Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Bayram hazırlığı: Efsanevi kahvelere bir şans ver!

Bayrama özel kahve tonlarıyla bu bayram da göz kamaştır!

Geniş aile buluşmalarına ve uzun sohbetlere fırsat yaratan bayram, saç renginde de değişiklik yapmak için harika bir fırsat! Yoksa sen de yaklaşan bayrama özel bir saç rengi mi arıyordun? O zaman en doğru yerdesin çünkü senin için süper önerilerimiz var! Mesela bu bayram tercihini göz alıcı kahve saç renklerinden yana kullanabilirsin. Bayrama özel kahve saç rengi tonlarının hangileri olduğunu merak ediyorsan, işte önerilerimiz!

Bayrama özel “Efsanevi Kahveler”

Efsanevi Türk Kahvesi

Türk kahvesi saç rengi

İlk saç rengi önerimiz efsanevi bir renk; L’Oréal Paris Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk kahvesi! Bu saç rengini çok seviyoruz. Üstelik bu renk ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in de ilk tercihi. Sonuçta Fahriye Evcen gibi güzel bir ünlünün bir bildiği vardır değil mi?

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Excellence Creme Saç Boyası 5.15 Efsanevi Kahve
Excellence Creme Saç Boyası 5.15 Efsanevi Kahve
( Saç Boyası )
Hemen Al


Efsanevi Türk Kahvesi aslında tam da bayramın ruhuna uygun bir saç rengi. Ne de olsa kahve, bayramların vazgeçilmezi! Bayram ziyaretlerinde uzun süredir görmediğin akrabalarınla buluştuğunda saç renginin göz alıcı olmasını istemez misin? Göz kamaştıran Efsanevi Türk Kahvesi saç rengini görünce eminiz ki tüm akrabaların saç boyanı soracak!

Severek takip ettiğimiz Nilgün Bodur da bayramı fırsat bilip saçlarını boyayanlardan oldu. O da Efsanevi Türk kahvesini tercih etti ve sonuç gerçekten de harika!

Çikolata Kahve

çikolata kahve saç rengi

İşte bayramın coşkusuna uygun bir diğer saç rengi: Çikolata Kahve! Çikolatayı çok seven biz kadınlar bu rengi saçlarımıza yansıtmasak olmazdı! Tabii bir de bu rengin saçta ne kadar hoş ve ışıl ışıl göründüğü de yadsınamaz bir gerçek.

Çikolata kahvenin sıcak ve altın tondaki yansımaları ise bu rengin büyüsüne kendimizi kaptırmamız bir başka neden! Bu rengi nasıl elde edebileceğine gelirsek, L’Oréal Paris Excellence Creme 6.35 Çikolata Kahve bizim em beğendiğimiz çikolata kahve tonlarından.  Zengin bir bakım ve zengin renkler sunan bu saç boyasını bir defa deneyince bir daha vazgeçemeyebilirsin; bizden söylemesi!

Fındık Kahvesi

fındık kahvesi saç rengi

En beğendiğimiz ve bayrama en çok yakıştırdığımız kahve tonlarından Fındık Kahveye geldi sıra! Kahve ile akaju yansımaların uyumu seni bu bayram da göz kamaştırmaya davet ediyor! Bu çarpıcı ve modern saç rengi tam da bayramdan önce saçlarını boyamak isteyenlere göre.

Özellikle saçlarına hem bakım yapan, hem de zengin bir renk sunan bir saç boyası arıyorsan L’Oréal Paris Excellence Creme 6.41 Fındık Kahvesi’ni denemelisin. Renk sonucunu görünce bize hak vereceksin!

Bayrama özel kahvelerden hangi ton sana göre?

Peki, bu harika kahve tonlarından hangisi sana uygun? Aslında bu özel kahve tonları hemen hemen her ten rengi ile uyum sağlayabiliyor. Ancak saç renginde önem verdiğin nokta ten rengini ön plana çıkartması, sana dinamik bir görünüm katması ya da sana daha canlı bir görünüm vermesi ise aşağıdaki rehberimiz sana yardımcı olabilir.

Açık ten rengin varsa:

fındık kahvesi saç rengi

Ten rengin açık tonlardaysa sana Fındık Kahvesi tonunu öneririz. Bu saç rengi ten renginle güzel bir uyum oluşturup, sana daha dinamik, enerjik bir görünüm verir.

Buğday ten rengin varsa:

çikolata kahve saç rengi

Eğer ten rengin buğday tonlarındaysa sana önerimiz Çikolata Kahve saç rengi olur. Çikolata Kahve saç renginin altın rengindeki yansımaları ten renginin doğal ışıltısıyla birleşir ve ortaya göz kamaştıran bir görünüm çıkar!

Esmer ten rengin varsa:

Türk kahvesi saç rengi

Efsanevi Türk Kahvesi senin rengin diyebiliriz! Her esmer gibi sen de daha canlı bir görünüm istiyorsan bu saç rengi sana yardımcı olabilir. İçerisindeki akaju yansımalar esmer teninin olduğundan daha aydınlık görünmesini sağlayacaktır.


Photo credit: Getty Images.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Creme Saç Boyası 6.35 Çikolata Kahve
Excellence Creme Saç Boyası 6.35 Çikolata Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 6.41 Fındık Kahvesi
Excellence Creme Saç Boyası 6.41 Fındık Kahvesi
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Mocha'dan Espresso'ya en sevdiğimiz kahveleri saç rengimizle buluşturuyoruz!
Saçlarını kahve tonlarına boyamak isteyenler buraya: Ünlülerden ilham al!
​Bu sezonun en beğenilen kahverengi saç renkleri
Sadece esmerlerin anlayacağı 10 durum
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör