Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Boyalı saçlar için ipuçları: Dip boyanı ertele

Saçlarını yeniden boyayana kadar bir süre idare etmek istersen, önerilerimizi uygulayabilirsin.

Yeni boyanmış saçlarımızın ışıltısını çok seviyoruz ama sonucunda gene saçlarımız uzayacak ve kökler kendini göstermeye başlayacak. Bu durumda da saçlarını tekrar boyayana kadar birkaç şekillendirme hilesine ihtiyacın olabilir. İşte biz de bu yüzden buradayız! Saç köklerini saklamanı sağlayacak ve boyalı saçlarının sanki yeni boyanmış gibi görünmesini sağlayacak ipuçlarını araştırdık ve derledik. Bakalım bu püf noktalarından hangisini deneyeceksin?

Saç ayrımını değiştir

Saçlarını her zaman aynı yerden ayırırsan, ayrımın etrafında kalan saçlar düz görünmeye başlar. Bu da diplerinin olduğundan daha koyu görünmesine neden olur. İmza görünümüne biraz canlılık katmak ve diplerini gizlemek için, saç ayrımını her gün farklı şekilde değiştirebilirsin.

Su dalgalarını dene

Saçlarını toplamak, atkuyruğu yapmak saç çizgini belirgin göstereceği için dağınık ve hacimli görünen modeller denemelisin. Hafif karışık görünen su dalgası modeli saçlarını daha volümlü ve hareketli gösterir. Saç köklerinin daha dik durmasını sağladığı için diplerinin görünümünü minimuma indirir. Böyle bir görünümü elde etmek için, şekillendirici köpüğü saçlarına uygulayıp, saçlarını tutam tutam kıvırarak kurut ve işlemin sonunda saç köklerine doğru hacim veren saç spreyini uygula.

Hippilere dönüş

Uzayan saç köklerini gizlemenin en iyi yolu tabii ki saç bantlarından yararlanmak. Kıyafetinle uyumlu görünecek bir saç bandıyla hippi tarzına dönüş yapabilirsin! Saçlarını dalgalandırıp, sadece saç köklerini kapatan bir fularla da köklerini gizleyebilirsin.

Saçların için makyaj zamanı

Kim bilebilirdi ki makyaj ürünlerini saçların için kullanabileceğimizi! Saç rengine uygun bir göz farı ve bir makyaj fırçası ile küçük beyaz renkleri rahatlıkla kapatabilirsin. Yalnız, far renginin parıltılı değil de mat olmasına özen göstermelisin.

Fotoğraf kaynağı: Pixel Formula

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
( Köpük )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Hacim Saç Spreyi
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Hacim Saç Spreyi
( Sprey )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
( Sprey )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
Dip beyazların mı var? Hayatını kolaylaştıracak ürünü açıklıyoruz!
​Bundan böyle dip boyanın geldiğini kimse anlamayacak!
Dip boyamız gelmişken hazırlıksız yakalandığımız 5 beklenmedik an!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör