Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Beyaz Kapatıcı Sprey İle Anında Beyaz Saç Diplerine Son!

Beyaz saç diplerini gizlemek için uğraşmana artık gerek kalmadı!

Saçlarını boyadın ve harika bir saç rengin var! Fakat birkaç hafta sonra saçların uzadı veee beyazlar kendini göstermeye başladı… İşte bu durum saçlarımızla ilgili en zorlandığımız konulardan biri! Ancak sihirli bir sprey artık bu duruma çözüm oluyor! Ünlü oyuncu ve L'Oréal Paris güzellik elçisi Eva Longoria'nın da favorisi olan, L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Sprey hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsan seni yazımızın devamına alalım hemen!

Nedir bu sihirli sprey?

Artık beyaz saç diplerimize, saç rengimize en yakın Magic Retouch'ı uygulayarak dip beyazlarının kapanmasını kolayca sağlayabiliyoruz. Zamansızlıktan dip boyasını yaptıramadın mı? Son dakika toplantıları ya da randevuları için çantanda Magic Retouch bulundurman yeterli. Spreyi çantana at ve çık! İşte bu kadar!


Yukarıda da gördüğün gibi, spreyi uyguladıktan sonra beyaz saç diplerin, içindeki mikro renk pigmentleri ve difüzyon sayesinde kolayca kapanacak. Ayrıca ilk şampuanlamaya kadar kalıcı olduğunu da belirtmek isteriz.

Kolay ve hızlı uygulanan Magic Retouch, tüm saç renklerinin %85'i ile de uyumlu. Sarı, kumral, koyu kahve, kahve ve siyah olmak üzere 5 farklı renk seçeneği bulunuyor.

L'Oréal Paris Magic Retouch ile beyazlardan kurtul!

L'Oréal Paris Magic Retouch ile beyazlardan kurtul!


Bazen ev işlerinden, koşuşturmaktan dip boyası yapmaya zamanımız olmayabiliyor. Ancak beyaz saç diplerin hiçbir şekilde kusursuz görünmene engel olamaz! Nasıl mı? Tabii ki L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey’den bahsediyoruz :)


Bazen o kadar yoğun oluyoruz ki dip boyası yapmak için bir türlü fırsat bulamayabiliyoruz. Ev işleri, çocuklar, eğer çalışıyorsan toplantılar, sunumlar derken yoğunluk arasında bir de dip boyası yapmaya vaktimiz olmuyor. Eğer sen de bizim gibi çok yoğunsan beyaz saç diplerini Magic Retouch ile geçici olarak kapatabilirsin.

Nasıl uygulanır?

Bizim de çok sevdiğimiz, (hatta laf aramızda son zamanlardaki favori saç ürünümüz!) Magic Retouch'ı uygulamak ise gerçekten çok kolay! 

Beyaz saç diplerini gizlemek için şapka takmana, fular ya da saç bandı takmana gerek yok; Magic Retouch sana yeter! Minik bir boyu olduğu için çantana sığar. İster işe giderken, ister seyahate giderken çantana atıp ihtiyacın olduğun anlarda kolayca kullanabilirsin. Ayrıca beyaz saç diplerini, şakaklarındaki beyazları sihirli spreyinle anında kapatabilirsin!

Şimdi süper bir haberimiz daha var: Magic Retouch’ın siyah, koyu kahve, kahve, kumral, sarı tonlarının yanına şimdi de altın kahverengi, kızıl kahverengi ve açık sarı olarak 3 ton daha eklendi. Bu tonlardan biri senin saç rengine uygun olacaktır :)

Aşağıdaki adımları takip ederek nasıl uygulayacağını öğrenebilirsin.

Birinci adım:

Magic Retouch'ı birkaç kere çalkala.

İkinci adım:

Yüzüne gelmemesi için diğer elinle yüzünü kapatarak koruduktan sonra saç diplerine spreyi yerleştir ve uygulayacağın mesafeyi belirle. Belirlediğin bu mesafeden (yaklaşık 15 cm), beyaz saç diplerin boyunca Magic Retouch Sprey'i uygula ve içinden 3'e kadar say!

Üçüncü adım:

Uyguladıktan sonra da yaklaşık 1 dakika kadar sabitlenmesini bekle ve hazırsın!

Sen de ünlü oyuncu Eva Longoria gibi ani durumlar için Magic Retouch'ını yanında bulundur ve hemen beyaz saç diplerine uygulayıp kusursuz görün!

Dip boyanın geldiğini sen hariç kimse bilmeyecek!

Dip boyanın geldiğini sen hariç kimse bilmeyecek!


