Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Boyalı saçlara özel renk yenileyici saç bakımı

Saçların boyalıysa bu bakım sana özel!

Saçlarını boyattıktan sonra saç renginin yenilenebileceğini biliyor muydun? Hayır, tabii ki yeniden boyatmaktan bahsetmiyoruz! Saç renginin sanki ilk boyattığın günkü gibi capcanlı, parlak, ışıl ışıl olmasını aslında kolayca ve danışman kuaförün yardımıyla sağlayabilirsin. Nasıl mı? Tabii ki Kérastase'ın yenilenen Reflection Chromatique serisi ile.

Biz kadınlar saçlarımız boyatmayı çok seviyoruz ama sonrasında üstünden günler geçmesine rağmen saç rengimizin ilk günkü canlılığında olmasını istiyoruz. Saç rengimiz zamanla bozulup, saçlarımız sert, mat bir hal alınca da saç rengimizden memnun kalmıyoruz… Kérastase Reflection Chromatique serisi ise saçlarda 40 güne kadar renk koruması sağlıyor. Yani bir sonraki boyama işlemimize kadar bu bize yeter de artar bile!

Suyun boyalı saçların en büyük düşmanlarından olduğu artık bir gerçek. Ancak Reflection Chromatique serisi, rengin solmasından sorumlu, suda bulunan partikülleri engeller. Yani boyalı saçların artık sudan korkmasına gerek kalmıyor!

Kérastase Touche Chromatique Serisi

Yenilenen bu seride bir de saç rengine göre kişiye özel bakım bulunuyor. Reflection Touche Chromatique ilk renk yenileyici bakımla soğuk sarı, soğuk kahve, bakır ve kızıl saçlara uygun direkt renklendirme bakımları uygulanıyor.

Soğuk sarı ve soğuk kahve Touche Chromatique'ler saç renginde nötralizasyon sağlarken, bakır ve kızıl Touche Chromatique'ler ise saç renginde canlanma sağlar. Bu bakımın renklendirme işleminden bir hafta sonra uygulamaya başlanması gerekiyor ve haftada bir kez uygulanıyor.

Kérastase Reflection serisi ve Touche Chromatique ile artık saçların ilk boyattığın günkü gibi canlı ve taze kalacak! Bu bakımı hemen denemek istersen sana en yakın kuaför salonuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

Saç rengine uygun bakımı seç


Soğuk kahve saçlara özel bakım

Soğuk kahve tonlarına boyalı saçın bakımı nasıl yapılır? Touche Chromatique Soğuk Kahve bakımı, Reflection Saç Maskesi ile karışıyor ve ortaya saç rengine özel bir maske çıkıyor. Bu maske, soğuk kahve saç renginde ortaya çıkan istenmeyen kırmızı yansımaları düzenliyor.


Bakır saçlara özel bakım

Trend listelerinden düşmeyen saç renklerinden bakır tonlarına saçlarını boyattın ama saç rengin sanki solmuş gibi mi görünüyor? İhtiyacın olan yeniden saç boyatmak değil, saç rengini canlandırmak! Touche Chromatique bakır bakımı, bakır yansımalı tüm saçlara uygulanabiliyor.

Sarı saçlara özel bakım

Sarı saç renklerinde oluşabilen sıcak sarı yansımalar seni rahatsız ediyorsa Touche Chromatique bakımı tercihin olmalı. Tabii saç rengini düzenlemesinin yanında,saçlarına yumuşaklık ve parlaklık da katarak sağlıklı saçlar elde etmeni sağlar :)

Kızıl saçlara özel bakım

Kızıl saç renklerindeki en büyük şikâyetlerden biri tabii ki rengin canlılığını kaybetmesi! Ama bu soruna kolayca çözüm bulabilirsin. Touche Chromatique’in kızıl saçlar için olan bakımı saç renginin yeninden canlanması, yenilenmesi için sana ve saçlarına yardımcı olabilir! 

Unutmada söyleyelim, bu bakım yalnızca danışman Kérastase kuaför salonlarında bulunuyor. Sana en yakın kuaför salonuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsin!

Kérastase Reflection Touche Chromatique'in saçlara etkileri

Kérastase Reflection Touche Chromatique'in saçlara etkileri

Reflection Touche Chromatique, boyalı saçların rengini yenileyip tazelemesinin yanında renk bozulmalarını da gideriyor. Canlı yansımaları ortaya çıkarıyor, soğuk yansımalara ise nötralizasyon sağlıyor. Aynı zamanda saça parlaklık da kazandırıyor.


Soğuk Sarı: Sarışınlar için sıcak sarı alt tonları nötralize eder.
Soğuk Kahve: Kumrallar için kırmızı alt tonları nötralize eder.
Bakır: Tüm bakır yansımalı renklerde rengi canlandırır ve yoğunlaştırır.
Kızıl: Tüm kızıl yansımalı renklerde rengi canlandırır ve yoğunlaştırır.

Touche Chromatique


Kérastase'ın yenilenen Reflection serisinde bulunan Touche Chromatique Renk yenileyici renklendirici bakımlar, sadece 5 dakika içerisinde saç rengini yeniler hatta düzeltir. Uzun süre kalıcı, yoğun bir saç rengi ve saç renginin hep yeni boyanmış gibi görünmesini istiyorsan Kérastase Renk Yenileyici Bakım senin için ideal!

Saç renginden neden memnun değilsin?

1.Saç rengim soluk görünüyor

Saç renginden neden memnun değilsin?


Bakır ya da kızıl saç renklerine saçını boyadın ve saçların soluk görünmeye mi başladı? Reflection Touche Chromatique Bakımları’nın bakır ve kızıl tonlarına uygun bakımı ile saç rengini yeniden canlandırabilirsin. 


2.Saç rengim bozuldu

2.Saç rengim bozuldu


Soğuk tonlarda boyattığın açık sarı ya da koyu kahve saç renginde turunculaşma mı oldu? Reflection Touche Chromatique Bakımları’nın soğuk sarı ya da soğuk kahve bakımları saç rengini nötralize eder; yani turunculaşma ortadan kalkar!Photo credit: istockphoto.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Reflection Touche Chromatique Bakır
Kérastase Reflection Touche Chromatique Bakır
( Maske )
Satın Al
Kérastase Reflection Touche Chromatique Soğuk Sarı
Kérastase Reflection Touche Chromatique Soğuk Sarı
( Maske )
Satın Al
Kérastase Reflection Touche Chromatique Soğuk Kahve
Kérastase Reflection Touche Chromatique Soğuk Kahve
( Maske )
Satın Al
Kérastase Reflection Touche Chromatique Kızıl
Kérastase Reflection Touche Chromatique Kızıl
( Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Boyalı saçlarının kurumasına izin verme: Saçlarını besleyecek bakımı açıklıyoruz!
Her sarışının saç renginin kusursuz görünmesi için ihtiyacı olan ürünleri açıklıyoruz!
Sarışınlara özel: Saçlarını sarıya boyadıktan sonra nasıl bir bakım yapmalısın?
Saç renginin canlı görünümünü korumak için uzak durman gerekenler!
Tümünü Gör
Ümit Karalar’ın Gelin Saçı Provası!
Hasarlı saç rehberi: Güçten düşen, yıpranmış saçları kurtarmak için etkili bakım önerisi!
Mevsimler geçerken saçların sana kalsın: Saçlarını doğal saç bakımına bırak!
Zarar görmüş, zayıf saçlarını nasıl canlandırıp onarabileceğini açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Bir Profesyonel Gibi Ten Makyajı Yapmanın Sırlarını Açıklıyoruz!