Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
07/05/2020
Saç Sırları
360 38

Beyaz saç için şampuan önerisi: Beyaz saçlar hangi şampuanı kullanmalı?

Ece Y.
Galeri Görünümü Slayt Görünümü
Beyaz saç için şampuan önerisi: Beyaz saçlar hangi şampuanı kullanmalı? Beyaz saç için şampuan önerisi: Beyaz saçlar hangi şampuanı kullanmalı?

Beyaz saçlar, olgunluğumuzun bir belirtisidir. Tabii son birkaç yıldır doğal saç trendinin de yükselişiyle saçlarını boyamak yerine beyaz saçları tercih edenlerin sayısı arttı. Eğer sen de saçlarını doğal haline bırakıp beyaz saçlarınla ön plana çıkmak istiyorsan tam sana göre şampuan ve bakım önerilerimiz var! İşte beyaz saçlar için şampuan ve bakım önerimiz!

Beyaz saçlar hangi şampuanları tercih etmeli?

Beyaz saçlar için şampuan arayışında olanlar, hem saçlarındaki doğal parlaklığı koruyacak hem de saç rengindeki istenmeyen sıcak yansımaları nötralize edecek ürünleri tercih etmeli. Baz saç rengi nedeniyle, beyaz saçlara uygun şekilde bakım yapılmazsa saçlar, rengini çok çabuk kaybedebilir, zamanla turunculaşabilir, istenmeyen sıcak yansımalar ortaya çıkabilir. Bu nedenle tüm saç renginin eşit görünmesi, beyaz saç rengindeki soğuk yansımaların ön plana çıkması için mor şampuanlar tercih edilmeli.

Mor şampuanlar, saç rengindeki sarımsı, turuncumsu tonları nötralize etmeye ve parlak beyaz bir renk ortaya çıkmasını sağlamaya yarayan, sararma önleyici maddeler, mor pigmentler içerir. Böylece tam istediğin gibi bir beyaz tona ulaşabilirsin. Aynı zamanda mor şampuanlar saç rengini düzenlerken, saçları besleyip saç rengini solmalara karşı korur.

Beyaz saçlar için şampuan önerisi:

Gelelim bizim beyaz saçlara uygun şampuan önerimize! Beyaz saçlar için bizim önerimiz, Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan. Hatta bu mor şampuanın artık bir de Mor Saç Maskesi var! Mor renklendiriciler ve UV filtresi ile zenginleştirilmiş formüllü bu 2 saç bakım ürününü banyo rutinine ekleyerek etkili bir renk bakımı sağlayabilirsin.

Mor şampuan ve mor maskeler, yalnızca sarı saçlara uygulanıyor zannedilse de gri, beyaz saç renklerine de uygulanıyor. Böylece saç renginin nötrlenmesi, eşit bir renk tonunda olması sağlanabiliyor. Soğuk tonlu bir beyaz saç rengi elde edilmesini sağlıyor. Ayrıca ilk kullanımdan itibaren saç rengini küllüye çevirip daha parlak görünmesini sağlıyor.

Mor şampuan ve mor maske nasıl kullanılır?

1.Adım: Mor Şampuan

Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ile saçlarını yıkarken, saçlarını normal şampuan ile yıkıyormuş gibi köpürt. Saçında 1 dakika beklettikten sonra soğuk suyla saçlarını durulayabilirsin. Yukarıdaki videomuzda da nasıl kullanıldığını öğrenebilirsin.

Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

2.Adım: Mor Maske

Mor şampuan rutininin devamında, haftada 1 kere Elseve Color-Vive Renk Düzenleyici Mor Maske’yi kullanmanı öneririz. Nemli saçlarına uygulayabilirsin. Platin ve gri renk saçlarda, saç tipine göre yaklaşık 1 dakika kadar bekletmek yeterli oluyor. Ardından saçlar bolca suyla durulanıyor. İşte bu kadar!

Elseve Color-Vive Renk Düzenleyici Mor Maske'yi aşağıda bulabilirsin.

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske
Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske
( Maske )
Hemen Al

Paylaş

Beyaz saç için şampuan önerisi: Beyaz saçlar hangi şampuanı kullanmalı?
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske
Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Maske
( Maske )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Evde Yapabileceğin Saç Bakım Maskesi Önerileri
Saç dökülmesine karşı kür önerilerimiz!
En iyi 4 saç bakım yağı!
Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi'ni deniyoruz!
Tümünü Gör
Sarışın olmak isteyenlere özel test: Sen hangi sarışınsın?
5 numara saç modelleri hakkında her şey!
1 Numara Saç Kesimi Hakkında Her Şey
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Burç Grubuna Göre Makyaj Önerisi