Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
17/12/2019
Saç Sırları
360 38

Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!

Cansu G.
Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada! Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Bebeklerin saç rengine hep hayranlık duymuşuzdur. Bebeksi ve oldukça masum görünen o kumral rengini bugün yakın markajımıza alıyoruz.

Bebek kumralı saç rengi uzun zamandır denemek istediğimiz saç renklerinin başında geliyordu. Yüze canlılık kazandıran ve masum bir ifade veren bu saç rengi, 2020 yılının trend saç renkleri arasında gösteriliyor. Sen de bu yeni saç trendini keşfetmek, bebek kumral rengini yakından tanımak istiyorsan yazımızın devamını mutlaka okumalısın! :)

Bebek kumralı saç rengi nasıl bir renk?

Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!

Bebek kumralı saç rengi, hafif küllü ve soğuk alt tonlu bir renktir. Açık küllü ve koyu sarı tonlarının birleşiminden meydana gelen bu saç rengi, yüzü daha aydınlık ve genç gösterir. Bebek kumralı saç rengi oldukça doğal bir renk olduğu için bu saç rengini denedikten sonra saçlarda boya olduğu pek anlaşılmıyor, çevrendekiler kendi saç rengin olduğunu düşünür. E biz de tam böyle bir görünüm arıyorduk! :)

Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada! - 1

Bebek kumralı saç rengi, son dönemde yine yükselişe geçen nude saç rengi trendiyle de uyumlu! Nude saç modası trendine ayak uydurmak isteyenleri bebek kumralı saç rengine doğru alalım!

Bebek kumralı saç rengi kimlere yakışır?

Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada! - 2

Bebek kumralı saç rengi bizce en çok açık tenlilere yakışıyor. Tıpkı bebekler gibi açık ten rengine sahipsen hiç düşünmeden bebek kumralı saç rengine saçlarını boyayabilirsin.

Bebek kumralı saçlar, açık tenli kadınlarda çok doğal bir sonuç bırakıyor. Doğal, aydınlık ve genç saç rengi önerileri isteyenler bebek kumralı saç boyalarına bir şans verebilirler. 

Eğer buğday tenliysen, bebek kumralı gibi açık bir ton yerine, daha doğal bir kumral saç rengi için küllü kumral saç rengini tercih edebilirsin. Küllü kumral saç rengi seni olduğundan daha genç göstereceği için bu rengi denedikten sonra başka bir renge geçemeyeceksin! :)

Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada! - 3

Editörün önerisi: Küllü kumral saç rengi için seni bizim favorimiz olan, harika bir saç boyasıyla tanıştıralım: Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral Saç Rengi. Saçlarda parlak ve canlı bir bitiş sağlayan bu renk, özellikle buğday tenli kadınlarda harika görünüyor. Bizce buğday tenliysen denemende fayda var! :)

Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral Saç Rengini buradan inceleyebilirsin.

Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada! - 4
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

Bebek kumralı saç rengi nasıl elde edilir?

Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada! - 6

Bebek kumralı saç rengini evde denemek için hangi boyayı kullanman gerektiğini açıklıyoruz: Garnier Color Naturals 8N Doğal Açık Kumral saç boyası! Tıpkı bebeklerin saçları gibi saçlarında küllü ve koyu sarı tonlarında bir renk sağlayacak. Parlaklığı, doğal görünümü ise cabası!

Garnier Color Naturals 8N Doğal Açık Kumral saç boyasını buradan inceleyebilirsin.

Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada! - 7
Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 8N Doğal Açık Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada! - 9

Garnier Color Naturals saç boyası, içeriğindeki besleyici yağlar sayesinde saçlarında parlak ve ışıldayan renklerin oluşmasını sağlayarak saç tellerine bakım yapar. Evde konforlu bir şekilde saç boyamak istiyorsan bu saç boyası önerimize kulak ver!

Bebek kumralı saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada! - 10

Her boyalı saçta olduğu gibi bebek kumralına boyalı saçlarda da özenli ve düzenli bakım önemlidir. Bebek kumralı saçların içindeki sarı yansımaların solmaması, saçların her zaman canlı görünmesi için boyalı saçlara özel, renk koruyucu özelliği olan saç bakım ürünlerini kullanmanı öneririz.

Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada! - 11

Saç renginin solmaması için saçlarını kuruturken havluyla çitileyerek kurutmaktan, sık sık yüksek ısıyla saç şekillendirmekten mutlaka kaçınmalısın.

Paylaş

Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 8N Doğal Açık Kumral
Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 8N Doğal Açık Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bal kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Altın Kumral Saç Rengi Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Kumral saça en yakışan saç modelleri!
Evde kumral saç boyamak hakkında bilmen gereken her şey burada!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Parlak Bir Cilt İçin Kullanabileceğin En İyi 6 Krem Ürün