Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
29/05/2019
Saç Sırları
360 38

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri!

Ece Y.
Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri! Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Bronz bir tanrıça gibi görünmek hepimizin hayali! Yaz ayları geldiğine göre artık bronzlaşma zamanı da geldi demektir. :) Tabii bronz görünümümüzü muhteşem saç rengimizle de tamamlamamak olmaz! Peki bronz tene en çok hangi saç renkleri yakışır? Merak edenleri yazımızın devamına alalım!

Güneşten açılmış saç rengi

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri!

Bronz bir ten, güneşten açılmış saç rengi = âşık olduğumuz görünüm! Sanki plajdan az önce dönmüş gibi görünen doğal dalgalarla da tamamlandı mı gelsin Instagram’da like rekorları! :) Amonyak içermeyen hoş kokulu, besleyici Kamelya yağı içeren L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ile saçlarında doğal ışıltılar elde edip çok havalı  bir görünüm elde edebilirsin.

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel'i aşağıda bulabilirsin.

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri! - 1
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Hemen Al

Güneşe çıkmadan önce saçlarına Sunkiss’i uygula ve saçlarını güneşte kurumaya bırak. Güneşlenecek vaktin yoksa ya da yazı şehirde geçirmek durumundaysan da üzülme, bu görünüme ulaşabilirsin! Sunkiss’i saçına uyguladıktan sonra fön makinesi ile saçlarını güzelce kurut. İşte bu kadar! Saç rengin sen Sunkiss uyguladıkça, günden güne açılacak ve hayalindeki görünüme ulaşabileceksin. :)

Küllü sarı

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri! - 3

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renklerinden biri de küllü sarı! Özellikle de renkli gözlere sahipsen sana muhteşem bir hava vereceğinden emin olabilirsin. L’Oréal Paris Excellence Crème 9.1 Küllü Sarı rengi ise bu güzel renge ulaşırkenki en büyük yardımcın!

Excellence Crème artık daha zengin ve daha yoğun renklere sahip! Boya kutusunun içerisinde buluna n pH dengeli bakım şampuanı ve ağırlaştırmayan besleyici maskesiyle beraber saç rengin ışıl ışıl görünecek. Küllü sarı saç renginin bronz ten renginle uyumuna bayılacaksın!

Altın kahve

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri! - 4

Kahve saç rengi üzerine altın renginde yansımalar geliyor; ortaya altın kahve saç rengi çıkıyor! Saçların kahve tonlarındaysa, bronz teninin altın ışıltısına uyum sağlayacak altın yansımalı kahve saç rengi tam sana göre! L’Oréal Paris Excellence Crème 5.32 Altın Kahve saç rengi ile uzun süre kalıcı, zengin bir altın kahve rengine kavuşabilirsin.

Altın açık kahve

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri! - 5

Bronz ten üzerine altın yansımalı saç rengi fikri çok hoşuna gittiyse ama saç rengin biraz daha açık kahve tonlarında olsun istiyorsan L’Oréal Paris Excellence Crème 6.32 Altın Açık Kahve rengini denemelisin! Yaz boyunca ve yazdan sonra da favori saç rengin olacağına iddiaya girebiliriz! :)

Küllü açık kahve

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri! - 6

Yaz davetlerinde yepyeni saç rengin ve bronz teninle göz kamaştırmak istemez misin? Peki küllü açık kahve saç rengine ne dersin? Küllü yansımalar bronz ten rengine çok yakışıyor, kahve rengiyle de birleşince çok havalı bir görünüm ortaya çıkıyor. L’Oréal Paris Excellence Crème 6.1 Küllü Açık Kahve saç renginle yaz davetlerine damga vuracağına emin olabilirsin!

Bal köpüğü

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri! - 7

Kahveler yerine daha çok sarı tonlarına mı yönelmek istiyorsun? Belki de senin saç rengin bal köpüğüdür! Bu saç rengin hem çok doğal hem de süper parlak görünsün istiyorsan da sana önerimiz L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 832 Bal Köpüğü saç rengi!

L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 832 Bal Köpüğü rengini aşağıda bulabilirsin.

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri! - 8
Casting Crème Gloss 832 Bal Köpüğü
( Saç Boyası )
Hemen Al

Amonyak içermeyen hoş kokulu formülü ve boya kutusunda bulunan bal özlü saç bakım kremiyle saçlar süper parlak görünürken süper yumuşak oluyor! Yani bir taşla iki kuş diyebiliriz! :)

Bal karamel

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri! - 10

Bal karamel rengi de bronz tene en çok yakışan saç renklerinden! Bal karamelin süper parlak halini elde etmek isteyenlere özel L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 7304 rengini öneriyoruz. 28 şampuanlamaya kadar kalıcı Casting Crème Gloss’un bal karamel rengiyle çok havalı görüneceğinden eminiz.

Paylaş

Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Creme Saç Boyası 6.32 Altın Açık Kahve
Excellence Creme Saç Boyası 6.32 Altın Açık Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 832 Bal Köpüğü
Casting Crème Gloss 832 Bal Köpüğü
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 9.1 Sarı Küllü
Excellence Creme Saç Boyası 9.1 Sarı Küllü
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Beyaz saç kapatıcı nedir, nasıl kullanılır?
Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır?
Papatya suyuyla saç rengi açılır mı?
İnceliyoruz: L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Saç Maskarası!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Maybelline Super Stay Matte Ink Coffee Likit Mat Rujlar