Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Bohem plaj saçlarının ne kadar havalı olduğunun kanıtı 7 görünüm

Bohem plaj saçlarını bir an önce denemelisin!

Yazın en sevdiğimiz görünümlerinden olan havalı, bohem plaj saçları bizi büyülüyor. Tabii ilhamımızı da sosyal medyadan aldığımızı söylemeden geçmeyelim! İşte bohem plaj saçlarının ne kadar havalı olduğunun kanıtı 7 süper görünüm.

1.Dağınık saçlar


Santorini’de plaja inmeye hazırlanan bu modelin, yataktan yeni çıkmış gibi görünen dağınık plaj saçları sence de harika görünmüyor mu? Aslında bu dağınık görünümü bizce esas öne çıkartan, güneşte açılmış saç rengi

2.En yakın arkadaş saçı!


Yazın tadı da zaten en yakın arkadaşlarla çıkar! En yakın arkadaşınla beraber çıkacağınız tatilde ya da yazlıkta bohem görünümlü saç modelleri ve güneşten açılmış saçlarınızla plajın tozunu attırabilirsiniz. 

3.Yarı toplu saçlar


Hatta belki de yarı toplu bohem saçlarınıza çeşitli çiçekli saç akseuarları eşlik edebilir! Plaj saç aksesuarları kullanmak için bizce ideal!

4.Saç tüyleri


Bohem görünümlere de bohem saç aksesuarları yakışır! Mesela saç tüyleri hiç fena olmaz. Tabii ki bu görünüme de plaj dalgalı, güneşten açılmış saçlar eşlik ediyor. 

5.Bohem klasik örgüler


Klasik örgülerin yarı toplanmış, plaj dalgalı saçlarla beraber kullanıldığı hali bir harika! Bohem saç örgüsü ve güneşle ışıldayan saçlar çok doğal görünüyor.

6.Plaj dalgaları

Mevsim yaz olur da eğlence olmaz mı? Güneşten açılmış saçlar + plaj dalgalı saç modeli + çiçekli taçlar= Hem bohem, hem eğlenceli bir görünüm! 

7. Balıksırtı örgüler


Plaj saç modellerini havuzda da tabii ki deneyebilirsin. Balıksırtı örgülü saçların bohem havası hepimizi çekiyor!
Güneşten açılmış saç rengini nasıl elde edebilirsin?

Bu kadar anlatıp ilham verdikten sonra bohem görünümünü güneşten açılmış saç renginle nasıl tamamlayabileceğini söylemezsek olmaz! Bu görünüme L'Oréal Paris Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey ve L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ile ulaşabilirsin. 

Fön makinesi yardımıyla da, güneşle beraber de saç rengin kolayca açılacaktır. Biz Casting Sunkiss Tropical’i saçlarımızda doğal dalgalar oluşturmak için Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel’i de “face light” dediğimiz yüzü çerçeveleyen ışıltılar oluşturmak için de kullanıyoruz. Belki sen de bu önerimiz gibi kullanırsın!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
​İkizler burcuna özel saç modelleri
​Festival saçları: Kıyafete göre festival saçı seçimi nasıl olmalı?
​Yağlanan, ağırlaşan saçları gizleyebilen saç modelleri!
Instagram'da gördüğümüz en güzel saç modelleri!
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Yaz Makyajının Kalıcılığını Artırmak İçin Neler Yapabilirsin?