Dip boyasını biraz ertelediğimizde beyaz saç diplerimizle baş başa kalıyoruz… Özellikle saçların koyu tonlardaysa beyazlar daha da belirgin oluyor ve ortaya çıkan görünüm pek de hoş olmuyor ne yazık ki… Ama artık dip boyanın geldiğini senin haricinde hiç kimse (tabi sen sırrını söylemediğin sürece) anlayamayacak!
Bunu mümkün yapan ise L’Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Sprey! Belki bu spreyi çoktan duydun ya da belki de ilk defa bizden duyuyorsun. Ancak keşfedince ve deneyince vazgeçilmez saç ürünün olacağından son derece eminiz!

Seyahatlerde dip boyası derdine son!


Seyahate çıkmadan önce saçımızı boyar, güzelce şekillendiriyoruz. Ancak seyahatteyken beyaz saç diplerin kendini göstermeye başladığında ne yapabilirsin? Bunun için benim artık çok pratik bir ürünüm var: L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey.

Seyahatte saç boyası arayıp, saçlarımızı boyayacak değiliz tabii ki. İşte böyle durumlarda bu minik sprey kurtarıcım oluyor. İlk şampuanlamaya kadar kalıcı ve saç rengime uygun olan tonla boyası gelen saç diplerim hemen kapanıyor.

Dip boyası yapamadın mı? Artık endişelenme!

Sadece 3 saniyede dip boyası gelen beyaz saç diplerini kapatabilirsin. Saç diplerine doğru, yaklaşık 15 cm uzaklıktan spreyi tut ve içinden say; 3,2,1… İşte hazırsın!  Saç Sırları. com editörleri olarak favori ürünümüz olan bu sihirli spreyi uyguladıktan sonra çok kısa bir süre sabitlenmesini bekle. Ardından saçlarını dilediğin gibi şekillendir.

Sadece 3 saniyede dip boyası gelen beyaz saç diplerini kapatabilirsin. Saç diplerine doğru, yaklaşık 15 cm uzaklıktan spreyi tut ve içinden say; 3,2,1… İşte hazırsın! Saç Sırları. com editörleri olarak favori ürünümüz olan bu sihirli spreyi uyguladıktan sonra çok kısa bir süre sabitlenmesini bekle. Ardından saçlarını dilediğin gibi şekillendir.

“Peki ya yağmur yağarsa" diye mi düşünüyorsun?

Yağmur yağsa da, sprey saçından akmıyor!


“Ya kıyafetime bulaşırsa?"

Magic Retouch'ı saç diplerine uygulayıp çok kısa bir süre bekledikten sonra sprey saçlarına iyice tutunur ve sen de kıyafetlerini gönül rahatlığıyla giyebilirsin.


“Ya ellerime bulaşırsa?"


Sprey saçlarına tutunduktan sonra istediğin kadar dokun ellerine bulaşma yapmaz!


Artık dip boyasını birazcık ertelemenin hiçbir sıkıntısı yok çünkü Magic Retouch var!

Çantana at, çık!

Çantana at, çık!


Spreyin boyutu minik olduğu için çantana atıp çıkabilirsin! Özellikle beyaz diplerini boyayacak vakit bulamadığın zamanlarda ortaya çıkan ani randevulara, toplantılara hazırlanırken sana gerçekten de büyük yardımı olacak. Kısacası zor günlerinin kurtarıcısı Magic Retouch olacak!

Kullanma ipuçları:

-Hangi mesafeden uygulamak doğru?


Spreyi saç diplerine dik şekilde yerleştir, elini spreyin üzerine koy ve bu mesafeden (15 cm) beyaz saç diplerine uygulayabilirsin.
-Spreyi ne kadar uygulamalı?


Az bir miktar yeterlidir. 15 cm uzaklıktan beyaz saç diplerin boyunca uygulayabilirsin. Rötuş için de hafifçe uygulayabilirsin.
-Uyguladıktan sonra ne yapmalı?


Spreyi uyguladıktan sonra ürünü dağıtmak için taramalısın. Böylece daha doğal görünen bir sonuç elde etmiş olursun.
-Şakaklara nasıl uygulamalı?


Şakaklarındaki beyaz saç diplerini gizlemek için, yüzünü elinle kapatıp koruduktan sonra belirlediğin bölgelere az miktarda uygula.
-Ürün cildine temas ederse?


Sprey cildine değerse makyaj temizleme mendili ya da nemli bir pamuk kullanarak kolayca temizleyebilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Kumral Saçlar
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Kumral Saçlar
( Saç Spreyi )
Satın Al
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Siyah Saçlar
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Siyah Saçlar
( Saç Spreyi )
Satın Al
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Sarı Saçlar
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Sarı Saçlar
( Saç Spreyi )
Satın Al
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Kahverengi Saçlar
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Kahverengi Saçlar
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Gratis İndiriminden Mor Şampuan Almadan Önce Sana Özel Önerimizi Keşfet!
Saçtaki turunculuk nasıl giderilir?
Tüm sarışınlar buraya! Sarı saç bakımındaki en son keşfimiz!
L’Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey’i Denedik!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: La Roche-Posay Effaclar SpotScan