Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

"Beni hiçbir şey durduramaz!" diyerek başarıdan başarıya koşan 5 ünlü ve saç renkleri

Bakalım bu cesur ve başarılı ünlü güzeller kimlermiş?

“Sence başarı tesadüf müdür?” diye çok klişe bir soru sorsak? Tabii ki, hepimizin bildiği gibi asla tesadüf değil! Çalışıp çabalamadan başarı ortaya çıkmıyor. Ünlüler dünyasında da aynı durum geçerli. Şu anda büyük başarılara imza atan birçok ünlü, cesur adımlar atmaktan korkmadan, çabalayarak başarıya ulaştılar.

Bakalım bu cesur ve başarılı ünlü güzeller kimlermiş?

Barbara Palvin

Güzeller güzeli Barbara Palvin henüz 24 yaşında olmasına rağmen adını en çok duyduğumuz modeller arasında! Macaristan asıllı güzel model, 13 yaşındayken keşfedildi ve birkaç sene sonra modelliğini profesyonel seviyeye taşımak için cesur bir adım atarak Asya’ya taşındı. O dönemden sonra da başarı basamaklarını hızla tırmanmaya başladı!

Barbara Palvin'in saç rengini denemek istersen, L'Oréal Paris Casting Crème Gloss 6354 Toffee Karamel tonunu aşağıda bulabilirsin.

Casting Crème Gloss 6354 Toffee Caramel
Casting Crème Gloss 6354 Toffee Caramel

Hemen Al

Karlie Kloss

25 yaşındaki güzel model Karlie Kloss da başarılarıyla hepimizin dikkatini çekiyor. Moda Haftaları’nın vazgeçilmez yüzlerinden Karlie Kloss, Time dergisinin En Etkili 100 İnsan anketinde de yer aldı. Karlie’nin bu başarılarının devamı gelecek gibi görünüyor! 

Karlie Kloss'un yukarıdaki çekimde tercih ettiği saç rengi Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel tonu. Bizce sen de Karlie gibi bu renge bir şans verebilirsin:)

Kristina Bazan

Başarının internet dünyasından da gelebileceğinin kanıtı Kristina Bazan! 1992, İsviçre doğumlu Kristina Bazan, 2011’de moda bloğunu açtı ve bu blog sayesinde başarıdan başarıya koşmaya başladı. Hatta L’Oréal Paris güzellik elçileri arasına girmeyi başardı ve şu anda moda etkinliklerinde en ön sıralarda yerini almaya devam ediyor!

Ünlü blogger'ın saç rengi ise Casting Crème Gloss 613 Sütlü Kahve. Bu saç rengi soğuk yansımaları ve küllü tonuyla bizi büyülüyor!

Dakota Fanning

24 yaşındaki Dakota Fanning, 7 yaşından beri film dünyasının içinde! Çok küçük yaşta Dünyalar Savaşı gibi gişe rekorları kıran filmlerde rol alan Dakota, bu yıl da L’Oréal Paris’in güzellik elçisi oldu ve başarısını pekiştirdi! Güzel oyuncu Dakota Fanning, Casting Crème Gloss 832 Bal Köpüğü tonunu tercih ediyor. Sıcak yansımalı sarı saç rengi bizce ona çok yakışıyor!

Hande Erçel

Güzel oyuncu Hande Erçel de 23 yaşında olmasına rağmen başarı basamaklarını hızla çıkmaya başlayan nadir ünlülerden. Korkmadan, vazgeçmeden, cesurca oyunculuk kariyerini sürdüren Hande Erçel şu anda Türkiye’nin en çok konuşulan ünlü isimlerinden!

Hande Erçel'in saç rengi Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve'yi aşağıda bulabilirsin.

Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve

Hemen Al
     

Peki, bu ünlü güzellerin ortak noktası nedir? Onları hiçbir şeyin durdurmasına izin vermiyorlar, çok cesurlar ve korkmuyorlar. Tabii kullandıkları saç boyalarının aynı olduğu gibi bir gerçek de var! Bu ünlü güzellerin saçlarının süper parlak görünmesinin sırrı L’Oréal Paris Casting Crème Gloss.

Hande erçel

Hep dip boyası yapmak zorunda kalmaktan ve doğal görünmeyeceğinden çekinerek saçlarını boyayamayan Hande Erçel de artık cesurca saçlarını boyuyor. Tercihi de Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve tonundan yana! Saç boyamak hakkındaki tüm korkularını yenmek istiyorsan arı sütü içeriği ile saçlarına bakım yapan ve süper parlak bir renge, yumuşacık saçlara kavuşturan Casting Crème Gloss’a bir şans verebilirsin :) Artık bizi hiçbir şey durduramaz!


Photo credit: Getty Images.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 832 Bal Köpüğü
Casting Crème Gloss 832 Bal Köpüğü
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 613 Sütlü Kahve
Casting Crème Gloss 613 Sütlü Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
2018 ilkbahar/yaz sezonunun en trend saç renkleri
Hangi ten rengine, hangi saç renkleri uygun?
Yoğun kadınların rehberi: Koşuşturmada bile kusursuz görünmenin yolları!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör