Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
04/05/2017
Saç Sırları
360 38

​Bohem gelinlere özel saç aksesuarları ve saç modelleri

Selen C.

Sen de bu modellerden ilham alıp, yılın en güzel bohem gelini olabilirsin!

​Bohem gelinlere özel saç aksesuarları ve saç modelleri ​Bohem gelinlere özel saç aksesuarları ve saç modelleri

Düğün mevsimi açıldı. Sen de 2017 gelinlerinden olacaksan, bu yazımız seni yakından ilgilendiriyor. Bohem bir düğün planlıyorsan saç stilinle bu temayı birleştirmelisin. Bohem düğünlerde daha doğal, salaş görünen, bolca çiçek detayının kullanıldığı saç modelleri tercih ediliyor. Bohem düğünlerde kullanabileceğin gelin saçı önerileriyle karşındayız! Sen de bu modellerden ilham alıp, yılın en güzel bohem gelini olabilirsin.

Bohem düğün saçı modelleri & saç aksesuarları

Bohem düğünlerin olmazsa olmazı çiçek detaylarıdır. Sen de bahar mevsiminde bohem bir düğün yapmayı planlıyorsan, minik çiçekleri her yerde kullanmalısın. Gelin saçında, gelin çiçeğinde ve düğün dekorasyonunda minik papatyalardan veya mevsim çiçeklerinden yardım alabilirsin. Gelin saçında çiçekli bir taç kullanacaksan salaş topuz yapmanı öneriyoruz.

Bohem gelinlere en çok yakışan saç modellerinden biri de örgülerdir. Uzun saçlara sahipsen, bohem gelin saçında klasik örgüleri kullanabilirsin. Saçlarının arasına yerleştireceğin çiçekler sayesinde gelin saçın kusursuz görünecektir. Özellikle bohem detayları olan gelinlik tercih ediyorsan, saçlarında da buna uygun tercihler yapmalısın. Saçlarını ördükten sonra saç spreyiyle sabitlemeyi ise unutma.

Saçlarını açık kullanmak istiyorsan, iri dalgaları düşünebilirsin. Dolgun ve hacimli saçların varsa bu saç modeli sana çok yakışacaktır. Eğer saçlarının sürekli sönmesinden şikayetçiysen düğün öncesinde saçlarına mutlaka bakım yaptırmalısın. Düğün gününde saç bakımının önemini fark edeceksin.

Bohem gelinler için saç aksesuarının sınırı yoktur. Taşlı bandanalar bohem saç modellerine çok yakışıyor. Eğer kır düğünü yapıyorsan, bandananı alnına bağlayarak farklı bir görünüm elde edebilirsin. Duvak yerine alternatif saç aksesuarları arıyorsan bu modeli mutlaka denemelisin.

Ense topuzları gelinlere çok yakışıyor. Bohem saç modeli için ensede hacimli bir topuz harika duracaktır. Tabii bu saç modelini neyle tamamlaman gerektiğini biliyorsun: Çiçekli taç. Gelinliğinin sırt dekoltesi varsa saçlarını arkada toplamanı öneriyoruz.

 t

Renkli saçlarda bohem saç modelleri harika görünüyor. Mavi veya pembe saçların varsa farklı örgü modelleriyle saç rengini ortaya çıkarmalısın. Saç rengine uygun çiçeği seç ve örgülerinin arasına yerleştir. Saçlarının düğün gününde ışıl ışıl durması için saç bakım yağını yanından ayırmamalısın.


Photo Credit: iStock, Pinterest

Paylaş

​Bohem gelinlere özel saç aksesuarları ve saç modelleri
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
( Saç Spreyi )
Keşfet
Kérastase Spray A Porter Sprey
Kérastase Spray A Porter Sprey
( Saç Spreyi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
​Öneriyoruz: En İyi 5 Saç Spreyi
En güzel sade saç modelleri!
Tümünü Gör
Kuru saçlar için en iyi şampuan önerileri!
Erkekler İçin Saç Boyama Rehberi
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Cilt Tonuna Göre Doğru Aydınlatıcı Nasıl Seçilir?