Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
21/05/2020
Saç Sırları
360 38

Bir çılgınlık yap: Farklı saç renkleriyle yenilenmeye ne dersin?

Cansu G.
Bir çılgınlık yap: Farklı saç renkleriyle yenilenmeye ne dersin? Bir çılgınlık yap: Farklı saç renkleriyle yenilenmeye ne dersin?

Yepyeni bir saç rengi denemeye ne dersin? Bugüne kadar hep merak ettiğin, denemek istediğin ama bir türlü cesaret edemediğin yeni saç renklerinin tam zamanı! 

Hazır normalleşmeye de başlamışken, saçlarında değişiklik yapıp, çevrendekileri şaşırtabilirsin! Böğürtlen kızılı veya bakır renkleri gibi sana çılgın gelen görünümleri şimdi denemenin zamanı. Belki de bu saç renkleri arasında sana en çok yakışacak saç rengini bulacak, arkadaşlarınla ilk buluştuğunda herkesin dikkatini çekmeyi başaracaksın! Hadi şimdi önerilerimize geçelim! :)

Böğürtlen kızılı

Böğürtlen kızılı

Böğürtlen kızılı saç rengi, açık tenli kadınların mutlaka denemesi gereken bir saç rengi. Açık ten ile birleştiğinde kusursuz bir kontrast oluşturan böğürtlen kızılı saç rengi, aynı zamanda saçlara ekstra parlaklık sağlıyor. Eğer saçlarını kızılın en tatlı tonlarından biri olan böğürtlen kızılına boyamaya karar verdiysen sana L'Oréal Paris Casting Crème Gloss 550 Böğürtlen Kızılı saç boyasını öneriyoruz. Saçlarının ışıl ışıl görünmesini sağlayan Casting Creme Gloss saç boyası, saçta 28 şampuanlamaya kadar kalıcı! Saç renginde değişiklik isteyen ama saçlarında kalıcı değişiklik yapacak cesareti bulamayan kadınlar için Casting Creme saç boyası ideal olacak. Fakat sana şunu söylemekte yarar var; saçlarını böğürtlen kızılına boyadıktan sonra 'keşke daha önce bu rengi deneseymişim!' diyeceksin. :)

Casting Crème Gloss 550 Böğürtlen Kızılı saç boyasını buradan inceleyebilirsin.

Casting Crème Gloss 550 Böğürtlen Kızılı
Casting Crème Gloss 550 Böğürtlen Kızılı
( Saç Boyası )
Hemen Al

Sultan bakırı

Sultan bakırı

Bakır saç renklerine bakıp 'acaba?' demeyen yoktur. Bakır saç rengi öyle bir renk ki, bazı kadınlara çok yakışıyor, bazısıyla da pek anlaşamıyor. Bu noktada önemli olan sana yakışan bakır saç rengini bulmak.

İkonik bakır renklerinden birini denemek istersen sana sultan bakırı saç rengini öneririz. Açık ve buğday ten rengine yakışan bu saç rengi, saçları olduğundan daha parlak ve göz alıcı gösteriyor. En iyi bakır saç boyalarından biri olan L'Oréal Paris Excellence 7.43 Sultan Bakırı saç boyası, beyazları tamamen gizleyerek saçlarına zengin bir renk katıyor. Saç renginde parlak, iddialı ve farklı değişiklik yapmak isteyenler bu saç boyasını hemen denemeliler. 

Editörün önerisi: Saçlarını boyadıktan sonra Excellence saç boyasının içinden çıkan pH dengeli şampuanla saçlarını yıkamalısın. Ph dengeli şampuan sayesinde boyalı saçların daha uzun süre parlak görünecektir. Sonrasında boya kutusundaki diğer saç ürünü olan saç maskesini de saç boylarına ve uçlarına uygula. Bu bakım sayesinde sultan bakırı saç rengin göz alıcı görünecek!

L'Oréal Paris Excellence 7.43 Sultan Bakırı saç boyasını buradan inceleyebilirsin.

Excellence Creme Saç Boyası 7.43 Sultan Bakırı
Excellence Creme Saç Boyası 7.43 Sultan Bakırı
( Saç Boyası )
Hemen Al

Şarap kızılı

Şarap gibi yıllandıkça güzelleşen bir saç rengi: Şarap kızılı. Her daim moda olan şarap kızılı saç rengi, buğday tenli kadınlarda harika görünüyor. Yüze daha enerjik ve dinamik bir ifade kazandıran bu saç boyasını denemeyenleriniz varsa hemen en iyi kızıl saç boyası ile tanışmalı: L'Oréal Paris Excellence 6.66 Şarap Kızılı. Bu Loreal kızıl saç boyası saçlarda sıcak alt tonlu yoğun kızıl rengi elde etmene yardımcı oluyor. Normalleşme sürecinde motivasyonunu arttıracak ve seni daha enerjik hissettirecek bir saç rengi arıyorsan şarap kızılı saç boyasını mutlaka alınacaklar listesine eklemelisin.

Ultra açık küllü sarı

Her kadının mutlaka denemek istediği, içten içe 'bu saç rengi bana çok yakışır' dediği o saç rengine geldik: Ultra açık sarı! Aslında içinden geçirdiğin çok doğru, açık sarı rengi her ten rengine uyum sağlayabilir. Eğer buğday tenliysen küllü açık sarı saç rengini denemelisin. Açık tenliler ise sıcak tonlardaki bebek sarısı tonlarına yönelmeliler. 

Özellikle cesur saç renklerini denemek isteyenler L'Oréal Paris Excellence 03 Ultra Açık Küllü Sarı ile mutlaka tanışmalı. Beyazları tamamen gizleyen ve saçlarda yoğun bir sarılık elde etmemizi sağlayan Excellence açık sarı saç boyasını biz çok seviyoruz. Buğday ve bronz tenlilere çok yakışan küllü sarı saç rengini denedikten sonra imaj değiştirmek istemeyeceksin. 

Paylaş

Bir çılgınlık yap: Farklı saç renkleriyle yenilenmeye ne dersin?
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Creme Saç Boyası  6.66 Şarap Kızılı
Excellence Creme Saç Boyası 6.66 Şarap Kızılı
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 7.43 Sultan Bakırı
Excellence Creme Saç Boyası 7.43 Sultan Bakırı
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 550 Böğürtlen Kızılı
Casting Crème Gloss 550 Böğürtlen Kızılı
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Excellence Creme Pure Blonde 03 Ultra Açık Küllü Sarı
L'Oréal Paris Excellence Creme Pure Blonde 03 Ultra Açık Küllü Sarı
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnceliyoruz: L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Saç Maskarası!
Bu testle evde geçen günlerini hangi ruh haliyle bitireceğini açıklıyoruz!
Yaz başlıyor: Bu yazı süper geçirebilmek için sana özel ipuçlarımızla buradayız
Evde dip boyası nasıl yapılır: Eva Longoria ile adım adım dip boyası rehberi!
Tümünü Gör
Kuru saçlar için en iyi şampuan önerileri!
Erkekler İçin Saç Boyama Rehberi
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Alp Kavasoğlu'ndan Makyaj Seti Önerileri