğü rengi, saçlarının daha parlak, daha ışıltılı görünmesini isteyenlere göre! Bal köpüğü saç boyası arıyorsan tercihin Garnier Olia 8.43 Bal Köpüğü'nden yana olabilir. Hem kalıcı olması, hem de %100 beyaz kapama özelliği ile beyazlarının tamamen kapanmasını sağlayabilir, uzun süre kalıcı bir saç rengi elde edebilirsin.

Garnier Olia 8.43 Bal Köpüğü'nü aşağıda bulabilirsin.

Garnier Olia Saç Boyası 8.43 Bal Kopugu
Garnier Olia Saç Boyası 8.43 Bal Kopugu
( Saç Boyası )
Hemen Al

Açık bal köpüğü saç rengi

Açık bal köpüğü, bal köpüğü saç renginin sarıya en yakın tonlarından. Ancak güneş ışığı altında parıl parıl parlamasıyla bizi kendine hayran bırakmıyor değil :)

Koyu bal köpüğü saç rengi

Biraz kumral tonunun ağır bastığı koyu bal köpüğü saçları hem sıcak, hem de soğuk alt tonlu ciltlere yakıştırıyoruz. Yani açık tenlerde de, koyu tenlerde de güzel görünen bir saç rengi olduğunu söyleyebiliriz.

Senin de anlayacağın gibi, bal köpüğü ve bal kahve saç renkleri arasında yalnızca ton farkları var. Ancak her iki saç renginin de ortak bir noktası var: iki renk de bir harika ve biz bu renkleri yeni sezonda mutlaka denemeye karar verdik :)


Photo credit: istockphoto.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bal rengi saç renkleri hakkında bilmen gereken her şey!
Bal kahve saç rengi nasıl elde edilir?
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Bahara Uygun En Popüler Maybelline New York Rujlar