Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Bu önerimizle yıpranmış, kuru saçları hayallerindeki görünüme kavuşturuyoruz!

İşte tam da bu sorunu çözmek için bir önerimiz var!

Saçlarımızın bakımsız, sağlıksız, yıpranmış, kuru görünmesi en son istediğimiz şey! Senin de bizim gibi saçlarını eski canlılığına kavuşturmak için denemediğin şampuan, saç kremi, bakım kalmadı mı? Ama yine de bir sürü saç bakım ürünü kullanmana rağmen saçların hayallerindeki gibi yumuşacık, ışıl ışıl görünmüyor değil mi? İşte tam da bu sorunu çözmek için bir önerimiz var!

Teşhis: Saçların kuru ve yıpranmış mı?

Önerimize geçmeden önce saçların gerçekten kuru ve yıpranmış mı, bunu bir öğrenelim.  Saçların son derece cansız, neredeyse yaşam belirtisi yok gibi solgun görünüyorsa, parmaklarınla saçlarını taradığında bile saçların taranmıyorsa, artık saçına tarak dokunduramıyorsan, saçlarına dokunduğunda kuru bir his oluşuyorsa saçların gerçekten de kuru ve yıpranmış demektir…

Elveda köpük!

Bu yıpranmış ve kuru saçların için her türlü bakımı, her şampuanı deneyip de bir sonuç alamamanın nedeni var; köpük! Evet, biraz şaşırmış olabilirsin ama köpüren saç bakım ürünleri ve şampuanlar saçlarının, saç derinin kurumasını sağlayabiliyor. Bu nedenle bakıma ihtiyaç duyan yıpranmış, kuru saçların hassas, kırılgan bir yapıda olduğu için saçlarına hassas davranacak şampuanları kullanmalısın.

Köpürmeyen şampuan mı var dediğini duyar gibiyiz :) Neyse ki artık bakıma ihtiyaç duyan saçlarına çok iyi gelecek, yepyeni Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan var! Yanlış duymadın, bu şampuan köpürmüyor ama saçı hem çok güzel, nazikçe temizliyor, hem de yoğun bakım yapıyor. Biz kuru ve yıpranmış saçlılara da köpüğe memnuniyetle “elveda” demek düşüyor!

Editör önerisi: Saçların yağlı tipteyse köpüksüz şampuan kullanmanı önermiyoruz. Bunun yerine saçlarının hafiflemesini sağlayacak, çabuk yağlanan saçlara uygun olan ve kil içeren Elseve 3 Mucizevi Kil Şampuan'ı kullanmanı öneririz.

Köpürtme masaj yap!

Normalde saçlarına şampuanı köpük köpük olana kadar köpürterek uyguluyorsun değil mi? İşte normal şampuanlardan farklı olarak Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan’ı saçlarına 1 dakika boyunca masaj yaparak uyguluyorsun ve köpürmeden, kremsi dokusuyla saçlarını nazikçe temizliyor, saçın yumuşacık saçların oluyor!

Saç bakım rutinin artık daha kolay!

Saçların bakıma ihtiyaç duyduğu banyoda şampuan dışında bir sürü saç bakım ürünü kullanmak yerine yalnızca köpürmeyen şampuanını kullanman yeterli olacak. Saç kremi, yoğun bakım ve şampuan özelliğinin 3’ü 1 arada olduğu için ayrı ayrı ürünler kullanmana da gerek olmayacak! 

Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan’ıdan eline 10-15 pompa sıkıp, az önce de dediğimiz gibi tüm saçına 1 dakika boyunca masaj yaparak uyguluyorsun ve ardından 2 dakika bekleyip duruluyorsun. Anında saçlarına hızlı bir bakım yapmış oluyorsun. Artık saç bakım rutinin de çok kolaylaşacak!

Saçların en iyi bakımı hak ediyor! Artık köpük yok, sadece parlak, yumuşacık saçlar var :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Canlandırmak istediğimiz kuru ve yıpranmış saçların bakımında hangi ürünler kullanılmalı?
Saç Sırları.com Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Maskesi'ni denedi!
Yıpranmış ve işlem görmüş saçları hızla iyileştiren bakımı keşfet!
Kuru, yıpranmış saçların saç bakımında yaptığı 5 hata
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Mezuniyet Makyajını Kendi Yapacaklara Tavsiyeler