27/04/2018
Saç Sırları
360 38

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri

Ece Y.

Boğa burcu kadınları bu saç modellerini çok sevecek.

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri ​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Boğa burcu kadınları havalı görünmeyi en çok seven burçlardan! Aynı şekilde Boğa burcu kadınları her daim şık görünmeyi de çok iyi başarırlar! Onları bakımsız ve salaş göstermek neredeyse imkansızdır. 

Kararlı olmalarıyla bilinen Boğa kadınlarının fikrini değiştirmek oldukça zordur. Bu nedenle Boğa kadınları saçları için trendlere göre değişiklik yapmaz; kendilerine yakışan saç rengini ve saç modelini tercih ederler. Boğa kadınını yakından tanımak ve Boğa burcu kadınlarına özel saç modellerini öğrenmek için okumaya devam et!

Boğa kadınlarının özellikleri

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri

Boğa burcu kadınları her daim ne istediklerini çok iyi bilirler. Kararlı, birazcık da inatçı olan karakterleri ile Boğa kadınlarını çılgın saç modelleriyle görmek çok zor. Genellikle doğal, abartıdan uzak saç modellerini tercih eden Boğa kadınları, saç bakımına da çok özen gösterirler. Boğa kadınları kaliteli yaşamayı sevdikleri için konu saç bakımı olunca en iyi saç bakım ürünlerini kullanmaktan da geri kalmazlar. Boğa kadınları hayatlarının her alanında kendilerine öncelik verir ve hayattan istediklerini mutlaka elde ederler.

Boğa kadınlarına hangi saç kesimleri yakışır?

Boğa burcu kadınlarının genelde yuvarlak bir yüz şekline sahip olduğu söylenir. O zaman sen de yuvarlak yüz şekline uygun saç kesimleri tercih etmelisin. Yuvarlak yüz hatlarının daha köşeli hatlara sahipmiş gibi görünmesi için aşağıdaki saç kesim modellerinden ilham alabilirsin!

Bob saç kesimi

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 1

Boğa kadınları klasik küt saç kesimi yerine asimetrik bob saç kesimini tercih etmeliler. Hem kullanışlı, hem de yuvarlak yüz şekline sahip Boğa kadınlarını oldukça havalı gösteren bu saç kesimini biz de severek kullanıyoruz. Boğa kadınlarına bob kesimdeki saçlarını dağınık dalgalı stilde kullanmak bizce çok yakışıyor! 

Uzun katlı saç kesimi

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 2

Yuvarlak yüz hatlarına sahip Boğa kadınlarına çok yakışacağını düşündüğümüz bir diğer saç kesimi ise uzun katlı saç kesimi. Saçlarını hacimli göstermeyi ve yüz hatlarını daha köşeli göstermek isteyen Boğa kadınları saçlarını çene altından başlayarak katlı kestirerek daha dolgun görünümler yakalayabilirler. Saçlarının hacimsiz, sönük görünmesinden şikayetçiysen L'Oréal Paris Studio Pro Boost It Hacim veren saç spreyini kullanabilirsin. 

Lob saç kesimi

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 3

Omuz hizasındaki long bob, yani uzun bob saç kesimi boğa kadınlarına dinamik bir görünümün yanında yüz hatlarının daha uzun görünmesini sağlar. Özellikle saçlarını ortadan ayırmayı seviyorsan omuz hizasındaki saç modeliyle oldukça zarif görünebilirsin. Bu saç modelini genellikle düzleştirerek kullanabilirsin. 

Kahkül kesimi

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 4

Boğa kadınları saçlarında sık sık değişim yapmazlar. Tıpkı diğer kadınlar gibi saçlarında değişim yapmak istediklerinde kakül dokunuşuyla imajlarını yenileyebilirler. Saçlarının tamamında değişiklik yapmak istemeyen ama her gün aynı görünmekten sıkılan Boğa kadınları genellikle çareyi kakül kesiminde buluyorlar. Bu yılın trendi olan mikro kaküller, yuvarlak yüz hatlarına sahip Boğa'lara çok yakışacak.

V saç kesimi

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 5

Uzun saçlı bir Boğa kadınıysan, saçlarını genellikle arkaya doğru V şeklinde kestirerek daha kullanışlı bir saç modeli elde edebilirsin. 

Pixie saç kesimi

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 6

Boğa kadınları her daim karşımıza feminen saç kesimleriyle çıkıyor. Pixie saç kesimi de boğaların çekici silahlarından biri! Göz alıcı görünmeyi seven Boğa kadınları, yuvarlak yüz hatlarına uygun, bir yanı uzun, bir yanı kısa, kısa pixie saç kesimiyle herkesi kendilerine hayran bırakabilirler. Göz alıcı saç kesiminin gün boyu ışıldaması için L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Yağı'nı sürmeyi ise unutmamalısın!

L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Yağı'nı aşağıda bulabilirsin.

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 7
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Hemen Al

Boğa kadınlarına hangi saç rengi yakışır?

Bakır kahve saç rengi

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 9

Havalı Boğa kadınlarının en sık kullandığı renklerden biri bakır tonları. Özellikle açık ten rengine sahip bir Boğa kadınıysan bakır saç rengi tam sana göre! Zengin ve sıcak yansımalara sahip, ışıltılı bir bakır tonu için L'Oréal Paris Excellence Créme 6.45 Sıcak Bakır Kahve rengine bir şans verebilirsin!

Karamel saç rengi

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 10

Klasik ve modern görünümün birleştiği karamel rengi Boğa kadınlarına çok yakışıyor. Özellikle buğday ten rengine sahipsen harika bir tercih olur! Işıltılı karamel rengi, Boğa kadınlarının ten rengini ortaya çıkararak onlara sıcak bir hava katıyor!

Platin sarısı

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 11

Çekici görünmeyi seven Boğa kadınları platin sarısı saçlarla harika görünüyor! Bu yılın trend renklerinden biri olan platin sarısı saçlarla sen de havalı görünebilirsin. Platin saç rengi ise en çok açık tenlilere yakışıyor.

Açık bal rengi

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 12

Buğday ten rengine sahip Boğa kadınlarının tercih edebileceği renklerden bir diğeri ise açık bal rengi. Boğa kadınlarının severek kullanacağını düşündüğümüz açık bal rengi doğallığı ile ön plana çıkıyor. Saçlarında doğal bir renk arayanlar bal rengiyle kusursuz görünecek. 

Editörden öneri: Saçlarını boyadıktan sonra boyanın etkilerinden dolayı yıpranan saçlarını yumuşatmak, rengine canlılık katmak istiyorsan sülfat içermeyen L'Oréal Paris Elseve Colorvive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan kullanmanı öneriyoruz. 

L'Oréal Paris Elseve Colorvive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 13
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Siyah saç rengi

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 15

Klasik ve asil saç renklerinden vazgeçemeyen Boğa kadınları siyah saçtan da kopamıyor. Koyu ten rengine sahip olanlara yakıştırdığımız siyah saç rengi, gizemli havasıyla da tam Boğa kadınlarına göre! 

Siyah saçlarıyla her girdikleri ortamda kendilerine baktıran Boğa kadınları, siyah saçlarını kademeli olarak, arkaya doğru kısalan uzun bob saç kesimiyle de saç renklerini ön plana çıkartabilirler.

Ombre saçlar

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri - 16

Eğer saçlarını boyamak istemiyorsan da doğal saç renginin üzerine ombre yaptırarak saç uçlarında farklı bir geçiş yakalayabilirsin. Saçlarının tamamını boyatmak istemeyen Boğa kadınları ombre tekniğiyle göz alıcı görünebilirler!

Boğa burcu kadınları doğum günlerine nasıl hazırlanmalı?

Doğum günün bu ay içerisinde olduğuna göre elbet bir planın da vardır. O zaman doğum gününe nasıl hazırlanman gerektiğini de açıklamazsak olmaz! :) Doğum gününden önce saçlarını ve kendini şımartmaya ne dersin? Mesela kuaföre gidip kendine bir saç bakımı hediye edebilir, fön çektirebilir ve ışıl ışıl, sağlıklı saçlarınla yeni yaşına muhteşem bir başlangıç yapabilirsin! Yeni yaşın kutlu olsun! :)

Paylaş

​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Creme Saç Boyası 6.45 Sıcak Bakır Kahve
Excellence Creme Saç Boyası 6.45 Sıcak Bakır Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
En beğenilen 25 salık saç modeli
En beğenilen 25 salık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
En beğenilen bebek saç modelleri
En beğenilen bebek saç modelleri
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Kendimizi Şımartıyoruz: Yeni Yılda İyi Gelecek Makyaj Malzemeleri