Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Banyo öncesinde mis gibi Hindistan Cevizi kokan, besleyici saç bakımına ne dersin?

Bu harika kokan bakım deneyimine bayılacaksın!

Hindistan cevizinin o misler gibi, muhteşem kokusuna hangimiz karşı çıkabiliriz ki? Bize yaz mevsimini hatırlatan bu kokuyu her aldığımızda sanki kendimizi tropik bir adada gibi hissediyoruz :) Hindistan Cevizi’nin saçlarımız üzerindeki harika etkilerini de unutmamamız gerekir. Özellikle saçların kuru, sertse, saçlarına parlaklık ve yumuşaklık vermek istiyorsan Hindistan Cevizi içeren bakımları kullanmanı öneririz.

Mesela biz harika bir bakımla tanıştık! Bu yepyeni saç bakım ürününü eminiz ki sen de çok seveceksin :)

Eşsiz besleyici karışım

Tabii ki Hindistan Cevizinin saça faydaları saymakla bitmiyor. Saçı yumuşatıyor, parlatıyor, besliyor, ihtiyacı olan tüm besini sağlıyor. Bu eşsiz besin kaynağını içeren Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Maske ile artık çok saç bakım ritüeline yenilik geliyor!

Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Maske’yi aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Maske
L'Oréal Paris Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Maske
( Maske )
Hemen Al

Değerli yağlar ve Hindistan Cevizi birleşince ortaya besleyici, süper bir karışım çıkıyor :) Normal, kurumaya eğilimli, sert ve canlılığını kaybeden saçların yumuşacık olmasını sağlayan bu saç maskesi saçı ağırlaştırmadan besliyor.

Muhteşem kokusu büyülüyor!

Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Maske’nin kapağını açtığında bile hemen o harika kokusunu alabiliyorsun! Özellikle kullandığı ürünlerin kokularına dikkat edenlerin çok dikkatini çekeceğinden eminiz.

Hindistan Cevizinin kokusu harika olduğu kadar maskeyi uygulayıp banyodan çıktıktan sonra da kokusu saçta kalıyor. Saçlarını banyodan sonra sürekli koklamaktan kendini alamayabilirsin :)

Nasıl kullanılıyor?

Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Maske’yi saçlarına 3 farklı şekilde uygulayabiliyorsun. İster banyo öncesinde, ister banyo sırasında, istersen de gece maskesi olarak kullanabiliyorsun.

Banyo öncesinde mis kokulu bakım ritüeli:

Pazar günlerini saç bakımına ayırdığını biliyoruz! Bir sürü karışımı saçlarına uygulamak yerine Hindistan Cevizi saç bakım maskesi yapmaya ne dersin? Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Maske’yi banyodan önce kuru saçlarına uygula. Ardından saçlarını ısıttığın bir havluya sarıp bir süre bu şekilde bekle. Ardından banyoya girip saçlarını duruladıktan sonra banyo rutinine devam edebilirsin.

Şampuanlama sonrasında kullanımı:

Dilersen şampuanlama sonrasında saçlarını yoğun şekilde beslemek için de Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Maske’den yararlanabilirsin. Saçlarını şampuanladıktan sonra saçındaki nemi iyice al. Ardından maskeyi saçının uç ve boylarına uygulayıp durula.

Gece maskesi olarak kullanımı:

Gece boyunca saçlarını besleyip, sabah uyandığında mis gibi kokan, yumuşacık saçlarla uyanmak harika olurdu değil mi? Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Maske’yi saçlarının uç ve boylarına uygulayıp saçını ısıttığın bir havluya sar. Sonrasında bu şekilde uyu. Sabah uyanınca banyoda saçlarını iyice durula ve sonrasında ipek gibi yumuşak saçlarının tadını çıkart :)

Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Maske’yi çok seveceğine eminiz!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Maske
L'Oréal Paris Elseve Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Banyo Öncesi Maske
( Maske )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Saç güzelliğimiz için bize tek 1 ürün yeter: Bu ürünü keşfetmeye ne dersin?
Mezuniyet balosu yaklaşıyor: Saçlarını baloya nasıl hazırlamalısın?
Saçlarının bakıma ihtiyacı olduğunu düşünenler buraya! Size özel bir önerimiz var!
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Soğuk alt tonlu göz makyajı nasıl yapılır?